Türkiye Finans Döviz Alımı ve Satışı Ne Zaman Yapılır?

05.11.2020
523
A+
A-
Türkiye Finans Döviz Alımı ve Satışı Ne Zaman Yapılır?

Türkiye Finans döviz alım ve satım için müşterilere TFXTARGET programı imkanı ortaya koyulmuştur. Bu program sayesinde müşteriler Türkiye Finans döviz alımı ve satışı saatleri içerisinde kolayca işlemlerini halledebilme şansına sahiptir.  Aynı zamanda bu program ile döviz değerlerinin güncel miktarları hemen takip edilebilir.

Türkiye Finans Döviz Alımı ve Satışı Saatleri Nasıl Uygulanır?

Türkiye Finans döviz alım ve satım işlemlerinin TFXTARGET programı üzerinden yapılması durumda her saat diliminde işlemler gerçekleşebilir. Bu programı cep telefonlarınıza ücretsiz olarak indirdiğiniz zaman yalnızca Türkiye Finans Bankası müşterileri 24 saat boyunca döviz alım ve satım işlemlerini halledebilir.  Aynı zamanda vadeli döviz işlemlerini de bu program aracılığı ile güvenilir bir şekilde yapabilme imkanınız vardır.

Bankanın şubesi üzerinden yapılan döviz alış satış işlemleri için belirlenen sat 08:30 ile 17:00 arasıdır. Hafta sonları bankanın şubesi hiçbir şekilde hizmet vermemektedir.

Türkiye Finans Döviz Alımı ve Satışı Mobilden Her Zaman Yapılabilir Mi?

Türkiye Finans mobil bankacılık üzerinden döviz alım ve satım işlemleri online bir şekilde yapılabilir. Bunun için öncelikle uygulamanın cep telefonlarına ücretsiz olarak yüklenmesi gerekir. Uygulama yüklendikten sonra giriş yapmak için müşteri numarası ve şifrenin doğru bir şekilde ekrana yazılması gerekir. Mobil bankacılık üzerinden döviz alım ve satım işlemleri 7 gün 24 saat boyunca yapılabilir. Aynı zamanda online olarak yapılan döviz alış satış için ekstra ücret ödenmesine gerek bile yoktur.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Kâr Payı Hesaplama

Türkiye Finans Döviz Alış Satış Sistemi Kaça Kadar Açık?

Türkiye Finans döviz alım ve satım için hafta içleri bankanın şubelerinden işlemleri yapabilmeniz için saat 08:30 ile 17:00 aralığını tercih etmeniz gerekir. Bu saatler arasında yapılmayan işlemler için kur marjı masrafı talep edilir. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık ile yapılan döviz alış satış için 24 saat boyunca zamanınız vardır. Üstelik online olarak yaptığınız işlemlerde fazladan işlem ücreti ödemenize gerek yoktur.

Türkiye Finans Para Gönderim Saatleri Nelerdir?

Türkiye Finans Bankası’nın şubelerinden EFT işlemini yapmak isteyenler saat 09:00 ile 17:15 aralarında işlemlerini halletmelidir. Bu saatler dışında yaptığınız EFT işlemleri ertesi gün karşı tarafın hesabına geçerek gerçekleşecektir. İnternet şubesi ve mobil bankacılık üzerinden yapılan EFT işlemleri 7 gün 24 saat boyunca gerçekleşebilir. ATM’ler üzerinden EFT işlemlerini dilediğiniz saatlerde yapabilmeniz mümkündür. Resmi ve dini bayramlarda EFT işlemleri hiçbir koşulda yapılamaz. Bayramlar bittiği günden itibaren gönderilen paralar karşı tarafın hesabına geçmiş olur.

Bankanın şubelerinden yapılan EFT işlemleri için 50 TL ücret talep edilir. İnternet şubesi ve mobil bankacılık ile yapılan EFT işlemleri için ekstra bir ücretim ödenmesine gerek yoktur. Telefon bankacılığı ile yapılan para gönderim işlemlerinden 20 TL işlem ücreti alınır.

Telefon bankacılığı ile para gönderim işlemlerinin yapılması için ilk olarak 0850 222 22 44 numaralı müşteri hizmetlerinin aranması gerekir. 7 gün 24 saat boyunca müşteri hizmetleri ile bütün işlemlerinizi halledebilirsiniz.  Müşteri hizmetleri Türkçe, Arapça ve İngilizce dillerinde iletişim sağlayarak her kesime ulaşmada oldukça iyidir.

Türkiye Finans Döviz Alış Satış Değerleri Kaç?

Türkiye Finans döviz alım ve satım değerleri ile ilgili detayları şu şekilde verebiliriz:

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Bireysel Finansmanlar Nelerdir?ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.