Türkiye Finans Döviz Alış Satış Saatleri Kaçtır?

30.09.2020
607
A+
A-
Türkiye Finans Döviz Alış Satış Saatleri Kaçtır?

Türkiye Finans döviz işlemlerini TFXTARGET uygulaması üzerinden 5 gün 24 saat boyunca kolaylıkla ve hızlı şekilde gerçekleştirme imkanı sunmaktadır. TFXTARGET uygulamasını kullanarak kısıtlı döviz alış satış saatlerine bağlı kalmak zorunda olmadan hafta içi boyunca işlemlerinizi halledebilirsiniz. TFXTARGET uygulaması sayesinde tüm döviz ve kıymetli maden işlemlerinizi en hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz.

TFXTARGET Uygulamasını Kimler Kullanabilir?

Kullanıma sunulan platformu banka müşterisi olan herkes kolaylıkla kullanmaya başlayabilir. Henüz bankanın müşterisi olmayan kişiler ise aşağıda belirtilen şekilde uygulamayı kullanmaya başlayabilmektedir.

 • Türkiye Finans internet sitesi üzerinden TFXTARGET kullanıcısı olmak için başvuru formu doldurulur.
 • Formu doldurduktan sonra banka tarafından yetkili kurye ile adresinizde sözleşme imzalanmaktadır.
 • Sonrasında ise cep telefonunuza gönderilecek olan dijital bankacılık şifreniz ile uygulamaya giriş yaparak kullanmaya başlayabilmektesiniz.
 • Türkiye Finans şubelerini ziyaret ederek bireysel hizmet alabilir ve şubede TFXTARGET sözleşmelerini imzalayabilirsiniz.

Banka müşterisi olan kişiler ise şu şekilde kullanabilmektedir;

 • Türkiye Finans internet şubesi ve mobil şubesi üzerinde bulunan başvurular kısmından TFXTARGET uygulamasını aktif konuma getirerek halihazırda bulunan dijital bankacılık şifreniz ve kullanıcı adınız ile uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Eğer bu şekilde kullanım sağlanamaz ise bireysel hizmet sunan Türkiye Finans şubelerini ziyaret ederek yardım alabilirsiniz.

TFXTARGET Uygulamasının Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Uygulama ile elde edeceğiniz fırsatlar sayesinde döviz ve kıymetli maden işlemlerinde öncelik kazanmanızı sağlamaktadır. Bu sayede işlemlerinizde anlık borsa hareketlerini takip ederek kar elde edebilirsiniz ve işlemlerinizi döviz alış satış saatleri arasında gerçekleştirebilirsiniz. Diğer avantajlar ise şu şekilde:

 • Dünya borsasındaki anlık hareketleri takip edebilir ve işlemlerinizi bu hareketlere göre 5/24 gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle yüksek kazanç ve kar sağlayabilirsiniz.
 • BIST hisse senedi ve yatırım fonları da anlık olarak takip edilebilmektedir. Böylelikle elde edeceğiniz kazanç doğrultusunda her an her yerden alı satı işlemi yapabilirsiniz.
 • TFXTARGET uygulaması Türkiye Finans’ta bulunan hesabınız ile entegredir. Cari hesabınız üzerinden yaptığınız işlemlerde anlık olarak uygulamaya yansımaktadır. Dolayısıyla hesaplarda gecikmeye ve karışıklığa neden olmaz.
 • Uygulama kapalı konumdayken bile verdiğiniz emirler doğrultusunda piyasa hareketleri anlık olarak uygulama tarafından takip edilebilir. Böylelikle uygulama kapalıyken bile her an belirlediğiniz fiyattan işlem yapabilerek kazancınızı artırabilirsiniz.
 • En çok takip ettiğiniz ve ilgilendiğiniz hisseleri, favori özelliği sayesinde tek bir ekranda kolaylıkla anlık olarak takip etmeye devam edebilirsiniz. 33 döviz çifti ve 2 kıymetli maden arasında istediğiniz kur çiftini kolaylıkla ve hızlı şekilde belirleyebilirsiniz.
İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Finansman Kampanyaları Neler?

Telefon Kapalıyken Bile Döviz Alınıp Satılabilir Mi?

Platformun özelliklerinden bir diğeri ise telefonunuz kapalıyken bile döviz alım satım işleminizi devam ettirebilmenizdir. Bu özelliğin kullanım şekli ise şöyledir;

 • Uygulamayı Android veya IOS işletim sistemine sahip telefonunuza yükleyerek hızlıca ve kolay şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Banka müşterisi iseniz herhangi farklı bir şifre veya kullanıcı adına ihtiyacınız bulunmamaktadır. Türkiye Finans internet bankacılığı bilgileriniz ve şifreniz ile kolaylıkla giriş sağlayabilirsiniz.
 • TFXTARGET emir verme yapısına sahiptir. Telefonunuz kapalı halde olduğunda bile döviz alım-satım, piyasa, limit ve stop hakkında verdiğiniz emirler sistem tarafından takip edilir ve hesabınızdaki bakiye doğrultusunda işlemleriniz gerçekleştirilebilir.
 • TFXTARGET uygulamasını cep telefonunuzdan yukle.tfxtarget.com adresine girerek telefonunuza indirebilirsiniz.

TFXTARGET Uygulaması İçin Ayrı Bakiye Gerekir Mi?

İşlem limitleri için ayrıca hesap açtırmanıza gerek bulunmamaktadır. Türkiye Finans Bankalarında bulunan cari hesabınız bu uygulama ile entegre hale gelmektedir. Dolayısıyla uygulamada işlem yapabilmek için bankada bulunan cari hesabınız yeterlidir. Ayrıca hesap ve bakiyelerle uğraşmanıza gerek kalmamaktadır. TFXTARGET uygulaması ile döviz alış satış saatleri içerisinde 5/24 olarak kolaylıkla bütün hisse, döviz ve kıymetli maden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.