Türkiye Finans Güncel Faiz Oranları

20.10.2019
1.769
A+
A-
Türkiye Finans Güncel Faiz Oranları

Türkiye Finans Ekim ayı cari faiz oranları , 2019 yılında bu ay güncel olarak burada kâr payı Trend. Türkiye Finans Ülkemizde Hizmet veren Katılım bankalarından biridir ettik Tüm İslam Bankacılığını benimsemiş, BAĞLI gibi faizsiz Hizmet Vermektedir . Türkiye Finans Ekim’de güncel faiz oranları yani kar payı oranları, içerisinde bulunduğunu belirleyen ayın son vadesine göre hesaplanır. Yani aktif olarak sürekli kar payları ve hesaplanır. İnternet sitesi bulunan, burada da vereceğimiz kar payı oranları ve kar paylaşımı fiyatları Ekim ayında verilen son oranlardır. İşlem yapacağınız gün, o günün güncel kar payı oranlarını incelemenizinizi.

Türkiye Finans Kâr Payı Hizmetleri

Türkiye Finans kar payları ile hizmet veren bir kuruluş bankasıdır. Katılım Bankacılığının temel prensibi hiçbir şekilde faiz uygulanmamasıdır. Bu bankanın pazarlama hesaplarında kar paylarıyla birlikte tasarruf ve birikim yaparsınız. Bankanın topladığı kar payları ile hizmetlerinde olduğu. Her vadenin sonunda kar payları hesaplanır ve hesap sahibine verilir. Türkiye Finans Katılım Bankası, toplanılan kar paylarını Konut, Taşıt, Arsa gibi ticari ve sınıflandırmalarında kullandırmaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası, ülkemizde hizmet veren bir kuruluş bankasıdır. İslami ülkeler tümünde olduğu gibi ülkemizin ülkesi de. Bu müşteriler bankanın tasarruf sahibi müşterileridir. Bu bankada tasarruf sahiplerine herhangi bir faiz uygulanmaz, yalnızca kar payları kazandırılır.

Türkiye Finans Faiz Kâr Payı Oranları

Türkiye Finans kar payı değişikliği güncel olarak bankanın internet sitesi açık tasarruf sahipleriyle paylaşılıyor. Ekim ayında da sın güncel rakamlar ve oranlar paylaşıldı. Banka, kar payı oranlarını Aktif Hesap, Normal Hesap ve E-Katılma Hesap türleri için ayrı ayrı tablolarla paylaşıyor. Her gün güncel olarak vadesi biten hesapların kar payları hesaplanır ve paylaşılır. Burada verilen oranlar örnekleme yaklaşımı tasarruf tasarrufu sahipleriyle paylaşılır. Oranlar aşağı yukarı aynı olacak fakat işlem yapılacağı gün oğlum oranlara bakmakta fayda vardır.

İnternet sitesi üzerinden Türk Lirası, Dolar, Euro, Altın, Gümüş para ve maden cinsleri için onu her biri hesabında ayrı ayrı oranlar halinde. Bu oranlar yüzdelik dilimlerle verilir ve vade için ayrı olarak değerlendirir. 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl ve 1 yıldan uzun süreli vadelerle ilgili. Banka 1 ayı 31 gün, 3 ayı 91 gün, 6 ayı 180 gün ve 1 yılı 364 gün olarak hesapladı. 1 yıldan uzun olan vadeler de 365 gün ile 450 gün arası olarak hesaplanır.

Türkiye Finans’ta Kâr Payı Hesaplama

Türkiye Finans kar payı hesaplama işlemlerini internet sitesi açık bulunan ‘kar payı hesap makinesi’ ile gerçekleştiriliyor. www.turkiyefinans.com.tr adresinde hesap makineleri burada burada kar payı hesaplanmış seçerek güncel kar payı oranlarıyla planlama yapıyor. Türkiye Finans Ekim günümüzdeki faiz yani kar payı hesaplaması içinde bulunduğunuz güne ait tarihi verildi.

Kâr payı hesaplaması yapabilmek için yapılması gereken bir konu. E-Katılma Hesabı ve Katılma Hesabı için planlama planı.

 • İlk olarak TL, USD, EUR, YAG ya da YAU cinsi para ya da maden seçimini yaptırıyor.
 • Para cinsini seçtikten sonra ana para tutarını girmelisiniz.
 • Ana para tutarından sonra hesaplama yapmakınız 1, 3, 6 aylık, 1 yıllık ya da 1 aydan uzun olması oluyor ay ya da gün cinsinden vade seçim seçiniz.
 • Sizden istediğin tüm bilgileri girdikten sonra güncelleşti. Burada ipucu, brüt ve net tutarlarını inceleyebilirsiniz.
Türkiye Finans Faiz Hesaplama (Resmi Sayfa)
İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans KOBİ Kredileri ve Başvurusu 2020

Türkiye Finans’ın Kâr Paylaşım Oranları

Türkiye Finans kar paylaşım fiyatları , Normal Hesap, Aktif Hesap ve E-Katılma Hesabı için ayrı ayrı. Hesap türünü seçtikten sonra kar paylaşımı seçenekleri Türk Lirası, Altın, Dolar, Avrupa ve Gümüş odaları için farklı tablolarda karşınıza çıkacaktır. Her hesap için 250 TL’den 5.000.000 ve üzeri tutara kadar ayrı sütunlarda verilmiş kâr payı farklılıklar farklı vadelerle görülüyor. Buradaki vade sayıları 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl ve 1 yıl üzeri vadelerdir. Tablolar bu şekilde ayrılarak müşterilere göre. E-Katılma Hesabı için vadeler yüzdelik olarak 90 olduğunda, Aktif ve normal hesapta buradaki gösterileri yapabilirsiniz.

Kâr Paylaşım Oranları Ekim ayının her şeyi kar paylaşım paylaşımı yenilenir, son vadeye göre hesaplanır. Bu zamanda oranlarda onu günümüzde gözlemlenebilen yapabilirsiniz.

Türkiye Finans’tan Kâr Paylaşımlı Katılma Hesapları

Kâr paylaşımlı yapılandırmalarında , Türkiye Finans Katılım Bankası’nın faizsiz olarak kullanımında ve müşterilerin tasarruf yapabileceği, birikim yapabileceğimiz yerlerde planlamadır. Bu bankada birikim yapıyorum

 • Bol Kepçe Hesap
 • E-Katılma Hesabı
 • Aktif Hesap
 • Esnek Vadeli Katılma Hesabı
 • Akıllı Bıdık Katılma Hesabı
 • Çeyiz Hesabı
 • Konut Hesabı

Türkiye Finans’tan E-Katılma Hesabı

E-Katılma Hesabı , Türkiye Finans’ın İnternet sitesinden ve Mobil’den alana açılabilen rahat, avantajlı ve karlı bir liman hesabıdır. Dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman açabilirsiniz bu hesap özel kar payı oranlarıyla sizlere göre.

 • Bu hesap Dolar, Euro ve Türk Lirası para cinsinden açılabilirler ve hesap açabilmek için en az 250 TL, Dolar ya da Euro para yatırmanız gerekir.
 • Bu hesap 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl ya da esnek vadelerde açabilirsiniz.
 • Türk Lirası ile açacaksanız% 90 /% 10, Dolar ya da Euro ile açacaksanız% 62 /% 38 gibi oranlardan gelen avantajlı kar paylarından yararlanabilirsiniz.

Türkiye Finans’tan Aktif Hesap

Aktif Hesap , kendinizin belirleyebileceği bir hesaptır. Tasarrufu kendi kesinliğini ara vadesinde kâr payı ödemelerini alabiliyor. Bu ara dönemleri ayda bir, üç ayda bir ya da altı ayda bir tane olmak istediğimizde buna göresinizsiniz.

 • Hesabın vade sırada en fazla 2 kere para çekme hakkınız bulunur.
 • Bu hesap avantajı Gelir Vergisi oranlarından da avantajlarla yararlanırsınız.
 • Türk Lirası, Euro ve Dolar para cinslerinde açılabilen ve hesap açabilmek için en az 100 TL, Dolar ya da Euro ile hesaplanmaktadır.

Türkiye Finans’tan Bol Kepçe Hesap

Bol Kepçe Hesap , Türkiye Finans’ın tasarruf sahiplerine birikimlerini iki ayrı yatırım aracında değerlendirme fırsatı bir hesaptır. Bu hesap, birikimleri kar ve zararın genelliğini inceleyen ve var olan birikimleri vade sonunda hesap sahiplerine dağıtılmış bir hesaptır. Bu hesapta birikimler kar paylarıyla beraber hem Katılım Hesabı’nın hem de Türkiye Finans Kiralanması’nda değerlendirilir. Bu hesapta Türk Lirası para cinsinde hizmet edildi.

Türkiye Finans’tan Esnek Vadeli Katılma Hesabı

Esnek Vadeli Katılma Hesabı , Türkiye Finans Ekim güncel faiz oranlarıyla birlikte açabilirsiniz onu ve esnek bir şekilde tasarruf edilebilir olmasını sağlayabilir. Bu hesapta vade tasarruf sahibi belirlenir ve vade bitiminde biriken kar payları hesap sahibiyle paylaşılır. Esnek Vadeli Katılma Hesabı 31 günden 364 güne kadar açılabilen bir hesaptır. Bu sayede vadeyi nakit işlemesine göre hesaplayabilir ve esnek olarak yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Vadeli Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.