Türkiye Finans Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

03.08.2020
962
A+
A-
Türkiye Finans Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Katılım bankası Türkiye Finans fatura ödeme işlemlerinde internet şubesi, mobil şube, şube, ATM ve çağrı merkezi kanalları kullanmaktadır. Türkiye Finans müşterileri bu kanallar aracılığı ile anlaşmalı kurumların su, elektrik, doğal gaz, internet, cep telefonu, kablolu TV, apartman ve site yönetimi aidatı gibi ödemeler yapabilmektedir. Türkiye Finans fatura ödeme işlemlerinde aynı zamanda otomatik ödeme talimatı avantakjı da sağlanmaktadır. Otomatik ödeme talimatıyla her ay tekrar fatura ödemesi yapmak yerine hesaptan ödemeler zamanında gerçekleştirilebilmektedir.

Türkiye Finans ATM’lerinden Fatura Ödemesi Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans ATM’lerinden fatura ödemeleri hem kartlı hem de kartsız olarak yapılabilmektedir. Türkiye Finans müşterileri kartlı olarak ATM’ler üzerinden fatura ödemesini direkt hesaplarından nakit olmadan yapabilirlerken, kartsız işlemlerde nakit paranın hazneye yerleştirilmesiyle fatura ödemesi gerçekleşmektedir.

Kartsız olarak fatura ödemesi yapabilmek için kartsız işlemler menüsünden fatura ödemeleri tercih edilmelidir. Fatura ödemeleri üzerinden kurum ismi ve fatura bilgileri girilerek açılan ekranda fatura seçimi yapılmalıdır. Yapılan seçim üzerine ödenmesi gereken miktar ATM ekranında görünmektedir. Otomatik açılan hazneye nakit para yerleştirilerek “giriş” tuşuna basılmalıdır. Böylelikle kartsız olarak fatura ödeme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Türkiye Finans Mobil Uygulaması ile Fatura Ödemesi Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans mobil şube ile fatura ödemeleri tamamıyla temassız olarak yapılmaktadır. Mobil şube üzerinden fatura ödemek için öncelikle IOS ya da Android cihaza uygulamanın indirilmesi gerekmektedir. Uygulama üzerinden mobil şube şifresi ile giriş yapıldıktan sonra Türkiye Finans fatura ödeme sekmesi tercih edilmelidir. Açılan ekrandan kurum ve fatura bilgileri girilerek ödenmemiş fatura bilgilerine erişilmektedir. Fatura seçildikten sonra Türkiye Finans hesabından ödeme fatura için onay verildiğinde aktarılmaktadır. Mobil şubede ödenen faturalar kaydedilerek daha sonraki ödemelerde de hızlı bir şekilde ödenmesi sağlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  2021 Türkiye Finans Kiralık Kasa Özellikleri ve Ücretleri

Türkiye Finans Müşteri İletişim Merkezi ile Fatura Ödemesi Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans müşterileri çağrı merkezi kanalıyla da fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. 0850 222 22 44 numaralı müşteri iletişim merkezi ile 7 gün 24 saat boyunca fatura ödeme işlemi yapılmaktadır. Telefon şube ile yapılan fatura ödemelerinde her gün 23:45 ile 00:15 saatleri arasında kurumlar ile yapılan anlaşma gereği işlem ertelenmektedir.

Müşteri iletişim merkezi aracılığıyla fatura ödeme işlemlerinin yanı sıra otomatik fatura ödeme talimatı da verilmektedir. Otomatik ödeme talimatının verilmesiyle fatura ödemeleri her ay gecikmeden Türkiye Finans hesabı ya da kredi kartı üzerinden gerçekleştirilmektedir. Böylelikle her ay tekrar fatura ödeme işlemine gerek kalmadan faturalar düzenli olarak ödenmektedir.

Türkiye Finans Fatura Ödeme İşlem Limiti ve Saatleri Nelerdir?

Türkiye Finans bankası üzerinden yapılan işlemlerde günlük bazda işlem limiti bulunmaktadır. Türkiye Finans fatura ödeme işlemlerinde de günlük bazda işlem limiti bulunmaktadır. Haftanın her günü ve her saati yapılabilen fatura ödeme işlemlerinin limiti aşağıdaki gibidir:ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.