Türkiye Finans Havale İşlemi Nasıl Yapılır?

22.01.2021
847
A+
A-
Türkiye Finans Havale İşlemi Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans havale işlemi oldukça basittir. Ancak havale işlemi için devreye saat faktörü girer. Türkiye Finans havale hafta için ve saat 9:00 ile 17.15 arasında yapılır. Aynı gün hesaba havale ile aktarılan paranın geçişi de sağlanır. Havale işlemi bankamatikten olacağı gibi müşteri hizmetleri aracılığı ile de yapılır. Türkiye Finans hesabınız varsa eğer bu hesap üzerinden dilediğiniz hesaba aktarım yapabilirsiniz. Banka adı önemli değil. Tüm bankalara havale işlemi yapılmaktadır.

Türkiye Finans Havale

Türkiye Finans bankası havale işlemi ile hem TL hem de yabancı para aktarımı yapılabilir. Üstelik hiçbir ek kesinti de yaşanmaz. İnternet, mobil şube, sms şube, atm ve müşteri hizmetleri aracılığı ile havale işlemi yapılır. Türkiye Finans bankası 8700 anlaşmalı atm ile işlem yapma gücünü sizlere sunar. Sadece Türkiye Finans’ın müşterisi olmak yeterlidir. Her gün hafta içi saat 09:00 ile 17:15 arasında havale işlemi yapılabilir. Eğer yabancı bir bankaya havale yapılacaksa karşı taraftan ücret kesintisi o bankaya göre yapılabilir. Ancak bunun dışında Türkiye Finans bankası kanalları arasında bir havale yapılacaksa hiçbir ücret kesintisi yaşanmaz.

Türkiye Finans Eft Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans eft işlemi için sadece seçilecek kanala karar verilmesi gerekir. Eğer atm ile işlem yapılacaksa Türkiye Finans atm’lerinden karşı tarafın hesap bilgileri girilerek aktarım yapılabilir. Türkiye Finans havale işlemi için hiç yorulmadan müşteri hizmetleri aranarak da yapılabilir. Üstelik birkaç dakika içinde aktarım yapılacak para hesaba geçer. Türkiye Finans ile sms aracılığıyla da havale işlemi rahatlıkla yapılabilir. Eğer telefonunuza bankanın mobil uygulamasını indirdiyseniz bu uygulama üzerinden işlemler takip edilerek anında havale gerçekleştirilebilir. Mobil uygulama herkesin rahatlıkla kullanacağı gibi kolay ve basit bir içeriğe sahiptir. En kısa sürede tüm kanallar üzerinden havale işlemini yapabilirsiniz. Türkiye Finans ile havale ve diğer tüm işlemler tek bir tıkla gerçekleşir.

Türkiye Finans Altın Havale Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans altın havale işlemi için bu konuda bilgisi olmayanlar müşteri yetkilisi ile konuşabilir. Altın havale bir hesap adıdır. Altın havale hesabı olanlar için bu hesaba havale işlemi söz konusu olur. Altın havale hesabı sadece Türkiye Finans kullanıcılarına özeldir. Siz de Türkiye Finans bankasının bir kullanıcısı iseniz altın havale hesabı açtırabilirsiniz. Bu hesap ile hem nakit para hem de altın gibi ziynet eşyalarının havalesi söz konusu olur. Oldukça kapsamlı ve geniş bir kullanım alanını kullanıcısına sunar. Uygulanan faiz oranı ile hem paranız ve altınınız katlanır hem de aktarım işleminiz tek bir tıkla yapılır. Mobil uygulamalar üzerinden aktarım işlemi kolaylıkla yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Dijital Bankacılık Hizmetleri

Türkiye Finans Cebe Havale Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans bankası cebe havale işlemi hem atm’lerden hem de uygulama üzerinden yapılmaktadır. Bu işlem için bankaya gitmeye bile gerek yoktur. Eğer uygulama cep telefonunuzda varsa hemen cebe yani kendi hesabınıza diğer hesaptan havale işlemini yapabilirsiniz. Sadece seçeceğiniz hesabı belirleyip karşı hesabı seçmektir. Bu işlem sadece birkaç dakika içinde gerçekleşir. Türkiye Finans havale işlemi ile oturduğunuz yerden bile işlem yapmak mümkündür. Havale işlemi için günün belli saatleri devreye girer. Böylece transfer edilen para gün içinde hesaba yatırılabilir. Eğer gece havale işlemi yapılırsa para gündüz saat 9’dan sonra yatar. Çünkü havale işlemi bankaların açık olduğu saatlerde gerçekleşir. Saate dikkat edilerek istenilen kanal üzerinden anında havale ve aktarım işlemi eft yoluyla yapılabilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.