Türkiye Finans Hesap No Öğrenme Nasıl Yapılır?

06.07.2020
753
A+
A-
Türkiye Finans Hesap No Öğrenme Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans hesap no öğrenmek için bankanın IBAN sorgulama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Türkiye Finans resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra ana sayfadan hesaplama araçlarına tıklayın. Daha sonra IBAN sorgulama linkine tıklayın. Karşınıza çıkan ekranda hesap no ile ek no bilgisini yazın. Güvenlik kodunu girin. Daha sonra sorgula butonuna basın. IBAN no sorgulamak için bütün alanların eksiksiz bir şekilde doldurulması zorunludur. Sorgulama yapan banka müşterileri verilen bilgiler doğrultusunda IBAN bilgisi göreceklerdir. Bu nedenle bilgilerin hatalı girilmesinden sorumluluk kullanıcıya aittir. Kendi IBAN numaranızı görüntülemek için bankanın internet şubesine giriş yapabilir buradan hesaplar menüsünden görüntüleme yapabilirsiniz.

Türkiye Finans Yedek Hesap Nedir?

Türkiye Finans yedek hesap müşterilerin acil ihtiyaçlarını finanse etmesini sağlar. Hesabınızda yeterli tutar olmaması sorun değil. Kullanabileceğiniz Türkiye Finans kar ı hasenli cari hesap ürünüdür. Yedek hesapta işlem ücreti ya da kar oranı yoktur. Limit dahilinde fatura ödemelerinizi yapmanız mümkündür. Yurt için de yer alan bütün ATM’lerden finansman desteği alabilirsiniz. Yedek hesapta gecikme kar oranı uygulanmamaktadır. Yedek hesap üzerinden gerçekleştireceğiniz herhangi bir işlem için ücret talep edilmeyecektir. Ayrıca vade kısıtı da bulunmamaktadır. Yurt içinde yer alan bütün ATM’lerden finansman desteği almak mümkündür. Başvurunuzu yapmak için gelir belgeniz olması gerekmez. Başvurular size en yakın banka şubelerinden yapılabilir. Eğer SMS ile başvuru yapmak isterseniz telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra yedek yazın boşluk bırakıp TC kimlik no bilginizi ekleyin mesajı 2310’a gönderin.

Türkiye Finans Yedek Hesap Kullanım Koşulları Nelerdir?

Türkiye Finans yedek hesap kullanım koşulları başında kişilerin iki adet otomatik fatura talimatı vermiş olmanız gelir. Banka kendisine yapılan yedek hesap başvurularını serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir. Başvuru yapan kişilerden kefil ve ek belge istenebilir. Banka uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına da sahiptir. Gerekli görülmesi halinde bilgi verilmeksizin yedekli hesabın limiti düşürülebilir ya da banka hesabı tamamen kullanıma kapatabilir. Yedek hesaba başvuru için zorunlu olan evrak yalnızca kimlik belgesidir. Kişilerin gelir belgesi olması gerekmez. Limit geçerlilik süresi ise sınırsızdır. Ödemelerin düzenli olarka yapılması koşuluyla kişilerin limitlerini kullanmaya devam etmesi mümkündür. Başvurunuzun onaylanması halinde, onaylı limitin açılması için ilk önce otomatik ödeme talimatının 2 fatura için verilmesi gerekir.

Türkiye Finans Yedek Hesap Borcu Nasıl Öğrenilir?

Türkiye Finans yedek hesap borcunun öğrenilesi için kişiler kendilerine en yakın banka şubelerini ziyaret edebilir ya da müşteri iletişim merkezi aranabilir. Eğer yedek hesap borcunuz varsa bu borç her ayın son takvim gününe yansıyacaktır. Yedek hesap borcunun ödenmesi için ek 10 takvim günü süre vardır. Son ödemelerin her ayın 10’unda yapılması beklenir. Yedek hesaba bağlı olan diğer hesaplarınıza para girişi olması halinde borcunuz otomatik olarak gün içinde sağlanacaktır. Borç tahsilatını sistem yapar.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Sigortaları

Türkiye Finans Telefon Bankacılığı Nedir?

Türkiye Finans telefon bankacılığı müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir birimdir. Türkiye Finans IVR yani sesli yanıtlama sistemi adı verilen bir özellik sunmaktadır. Sesli yanıt sistemine ulaşmak isteyen kişilerin telefonlarından 0 850 222 22 44’ü aramaları gerekmektedir. Kişiler müşteri temsilcisi ile görüşmelerine gerek kalmadan, yalnızca telefonlarının tuşlarını kullanarak ihtiyaç duydukları bilgiye ulaşabilirler. Hem de bankacılık işlemlerinin tümünü kolay takip ederek işlemlerini kısa sürede pratik gerçekleştirmenin keyfini çıkarırlar. Bu hizmetten 7 gün 24 saat boyunca faydalanabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.