Türkiye Finans İletişim Bilgileri Nelerdir?

23.12.2020
403
A+
A-
Türkiye Finans İletişim Bilgileri Nelerdir?

Türkiye Finans iletişim bilgileri için, bireysel veya kurumsal müşteriler 0850 222 22 44 numarası ile iletişim sistemine girebilirler. Türkiye Finans çağrı merkezleri sadece belirli saatlerde değil, 24 saat açıktır. Resmi tatillerde ve hafta sonlarında bile kullanılabilen bir çağrı merkezi kullanılarak şubelerde yapılabilecek hemen hemen tüm işlemler gerçekleştirilebilir. GSM operatörleri, tarifenin sağladığı tüm yönlerde yurt içi aramaları dakika başı ücretlendirirken, sabit hatlardan arama yapan kullanıcılar yurt içi aramaları ücretlendirmektedir. Uluslararası aramalar, operatörlerin ve kişilerin tarifelerine göre ücretlendirilir.

Türkiye Finans İletişim Bilgileri Müşteri Hizmetleri Sistemi

Türkiye Finans Müşteri Hizmetlerinin bazı özellikleri şöyledir ; müşterilere İngilizce / Arapça ve Türkçe hizmet veren bir IVR sistemine, kişisel ve ticari kullanıcılara özel iki farklı yanıtlama sistemine, SeSIM ses imzasına, biyometrik tanıma sistemine sahiptir. Ses, kişilerin sesini tanır ve birçok işlemi sorgulamaya gerek kalmadan hızlı bankacılık hizmeti verir. Çevrimiçi bankacılık durumunda veya kart şifresinin iptal edilmesi durumunda, müşteriye gelen aramayı algılayan sistem, kişileri hızlı bir şekilde ilgili menüye yönlendirecektir.

Türkiye Finans Müşteri Hizmetlerinden Yapılabilecek İşlemler

Türkiye Finans müşteri hizmetleri sistemiyle ihtiyacınız olan işlemleri kolaylıkla, telefonunuzun başından yapabileceksiniz. Türkiye Finans müşteri hizmetlerini arayarak yapabileceğiniz şeyler aşağıdaki gibidir:

 • Hesap bakiyesi sorgulama ve hesap ekstresi almak,
 • Hesaplarınızın hareketlerini sorgulama ,
 • Yeni hesap açma,
 • Kart yenileme ve kayıp kart bildirimi,
 • Yeni kredi kartı başvurusu,
 • Son dakika döviz kurları,
 • Kredi kartı borcu ödeme,
 • Kredi kartı şifre değiştirme,
 • Kredi kartı kesim tarihi değiştirme,
 • Otomatik ödeme talimatları verme ve kaldırma,
 • Kredi kartı limiti arttırma,
 • Kendi hesapların arası para aktarımı,
 • Fatura ödeme sistemleri,
 • Telefona bakiye yükleme,
 • Şikayet ve talep sistemler.
İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Arsa Finansmanı ve Faiz Oranları

Yukarıda verilen işlemlerin yanı sıra aklınıza gelebilecek daha bir çok işlemi müşteri hizmetleri aracılığıyla yapabilmektesiniz.

Türkiye Finans Direk Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak

Hemen hemen bütün bankalarda sesli yanıt sistemleri kullanılmaktadır. Vatandaşların en sevmediği durumlardan biri olan bu sesli yanıt sistemini geçmenin kolay bir yolu bulunmaktadır. Banka müşterileri direk canlı bir sesle konuşmak isteyip, sorunlarını daha hızlı çözmek istemektedir. Türkiye Finans için müşteri temsilcisine bağlanmak çok kolaydır. Direk canlı bir sese bağlanmak için yapmanız gereken şeyler şöyledir; öncelikle 0850 222 22 44  numarasını tuşlamalısınız, ardından ticari müşteriler için 2’yi tuşlamaları yeterlidir. Bireysel müşteriler için biraz daha farklı olan sistem şöyledir ; yukarıdaki numaraları tuşladıktan sonra kart bilgilerini doğrularlar, ardından sıra gelmesi halinde müşteri hizmetlerine bağlanırlar.

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye Finans Kurumu, müşterilerinin talebi üzerine müşterilerine kredi kartı vermektedir. Türkiye Finans banklarında veya İnternet bankacılığında Türkiye Finans bankası kredi kartı için başvuru prosedürleri mevcuttur. Türkiye Finans’ın en popüler kredi kartı ise happy kredi kartıdır. Türkiye Finans kredi kartı talebinde bulunabilmek için kişisel müşteri hizmetleri departmanındaki Türkiye Finans yetkililerine, TC. kimlik kartı ve gelir belgesi gibi belgeleri sunması gerekiyor. İstenilen belgeler incelendikten sonra ne kadar limitli bir kart alabileceğiniz belirlenmektedir. İnceleme sonrasında kredi kartı başvuru formu doldurulacaktır. Form doğru ve eksiksiz doldurulmalıdır. Türkiye Finans happy kredi kartı özellikleri ise şöyledir:

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Kaç Şubesi ve ATM’si Var?ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.