Türkiye Finans İnternet Alışverişi Açma 2021

07.07.2020
2.589
A+
A-
Türkiye Finans İnternet Alışverişi Açma 2021

Türkiye Finans ile internet alışverişlerinin gerçekleşmesi için 0850 222 22 44 numaralı müşteri hizmetleri hattı aranmalıdır. Bankanın internet veya mobil uygulaması üzerinden “Kart Ayarları” sekmesine girilerek Türkiye Finans internet alışverişi açma işlemi yapılabilir.

Türkiye Finans Online Alışverişler İçin Kredi Kartları

Türkiye Finans müşterilerinin online alışverişlerde kullanabilecekleri kredi kartı türleri şunlardır:

 • Happy Kart Silver: Kart ile yapılan online alışverişlerde biriken bonuslar diğer alışverişler için kullanılabilir. 120 TL üzerindeki online alışverişlerde kartın temassız ve şifresiz özelliğini kullanabilirsiniz.
 • Happy Kart Gold: Hem yurt içi hem de yurt dışında kart online alışverişler için kullanılabilir. 24 saat boyunca kartınızın limitini yükseltebilirsiniz.
 • Happy Kart Platinum: Bu kart ile hafta sonu yapılan restoran harcamalarında %10 bonus kazanılırken, hafta sonu sinema ve tiyatro biletleri için %50 indirim kazanma şansı elde edilir. Kuru temizleme hizmetlerinden de %20 indirimli bir şekilde yararlanılır.
 • Happy Zero Kart: Karta sahip olmak için yıllık ücret ödemeye gerek yoktur. Online alışverişler dışında karttan nakit avans da çekilebilir. 120 TL tutarında yapılan online alışverişlerden sonra temassız özelliğini kullanabilirsiniz.
 • Happy Sanal Kart: Kartı aldıktan sonra limitiniz 0 olarak belirlenir. Her online alışveriş için istediğiniz limiti siz ayarlayabilirsiniz. Limit belirlemek için bankanın 0850 222 22 44 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekir. Bankanın mobil veya internet şubesi üzerinden “Kredi Kartları” sekmesine tıklayarak “Sanal Kart” bölümünden de limit arttırabilirsiniz.

Türkiye Finans İnternet Bankacılığı

Türkiye Finans internet bankacılığına başvuru için aşağıdaki adımlar izlenmelidir:

 • İlk olarak” https://www.turkiyefinans.com.tr/tr” adresine giriş yapılır.
 • Siteye erişim sağlandıktan sonra “Bireysel İnternet Şubesi” kısmına gidilir.
 • İnternet bankacılığı için şifre edinmelisiniz. Bunun için sayfada yer alan “Anında Şifre” sekmesinden şifre almalısınız.
 • Şifre edindikten sonra giriş için ekranda yer alan kutucuğa T.C. kimlik numaranızı, cep telefon numaranızı ve bireysel şifrenizi yazınız.
 • Bilgilerin yazılmasından sonra ikinci ekranda bulunan yere girmeniz için cep telefonlarınız tek kullanımlık bir şifre gelecektir.
 • Şifreyi girdikten sonra internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Ekspertiz Sistemi ve Ücreti

Türkiye Finans Paratik Banka Kartı İle Online Alışveriş

Türkiye Finans müşterilerine Paratik Banka kartını verir. Bu kart ile yurt içi ve yurt dışı online alışverişler yapılmaktadır. Her saat diliminde kartınız ile Türkiye Finans ATM’leri üzerinden para çekebilirsiniz.

Türkiye Finans Paratik Kart ile internet alışverişlerinden sonra 3D Secure uygulaması yapılır. Bu uygulama ile cep telefonlarınıza tek kullanımlık şifre gelir ve bu şifreyi ekrana yazarak güvenli bir şekilde ödeme işlemleri gerçekleşir.

Paratik Kart ile günlük 5.0000 TL para çekebilirsiniz. Kartınızda ne kadar para kaldığını öğrenmek için cep telefonlarınızın mesaj bölümüne aralarda boşluk olacak şekilde “HESAP”, ve müşteri numaranızı yazarak 2442’ye SMS gönderebilirsiniz.

Türkiye Finans İşlemleri Nereden Yapılır?

Türkiye Finans müşterileri yapacakları işlemleri aşağıda verilen kanalları kullanarak gerçekleştirebilir:

 • Mobil Şube: Müşteriler işlemlerini mobil uygulama üzerinden yapabilmek için cep telefonlarına “App Store” veya “Google Play” aracılığı ile uygulamayı yüklemelidir. Mobil uygulama indikten sonra ekranda yer alan kutucuğa T.C. kimlik numarası ve şifre yazılarak sisteme giriş yapılır. Mobil uygulamaya girenlerin aynı zamanda “CEP Onayı” aktifleşecektir.
 • İnternet Bankacılığı: İnternet şubesi ile işlem yapmak isteyenler “https://internetsube.turkiyefinans.com.tr/” adresine giriş yapmalıdır. Adrese giriş yapıldıktan sonra müşteri numarası ve şifre yazılmalıdır.
 • ATM: Müşteriler hem kartlı hem de kartsız işlemlerini Türkiye Finans ATM’leri üzerinden gerçekleştirebilir.
 • Telefon Bankacılığı: Bilgi ve işlemler için bankanın 0850 222 22 44 numaralı müşteri hizmetleri hattına ulaşılabilir.
 • Türkiye Finans Hesap No Öğrenme Nasıl Yapılır?

 • Türkiye Finans Banka Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 • 2021 Türkiye Finans Günlük EFT Limiti Ne Kadar?ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.