Türkiye Finans Kampanyaları

04.01.2022
1.514
A+
A-
Türkiye Finans Kampanyaları

Türkiye Finans 2021 yılında, kendi bankasını kullanan müşterilerine çeşitli kampanyalardan faydalanma imkanı tanıyor. Türkiye Finans kampanyaları oldukça kapsamlı, avantajlı  ve çeşitli kampanyalardır.

Türkiye Finans Kampanyaları Masrafsız Üçlü Kampanyası

Türkiye Finans müşterilerini masrafsız üçlü kampanyasından yararlandırıyor. Masrafsız 3’lü kampanyasının sağladığı avantajlar şunlardır:

  • Türkiye Finans internet ve/veya mobil şubeden ücretsiz havale ve/veya EFT yapabilme avantajı,
  • Türkiye geneline yayılmış 8700 anlaşmalı Yapı Kredi ve PTTMatik ATM’lerinden yararlanabilme avantajı,
  • Happy zero kredi kartını aidat vermeden kullanabilme avantajıdır.

Türkiye Finans Kampanyaları Dry Center % 20 İndirim Fırsatı

Türkiye Finans müşterilerinin Dry Center hizmetlerinden % 20 indirimli yararlanılabilmesini sağlıyor. Bu kampanyaya katılmanın ön koşulu 31 Aralık 2019 tarihine kadar Türkiye Finans internet ya da mobil şubesine giriş yapmak olarak belirlenmiş. Dry Center hizmetlerinden indirimli yararlanılabilmesi için gerekli olan indirim kodu Türkiye Finans internet ya da mobil şube sayfalarına giriş yapıldığında ‘’Kampanyalar’’ sütununda bulunabilir.

Her indirim kodu sadece 1 sefer kullanılabilir. Bu kampanyadan yararlanılabilmesi için indirim kodunun ibraz edilmesi ve ödemenin de Türkiye Finans banka kartı ya da kredi kartı ile yapılması gereklidir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans İzmir Şubeleri Telefon Numaraları, Adres Bilgileri, Şube Kodları

Türkiye Finans Kampanyaları Happy İle 40 TL Bonus Kampanyası

Türkiye Finans kampanyalarından birisi de Happy ile 40 TL Bonus kazanma kampanyasıdır. Bahse konu kampanyadan yararlanılabilmesi için Türkiye Finans happy kredi kartı başvurusu yapılmasını ön koşul olarak sunuyor. Kampanya tarihleri 1 Aralık 2019 ile 31 Aralık 2019 olarak belirlenmiştir.

Kartın onaylanmasını takiben 25 Aralık 2019 tarihine kadar bu kart ile 150 TL alışveriş yapan herkes 40 TL Bonus kazanacaktır.

Kazanılan Bonusların en geç kullanılabilme tarihi 10 Ocak 2021’dir. Kazanılan Bonuslar en geç 28 Aralık 2019 ‘da kart sahibinin kullanımına sunulur.

Türkiye Finans Kampanyaları 500 TL ve Üzeri Harcamalarda 3 Taksit Kampanyası

Türkiye Finans, happy kart ile yapılan 500 TL ve üzerindeki alışverişleri herhangi bir vade farkı uygulamadan 3 taksite bölüyor. Kampanyanın en son kullanılabileceği gün 31 Aralık 2019’dur.

Taksitlendirme için kart kullanıcısının cep telefonuna ödeme yapmasını takiben SMS gelir. Bu SMS’e hemen dönüş yapılarak kampanyadan yararlanılabilir. Kampanyadan yararlanmak için kullanılabilecek diğer kanallar şunlardır:

  • Türkiye Finans internet bankacılığı,
  • Türkiye Finans mobil bankacılığı,
  • Türkiye Finans çağrı merkezi üzerinden müracaat yapılabilir. Bu amaçla kullanılabilecek telefon numarası 0 850 222 22 44’ dür.

Harcamaların taksite bölünmesi için istek yapılması gereklidir. Harcamalar kendiliğinden otomatik olarak taksitlendirilebilir. Kredi kartı ile yapılan harcamalarda limit aşımı söz konusu ise taksitlendirme avantajından yararlanılamaz.

Türkiye Finans Kampanya (Resmi Sayfa)

Türkiye Finans Kampanyaları Happy Bonus/ Bussiness ile Petrol Ofisinde 30 TL İndirim

Petrol Ofislerinde 4 kere 125 TL ve daha üzeri alışverişlerin Happy Bonus ya da Bussines kart ile yapılması halinde kullanıcının ekstresinde 30TL indirim yapılıyor. Bu kampanyadan faydalanılabilecek en son tarih 31 Aralık 2019 ‘dur.

Türkiye Finans Kampanyaları Happy İle MTV ve Emlak Vergisinin 3 Taksite Bölünmesi

Türkiye Finans Happy ile ödemesi yapılan MTV ve emlak vergilerini herhangi bir vade farkı talebi olmadan 3 eşit taksite bölüyor. Bu kampanyanın en son geçerlilik tarihi 31 Aralık 2019’dur.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Faizsiz Araç Finansmanı

Bu kampanya koşullarında yararlanmak için internet şubesinin kullanılması halinde izlenmesi gereken basamaklar şunlardır:

  • Öncelikle Türkiye Finans internet sitesine giriş yapılır.
  • Daha sonra ‘’Kredi Kartları’’ menüsü seçilir.
  • Kerdi kartları menüsünün altında bulunan ‘’Taksitle’’ yazısına tıklanır.
  • ‘’Yeni Başvuru’’ bölümünde belirtilen talimatlar takip edilerek bahse konu vergi 3’e böldürülür.

Türkiye Finans Kampanyaları Happy İle Market, Giyim ve Kozmetik Harcamalarına 60 TL Bonus Kampanyası 

Market, giyim ya da kozmetik alanında Happy ile yapılan harcamalarda Türkiye Finans tarafından karta 60 TL Bonus yüklemesi yapılır. Bu kampanya için gereken şart yukarıda bildirilen sektörlerde peşin ya da taksitli olmak üzere 4 kere 150 TL ve daha üzerinde harcama yapılmış olmasıdır. Türkiye Finans kampanyaları arasında yer alan bu kampanyada her 150 TL için 15 TL Bonus kullandırıyor. Toplam kullanılacak maksimum Bonus tutarı 60 TL’dir. Bu kampanyanın son geçerlilik tarihi 31 Aralık 2019’dur

Kampanya yalnızca yurt içinde yapılan market, giyim ve kozmetik harcamalarda geçerlidir.

Türkiye Finans Kampanyaları Happy Bonus Bussiness  İle  60 TL Bonus Kampanyası 

Happy Bonus Bussiness 60 TL Bonus kampanyasından yararlanılabilmesi için Türkiye Finans  Happy Bonus Bussiness kredi kartı ile tek seferde yapılan 1000 TL ya da daha fazla tutarda taksitli 3 işlem yapılmasını şart koşuyor. Her bir 1000 TL’lik işlem için kazanılabilecek Bonus tutarı 15 TL’dir. Bu kampanyadan yararlanılabilecek son tarih 31 Aralık 2019 olarak ilan edilmiştir.

Türkiye Finans Kampanyaları Happy İle E-Ticaret Harcamalarına 40 TL Bonus Kampanyası

Happy ile yapılan e-ticaret harcamalarında 150 TL ve üzerinden işlem yapılması halinde 10 TL Bonus kazanılır. En fazla 4 kez Bonus kazanılabilir. Yani kazanılabilecek maksimum Bonus tutarı 40 TL’dir. Bahse konu kampanyadan yararlanılabilecek son tarih 31 Aralık 2019 olarak ilan edilmiştir.

Türkiye Finans Kampanya Happy İle Konaklama ve Restoran Harcamalarına 25 TL Bonus Kampanyası

Happy ile restoran ya da konaklama vasıtası ile yapılan her 250 TL için 25 TL Bonus tanımlanıyor.  Türkiye Finans harcamaların yurtiçinde yapılmasını şart koşuyor. Ayrıca kampanya şartlarından birisi de 250 TL tutarındaki harcama tek seferde yapılmalıdır. Bu kampanyadan yararlanılabilecek son tarih 1 Ocak 2021 olarak ilan edilmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Bireysel Emeklilik Sistemi Başvuru Nasıl Yapılır?

Her bir katılımcının kazanabileceği maksimum tutar 25 TL olabilir.

Türkiye Finans Kampanya Happy Bonus Bussiness İle Restoran Harcamalarında % 10  Bonus Kampanyası

Happy Bonus Bussines ile restoranda yapılan 100 TL ve üzeri harcamalarda % 10 oranında Bonus kazanılabiliyor. Bu kampanyada bir ayda kazanılabilecek maksimum Bonus tutarı 50 TL’dir. Kampanya hem yurtiçi hem de yurt dışı restoranlarda geçerlidir. Bu kampanyadan yararlanılabilmesi için gereken 2. Şart kullanıcının son hesap ekstresinin en az 2000 TL olması gerekiyor. Bu kampanyadan yararlanılabilecek süre 11 Kasım 2019 ile 31 Aralık 2021 arasındaki tarihler olarak belirlenmiştir.

Türkiye Finans Kampanya Happy Bonus/ Bussiness ile Sinema ve Tiyatrolarda % 50 İndirim

Türkiye Finans müşterileri hafta içi 200 TL ya da daha fazla tutarda alışveriş yaptığı takdirde hafta sonu alacakları sinema ve tiyatro biletlerini % 50 indirimli olarak kullanabiliyorlar. Bir hafta sonu için maksimum 20 TL indirim kazanılabilir. Hafta içi Cuma günü saat 24:00’e kadar 200 TL alışveriş yapıldığı takdirde hafta sonu saat 24:00’ e kadar alınan sinema ya da tiyatro biletleri % 50 indirimli olarak kullanabilir. Bu kampanyadan yararlanılabilecek süre Türkiye  Finans tarafından 11 Kasım 2019 ile 31 Aralık 2021 arasındaki tarihler olarak belirlenmiştir.

Türkiye Finans kampanyaları ile ilgili güncel bilgiler olmakla beraber bu kampanyalar hakkında daha fazla bilgi alınması için Türkiye Finans resmi web sitesi takip edilebilir. Böylece banka tarafından müşterilerine tanınan fırsatlar kaçırılmamış olur.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.