Türkiye Finans Kartı Nerede? Ne Zaman Gelir? Sorgulama

23.01.2021
682
A+
A-
Türkiye Finans Kartı Nerede? Ne Zaman Gelir? Sorgulama

Türkiye Finans kartı geliş süreci için bankanın kartlarından birine başvuru yapıldıktan sonra tarafınıza bu bilgi paylaşılır. Genellikle tüm bankalarda geliş süreci 2 haftayı bulur. Türkiye Finans kart takibi için kartın onaylanıp başvuru sürecinden geçmesi gerekir. Kart onaylandıktan sonra yola çıkması ya da kuryeye verilmesi süreci devreye girer. Sorgulama işlemi için tarafınıza verilen takip numarası ile işlem anlık olarak yapılabilir.

Türkiye Finans Banka Kartım Nerede?

Türkiye finans bankası banka kartı başvurusu yapıldıktan sonra kartın sizin için uygun olup olmadığına bakılır. Kart eğer uygun görülürse başvuru onaylanır. Başvuru onay işlemi yapıldıktan sonra kart gönderim sürecine geçilir. Onay işleminden sonra kart takip numarası başvuru yapan kişi ile paylaşılır. Bu süreç sonunda kartın takibine anlık olarak ulaşılabilir. Hem mobil uygulama üzerinden hem de kurye şirketi aranarak gerekli bilgi elde edilir. Kurye şirketini aramak için kartın kuryeye verilmemesi gerekir. Eğer kart daha hazırlık aşamasındaysa o zaman kuryeye verilmediği anlamına gelir. Kuryeye verildikten sonra yani bu bilgiye ulaşıldıktan sonra kurye ile iletişime geçilebilir. Ancak kartın genel olarak geliş süreci en az 1 hafta en fazla ise 10 günü bulmaktadır.

Türkiye Finans Kredi Kartım Nerede?

Türkiye finans bankası kredi kartı başvurusu yapılıp onaylama işleminden geçtikten sonra takip aşamasına geçilir. Mobil uygulama ile kart takip numarası ve TC kimlik numarası girilerek takip işlemi rahatlıkla yapılabilir. Türkiye Finans kart takibi işlemi onay sms’si alındıktan sonra ve başvuru takip numarası geldikten sonra devreye girer. Bunlara ek olarak kart takibi için doğrudan bankanın iletişim hattı üzerinden de ulaşılabilir. 0850 222 22 44 numaralı çağrı merkezi aranarak müşteri yetkilisi ile takip hakkında gerekli bilgi alınabilir. Kartın hangi aşamada olduğu, yola çıktığı ya da en geç ne zaman elinize ulaşacağı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezinden gerekli bilgiye ulaşılabilir.

Türkiye Finans Kart Takip

Türkiye finans bankası kart takibi işlemi için web adresi üzerinden takip numarası ile işlem yapılabilir. Kartın geliş süreci ve kargoya veriliş süreci de dahil olmak üzere takip numarası ile tüm işlemler yapılabilir. Türkiye Finans kart takip işlemi için çağrı merkezi başta olmak üzere mobil iletişim hattı da devreye girer. Kartınız elinize geçtikten sonra banka tarafından verilen şifrenin değişmesi gerekir. Sadece kullanıcıya özel olarak belirlenen şifre ile kart kullanıma açılır. Şifre değişikliği yapılmadan kart da kullanıma açılmaz. Değişimden sonra en kısa sürede kart aktif olur. Şifrenizin başkaları ile paylaşılmamasına da dikkat edilmelidir. Bu tür durumlar olumsuz sonuçlar yaratabilir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Döviz Alım Satım Saatleri

Türkiye Finans Kredi Kartı Sorgulama

Türkiye finans kredi kartı sorgulama işlemi için sadece takip numarası ve TC kimlik numarasının olması gereklidir. Türkiye Finans kart takibi alanında takip numarası olan herkes süreci takip edebilir. Bu yüzden kart işlemi için takip numarasının kart elinize ulaşana kadar muhafaza edilmesi gerekir. Kartın ulaşımında bir gecikme yaşanırsa eğer bunun için direkt banka ya da kurye şirketi aranabilir. Gerekli bilgi bu iki alandan elde edilir. Türkiye Finans kartınız en fazla 10 iş gününde elinize geçer. Herhangi bir sorun yaşanmadığı sürece bu süreç 10 iş gününü aşmaz. Kart takip işlemi ile kartınızın her aşaması sizlere açık hale gelir. En kısa sürede elinize geçecek olan kartınızın şifre değişikliğini yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.