2021 Türkiye Finans Kartım Nerede Sorgulama

03.05.2020
765
A+
A-
2021 Türkiye Finans Kartım Nerede Sorgulama

Türkiye Finans kartım nerede sorgulama yapmak isterseniz iki farklı yöntemden bir tanesini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bankanın şubelerinden bir tanesine gidebilir ya da 0850 222 22 44 hatlı telefon numarasını arayabilirsiniz. Telefona müşteri hizmetleri çıkacak. Size kart sorgulama yapmanız için bazı güvenlik soruları yöneltilecektir. Bu sorulara doğru yanıt verdiğiniz zaman kartınızın durumunu sorgulayabilirsiniz. Sorgulama işlemini yapmak için başvuru yapmanızın üzerinden en az 10 gün geçmesini beklemenizi öneriyoruz. Çünkü kart başvurunuz onaylandıysa kartın elinize geçmesi ortalama 10 günü bulacaktır. Bu süre geçmesine rağmen henüz bankadan haber alamadıysanız sorgulama yapabilirsiniz.

2021 Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

2021 Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu yapmak için dilerseniz internet bankacılığını kullanabilir dilerseniz de bankanın fiziksel şubelerinden bir tanesini ziyaret edebilirsiniz. Başvuru yapmak için size en yakın banka şubesinin nerede olduğunu öğrenmek isterseniz, banka resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra, iletişim kısmına gelin. Buradan bütün banka şubelerinin açık adreslerini görüntüleyebilirsiniz. İnternet bankacılığı aracılığı ile başvuru yapmak yalnızca 5 dk sürer. Sizden karşınıza çıkan ekran üzerinden aylık gelir miktarı, TC kimlik no gibi bilgiler istenir. Bilgilerinizi girdikten sonra başvurunuz kısa süre içinde yanıtlanır.

2021 Türkiye Finans Happy Kredi Kartı Silver

2021 Türkiye Finans Happy Kredi Kartı Silver Bonus platform üyesi olan bütün üye iş yerlerinde kullanılabilir. Kredi kartı Happy asistan, Happy avans, bonus puan gibi özellikler sunar. Kartı kullandığınız her zaman bonus puan kazanırsınız. Biriken bonus puanları alışveriş yaparken kullanabilirsiniz. Biriken puanlarınız ile dernek ve vakıflara da bağış yapabilirsiniz. 2021 Türkiye Finans Happy Kredi Kartı Silver ile artık alışverişte ödeme yaparken şifreyi bekleme derdi yok. Temassız kart özelliği sayesinde kartı pos cihazına tutup 2 saniye beklettikten sonra ödemeyi yapmış olursunuz.

2021 Türkiye Finans Happy Kredi Kartı Silver Avantajları Nelerdir?

2021 Türkiye Finans Happy Kredi Kartı Silver avantajları başında kartınız için 7 gün 24 saat limit artırım talebi verebilmeniz geliyor. Ayrıca bu kartı kullanarak BKM Express üyesi olabilirsiniz. Bu sayede internet üzerinden güvenli alışveriş yapmış olursunuz. Faturalarınızı ödemek için de kartı kullanabilirsiniz. Hem düzenli hem de tek seferlik ödeme talimatları kart aracılığı ile verilebilir. Bu ödemeler içine GSM yüklemeleri de dahildir. Köprü ve otoyol geöişleri için HGS ödemelerinde otomatik talimat verilebilir. Fatura, tekel, gıda, prim ve vergi ödemeleri dışında harcamalarınızı sonradan taksitlendirebilirsiniz. Bütün bunları yapıp yapamayacağınızı öğrenebilmek için kart sorgulama yapmalısınız.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans POS Şikayet Hattı Numarası Nedir?

2021 Türkiye Finans Happy Kredi Kartı Gold

2021 Türkiye Finans Happy Kredi Kartı Gold hem alışverişlerinizde hem de günlük yaşantınızda işinizi kolaylaştıracak pek çok avantaj sunar. Bu karıt kullanarak dünyanın her yerinde harcama yapabilirsiniz. Hem de yüksek teminatlı asistan hizmetlerinden faydalanarak! 2021 Türkiye Finans Happy Kredi Kartı Gold, avans özelliğine sahip olduğundan acil nakte ihtiyaç duyduğunuz zaman nakit ihtiyacınızı karşılar, geri ödemenizi avantajlı şekilde yapabilirsiniz.

2021 Türkiye Finans Happy Dünyasında Başvurulabilecek Kredi Kartları Nelerdir?

2021 Türkiye Finans Happy Kredi Kartı türleri farklı profilden müşterilerin ihtiyacının karşılanması adına farklı şekillerde çeşitlendirilmiştir. Kartların yıllık ödemesi farklıdır. Kimi kart için ücret ödemek gerekmeyebilir. Bu kartlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Happy Ek Kart,
  • Happy Sanal Kart,
  • Happy Kart Zero,
  • Happy Kart Platinum,
  • Happy Kart Gold,
  • Happy Kart Silver.

2021 Türkiye Finans Happy Dünyasına Katılmak için Başvuru Kanalları Nelerdir?

2021 Türkiye Finans Happy Dünyasına katılmak için başvuru kanalları müşterinin isteğine bağlı olarak tercih edilebilir. Dilerseniz başvurunuzu Türkiye Finans’ın internet şubesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için TC kimlik no ya da müşteri no bilgisi ile birlikte şifre bilgisi girmek yeterli olur. Dilerseniz başvuru için telefon üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Telefonlarınızdan 0 850 222 22 44 numaralı telefonu aradığınızda müşteri temsilcisine bağlanırsınız. Temsilci size güvenlik soruları sorarak kimliğinizi doğrular ve başvuru yapmanız için sizi yönlendirir.

SMS üzerinden başvuru yapmak isterseniz HAPPY yazın, boşluk bırakın ve TC kimlik no yazdıktan sonra 2442’ye SMS gönderin. Ya da en son seçenek olarak banka fiziksel şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

2021 Türkiye Finans Happy Kredi Kartlarında Şifre İşlemleri

2021 Türkiye Finans Happy Kredi Kartlarında Şifre belirlediğiniz zaman bu şifre yurt dışında da geçerli olacaktır. Şifre 4 haneli numaradır. Bütün üye iş yerlerinde ve ATM’lerde bu şifreyi kullanarak işlem yaparsınız. Alışveriş sırasında işlemin onaylanması için şifre girilmesi 2007 tarihinden beri zorunlu tutulmuştur. Şifrenin banka yetkilileri de dahil olmak üzere hiç kimse ile paylaşılmaması gerekir. Şifre yazılı olarak herhangi bir yerde saklanmamalıdır. Şifrenizi değiştirmek isterseniz Türkiye Finans Atm’leri üzerinden ya da 0 850 222 22 44 numaralı müşteri iletişim merkezinden işlem yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Mobil Şube İndir İşlemi Nereden Yapılır?

2021 Türkiye Finans Happy Kredi Kartlarında Limit

2021 Türkiye Finans Happy Kredi Kartlarında limit belirlenirken gelir miktarı, ödemeler ve mal varlığı gibi etkenler değerlendirmeye alınır. Bunların dışında eğitim durum, iş, mali bilgiler ve ihtiyaçlar gibi etkenler de dikkate alınır. Dilerseniz kart limitinizi artırabilirsiniz. Bunun için bankaya kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden SMS göndermeniz yeterlidir. Limit yazdıktan sonra boşluk bırakın kredi kartı numarasının son 6 rakamını yazın ve talep ettiğiniz limiti yazdıktan sonra 2442’ye mesaj atın. Limit artırımını 0850 222 22 44 numaralı müşteri iletişim merkezi üzerinden de gerçekleştirmeniz mümkündür.

2021 Türkiye Finans Happy Kredi Kartlarında Çalıntı Durumu

2021 Türkiye Finans Happy Kredi Kartlarında çalıntı olduğu zaman durumu fark eder etmez en kısa sürede 0 850 222 22 44 numaralı müşteri iletişim merkezini aramanız gerekir. Kayıp ya da çalıntı durumu bildirdiğiniz kartınız iptal edilecektir. Yenileme talep edilmesi halinde yeni kart belirttiğiniz adresinize en kısa süre içinde ulaştırılır. Eğer kartınız kayıp olduysa ve sonrasında yeniden kartı bulduysanız kartınızı güvenlik sebeplerinden ötürü yeniden kullanmamanız gerekir. Zaten kart kayıp olduğu için iptal edilmiş olacaktır. Kartınızı bulduysanız keserek kullanılmaz hale getirmeniz gerekir. Dilerseniz kart sorgulama yaparak kart aktifliğini kontrol edebilirsiniz.

2021 Türkiye Finans Happy Kredi Kartlarında Manyetik Alanın Bozulması

2021 Türkiye Finans Happy Kredi Kartlarında manyetik alanın zarar görmesi söz konusu olabilir. Böyle bir durumda size en yakın Türkiye Finans banka şubesine başvuru yapmanız gerekir. Dilerseniz bulunduğunuz yerden 0 850 222 22 44 numarasını arayarak da yeni kart talebinde bulunabilirsiniz. Ek güvenlik önlemi olarak, iptal etmek istediğiniz kartı, çeşitli yerlerinden delmeniz ya da kesmeniz rica olunur. Ek kartların çalınması halinde de bankaya konu hakkında bilgi vermeyi unutmayın. Eğer ana kart ya da ek kart için elinize hesap bilgisi ulaşmadıysa müşteri iletişim merkezi üzerinden durumu bildirin. Temsilciler gerekli araştırmaları yaptıktan sonra tarafınıza en kısa sürede hesap özetinizin elinize ulaşmasını sağlar. Postada kaybolma gibi nedenlerden dolayı hesap ücreti numaranıza fakslanabilir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans İş Yeri KredisiZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.