Türkiye Finans KOBİ Kredileri ve Başvurusu 2021

12.05.2020
352
A+
A-
Türkiye Finans KOBİ Kredileri ve Başvurusu 2021

Türkiye Finans Bankası KOBİ kredileri ve KOBİ’lere sunmuş olduğu diğer desteklerle oldukça öne çıkan bankalardan bir tanesidir. Özellikle son zamanlarda yaşanan ekonomik sıkıntıların baş göstermesinden sonra pek çok banka KOBİ’lere destek amacıyla birçok KOBİ kredisi hizmetini öne sürmüştür. Bu bankalar arasında en fazla tercih edilen bankalardan birisi olan Türkiye Finans Bankası, özellikle Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonuna üye olan işletmelere mal ve hizmet alımlarında ya da makina ve teçhizat yenilemelerinde, farklı ihtiyaçlarına farklı finansman paketleri ile destek olmaktadır. Buna göre kendi finansman ihtiyacına yönelik destek paketi alabilen KOBİ’ler, bu sayede hem işletmelerini zor durumdan kurtarabilmekte hem de şirketlerini büyütürken zorlanmadan kredi ödemelerini yapabilmektedirler. Buna göre Türkiye Finans Bankası’ndan KOBİ’lerin alabileceği kredi destekleri ve başvuru yöntemleri aşağıda belirtilmiştir.

Türkiye Finans Bankası KOBİ Destek Kredileri Nelerdir?

Türkiye Finans Bankası KOBİ Destek kredileri, bankanın müşterileri için sunmuş olduğu en önemli desteklerden birini oluşturmaktadır. Buna göre, ihtiyaç finansmanından taşıt finansmanına kadar KOBİ müşterileri pek çok Kredi avantajından faydalanabilir. Buna göre Türkiye Finans Bankası KOBİ Destek kredileri almak isteyen kişilerin faydalanabilecekleri kredi destek türleri ise şu şekilde gösterilebilir;

  • E-leasing başvurusu,
  • E-teminat başvurusu,
  • Üye işyerleri başvurusu,
  • KGF başvurusu,
  • KOBİ finansman başvurusu,
  • Esnaf finansman başvurusu,
  • TESK başvurusu,

gibi pek çok başvuru ve kredi türü Türkiye Finans Bankası’nda KOBİ müşterilerine verilmektedir.

Türkiye Finans Bankası KOBİ Kredileri ve Destekleri Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans Bankası KOBİ kredisi  almak isteyen kişilerin yapmaları gereken en önemli işlem bankanın resmi internet sayfası olan https://www.turkiyefinans.com.tr/tr-tr/basvurular/Sayfalar/KOBİ-finansman-basvuru-formu.aspx adresine giriş yaparak  ekranda çıkan formu doldurmaktır. Bu sayfa üzerinde yer alan KOBİ finansman başvuru formu doldurulduğunda kişiler KOBİ finansman desteklerini banka üzerinden rahatlıkla alabilirler. Buna göre forumda doldurulması gereken kısımlarda adınız soyadınız, firma adınız ve faaliyet sektörünüzü vergi kimlik numaranız ile birlikte yazarak şehir ve ilçenizi de aynı şekilde belirterek, gereken kişisel iletişim adreslerinizi de forma ekleyerek sistem üzerinden kolaylıkla gönderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans POS Cihazı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sistem üzerinden göndermiş olduğunuz başvuru formları Türkiye Finans Bankası banka yetkilileri tarafından değerlendirilecektir. KOBİ kredisi için gereken şartları taşıyorsanız banka yetkilileri size geri dönüş yaparak kredinizi nasıl alacağınızı anlatacaklardır. Oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yapılan online başvuru sistemi sayesinde pek çok KOBİ bugün beklemeden banka üzerinden KOBİ kredilerini alabilmekte ve acil nakit ihtiyaçlarını giderebilmektedirler. Bankanın en önemli opsiyonlarından bir tanesi olan KOBİ kredileri destek paketleri, banka müşterilerinin en sıkıntılı dönemlerinde rahatlamalarını sağlayan kredilerin başında gelmektedir.

Türkiye Finans Bankası KOBİ Kredilerine Başvururken Destek Alma

Türkiye Finans Bankası, KOBİ’lere kredi alırken yardımcı olan pek çok banka personeline sahiptir. Bu bağlamda müşterilerin hizmetine sunduğu banka yetkilileri tarafından yapılacak olan kredi yönlendirmeleri sayesinde kendi bütçenize en uygun krediyi seçebilir, ödemelerinizi şekillendirebilir ve ihtiyaçlarınızı bu doğrultuda giderebilirsiniz. Banka yetkilileri ve uzmanları ile yapılacak olan kredi görüşmeleri tamamen kişiye özel olan görüşmelerdir. Bu sayede kişiler kendi ödeme planlarını rahatlıkla oluştururken kredilerinde de aynı şekilde bankadan teminat alabilirler. Bankanın kredileri hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen kişiler bankanın resmi internet sitesi olan https://www.turkiyefinans.com.tr/tr-tr/basvurular/Sayfalar/hemen-basvur.aspx internet sayfası üzerinden banka tarafından verilen krediler hakkında detaylı bilgi alabilirler. Bunun yanı sıra bankanın Müşteri Hizmetleri numarası olan; 0850 222 22 44 ‘ ü arayarak KOBİ’lere sunulan kredi ve finansman destekleri hakkında gereken bilgileri alabilirler. Oldukça hızlı ve kolay çözümler üreten Türkiye Finans Bankası, bu bağlamda sunmuş olduğu kredi hizmetleri ile KOBİ’lerin ve küçük işletmelerin her daim yanındadır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.