Türkiye Finans Mobil Bankacılık Şifremi Nasıl Alabilirim?

19.07.2021
337
A+
A-
Türkiye Finans Mobil Bankacılık Şifremi Nasıl Alabilirim?

Türkiye Finans mobil bankacılık şifre aldıktan sonra uygulamayı kullanabilirsiniz. Bankanın Mobil Şube uygulamasını indirdikten sonra ekran üzerindeki “Anında Şifre” bölümüne girerek şifrenizi alabilirsiniz. T.C. Kimlik ve kart bilgilerinizle şifrenizi oluşturmanız mümkündür. Kolay tahmin edilmeyecek bir şifre oluşturmanız tavsiye edilir. Bunun dışında İnternet Şubesi şifreniz varsa Türkiye Finans mobil şifre oluşturmak yerine onunla da uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi unutmanız durumunda yine aynı adımları takip ederek yeni şifre alabilirsiniz. Giriş işlemlerinde cep onay özelliğini kullanarak SMS beklemeden kendi şifrenizle hesabı açabilirsiniz. Mobil Şube sayesinde zahmetsiz ve hızlı şekilde onlarca bankacılık işlemini tamamlayabilirsiniz.

Türkiye Finans Mobil Şube Nasıl Kullanılır?

Türkiye Finans mobil şube ile bankaya gitmeden birçok bankacılık işlemini yapabilirsiniz. Öncelikle Mobil Şube uygulamasını cep telefonu ya da iPad’inizi indirmeniz gerekir. İndirdikten sonra İnternet Şubesi şifreniz varsa onu kullanarak yoksa “Anında Şifre” kısmına girip şifre alarak hemen kullanmaya başlamayabilirsiniz. İnternet bağlantınızı kurarak istediğiniz her yerde ödeme, EFT/havale, yatırım, çeşitli kart ve hesap işlemlerini yapma imkanınız olur. Mobil şubedeki her işlemi dünyanın her yerinde ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Finans İnternet Bankacılığı Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans İnternet Bankacılığı müşterilere pratik kullanım sunar. İnternet Bankacılığına giriş yapmak için ilk olarak Türkiye Finans resmi internet adresine girilir. sonra “Bireysel İnternet Şubesi” bölümünde tıklanır ve giriş yapılır. “Anında Şifre” bölümüne tıklayıp kart ve T.C. kimlik bilgilerinizle tek kullanımlık şifre alabilirsiniz. Aynı şifreyi Türkiye Finans mobil şifre olarak Mobil Şube uygulamasında da kullanmanız mümkündür. SMS ile gelen tek kullanımlık şifreyle girdikten sonra kalıcı şifrenizi belirlersiniz. Bu aşamada İnternet Şubesi sözleşmesini onaylamanız gerekir. Ayrıca Müşteri İletişim Merkezi telefonunu arayarak da şifre alımı gerçekleştirilebilir. İnternet bankacılığına bilgisayar, cep telefonu ve tablet tarayıcılarından giriş yapılabilir. Bireysel bankacılık işlemleri için masrafsız bir kullanım şekli vardır.

Türkiye Finans Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Türkiye Finans kart şifre işlemleri için farklı yöntemler bulunur. Başvurunuzu yaptıktan sonra elinize ulaşan yeni kartınızın şifresini 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezini arayarak alabilirsiniz. Aynı zamanda Türkiye Finans İnternet Şubesi ile de kart şifresi alınabilir. Fiziki olarak şubeye gitmenize gerek kalmadan kartınız şifresini belirleyebilir ve alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Türkiye Finans banka ve kredi kartlarını günün her saatin alışverişleriniz için kullanabilirsiniz. Kartınızın çalınması ya da kaybolması durumunda bankaya haber vererek yeni bir karta sahip olabilirsiniz. Yeni kartınızın için de şifre belirlerken yine Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilir ya da Türkiye Finans İnternet Şubesine girip alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Kartı Nerede? Ne Zaman Gelir? Sorgulama

Türkiye Finans Kartı İnternet Alışverişine Nasıl Açılır?

Finans kart internet alışverişi için kullanmak isteyen müşteriler kartlarının bu özelliğini aktif hale getirmelidir. İstediğiniz kartınızı internet alışverişine açabilirsiniz. Türkiye Finans mobil şifre aldıktan sonra Mobil Şube’den internet alışveriş işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz. Bankada kayıt olan tüm kartlarınızı internet alışverişlerine açmak için HEPSI yazıp 2441’ye mesaj göndermeniz gerekir. Ancak kartın sadece birini internet alışverişine açmak isterseniz ACIK boşluk kartınızın son 6 hanesini yazarak 2442’ye mesaj gönderebilirsiniz. Türkiye Finans Bankası’ndan kart aldıktan sonra bu onaylardan birini vermediğiniz sürece online alışveriş yapamazsınız. Kredi kartı, banka kartı, ek kart gibi her kart türünde bu durum geçerlidir. Türkiye Finans kartlarıyla internet sitelerinden güvenle alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Kart özetlerinizi ve hesap hareketlerinizi Mobil Şube ya da İnternet Şubesi ile görüntüleyebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.