Türkiye Finans Mobil Şube İndir İşlemi Nereden Yapılır?

12.11.2020
705
A+
A-
Türkiye Finans Mobil Şube İndir İşlemi Nereden Yapılır?

Türkiye Finans Mobil Şube indir uygulamasını cep telefonlarına veya iPad’e ücretsiz olarak indirdiğiniz zaman bütün bankacılık ile ilgili işlemlerinizi hızlı bir şekilde halledebilmeniz mümkündür. Türkiye Finans Mobil Şube girişlerinde “Cep Onay” aktifleştiği zaman sadece parola ile girişleri yapabilirsiniz.

Türkiye Finans Mobil Şube İPhone’dan Nasıl İndirilir?

Türkiye Finans Mobil Şube’yi kullanmak için İPhone cep telefonuna sahip olanlar “Apple Store” uygulaması üzerinden indirme işlemini yapmalıdır. Mobil Şube’nin kullanılması için aynı zamanda İnternet Şubesi’ni de kullanıyor olmak gerekir. Şifre ile giriş yaparak Mobil Şube ile bütün işlemlerinizi halledebilirsiniz. Şifrenizin olmaması durumunda da “Üye Ol” sekmesine tıklayarak kredi veya banka kartı bilgileri ile şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Türkiye Finans Mobil Şube iPad’dan Nasıl İndirilir?

Türkiye Finans Mobil Şube kullanmak isteyen iPad sahipleri, öncelikle “Play Store” uygulaması üzerinden ücretsiz bir şekilde uygulamayı indirmelidir. Bununla birlikte iPad’inize QR kod okuyucu uygulamasını yükleyerek de QR kodu taratarak da Mobil Şube’nin indirilmesi gerçekleşebilir. Şifre ile uygulamaya giriş yapılır. Şifresi olmayanlar “Anında Şife” sekmesi üzerinden kredi veya banka kartı bilgileri ile şifrelerini temin edebilir.

Türkiye Finans Mobil Şube İndir Android’den Nasıl Kullanılır?

Android işletim sistemine sahip olan cep telefonlarından Türkiye Finans Mobil Şube’nin kullanılması için “Apple Store” veya “Play Store” uygulamaları üzerinden indirme işlemi yapılmalıdır. Mobil Şube’nin kullanılabilmesi için aynı zamanda bankanın İnternet Şube kullanıcısı da olmak gerekir. Şartların sağlanması durumunda şifre ile Mobil Şube’ye giriş yaparak bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  2021 Türkiye Finans Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Türkiye Finans Mobil Şube Nasıl Kullanılır?

Türkiye Finans Mobil Bankacılık uygulamasının nasıl kullanılması gerektiği aşağıda detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

  • İlk olarak “https://www.turkiyefinans.com.tr” adresine giriş yapılması gerekir.
  • Daha sonra sayfanın en yukarısında yer alan “İnternet Şubesi” sekmesi üzerinden “Bireysel” ya da “Kurumsal” seçeneklerinden kendinize uygun olanını seçiniz.
  • Ekranda yer alan kutucuğa T.C. kimlik numarası, kart numarasının son 4 rakamı ve kredi kartının son kullanma tarihi gibi bilgiler yazılmalıdır.
  • Kurumsal Mobil Bankacılık için ise müşteri numarası, ek kullanıcı kodu ve parola gibi bilgiler eksiksiz olarak girilmelidir.
  • Ardından cep telefonunuza iletilen tek kullanımlık şifreyi “Anında Şifre” giriş bölümüne yazmalısınız. Mobil Şube’ye giriş yaptıktan sonra bütün işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Türkiye Finans Mobil Şubeden Cep Telefon Güncellenir Mi?

Türkiye Finans Mobil Bankacılık üzerinden telefon numarası güncellemesi yapmak mümkündür. Bunun için öncelikle şifre ile Mobil Şube’ye giriş yapılmalıdır. Daha sonra sayfanın en yukarısında yer alan “Profil Bilgileri” kısmına tıklamalısınız. Ardından eski numaranızı silerek yenisini kaydedebilirsiniz.

Bunun dışında 0850 222 22 44 numaralı çağrı merkezi hattına bağlanıp 2 rakamına tuşladığınızda direkt olarak müşteri temsilcisine ulaşmış olacaksınız. Telefon bankacılığı ile de cep telefon numaranızı güncellemeniz mümkündür.

Türkiye Finans Mobil Şubesi İşlem Ücretleri Nelerdir?

Türkiye Finans Mobil Bankacılık ile yapılan işlemlerin limitleri ile ilgili bilgiler şu şekildedir:

  • EFT için 50.000 TL,
  • Kurumsal EFT için 2.000.000 TL,
  • Girişimciler için günlük 100.000 TL,
  • QR kodu ile para çekme işlemi için ise günlük olarak 1000 TL limit belirlenmiştir. Para yatırmak için 18.000 TL limit ayarlanmıştır.

Türkiye Finans Mobil Şubeden Yapılan İşlemler Nelerdir?

Türkiye Finans Mobil Bankacılık uygulaması üzerinden yapılabilecek işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Altın Alış Satış İşlemiZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.