Türkiye Finans Mobil Şube Özellikleri Nelerdir?

07.08.2020
949
A+
A-
Türkiye Finans Mobil Şube Özellikleri Nelerdir?

Türkiye Finans mobil şubesi temassız olarak bankacılık işlemlerini yapmaya olanak sağlayan dijital bir platformdur. Türkiye Finans Mobil şube EFT, havale, fatura ödeme, kira yatırma ve daha birçok farklı bankacılık işlemini mobil uygulama üzerinden temassız olarak gerçekleştirilmektedir. Android ya da IOS işletim sistemlerinde indirilen mobil uygulama üzerinden şifre ile giriş yapılarak kullanılan mobil şube, ATM’lerden artsız olarak para çekme imkanı da sağlamaktadır.

Türkiye Finans Mobil Şube Nasıl Kullanılır?

Finans Katılım Bankası mobil şubeyi kullanabilmek için öncelikle Android ya da IOS tablet veya cep telefonuna uygulamanın indirilmesi gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra kullanmaya başlamak için yapılması gerekenlar aşağıdaki gibidir:

 • Hali hazırda Türkiye Finans Katılım Bankası internet şube kullanıcısı olan müşteriler internet şubesi şifreleri ile mobil şubeye giriş yapabilmektedir.
 • İntenet bankacılığı şifresi olmayan müşteriler kredi kartı ve banka kartı bilgileri ile Türkiye Finans Katılım Bankası resmi internet sitesi üzerinden ya da müşteri hizmetlerinden şifre alabilmektedir. Aynı zamanda mobil şube uygulaması içerisinde yer alan anında şifre al adımından da mobil şube şifresi alınabilmektedir.
 • Aktivasyon işleminin ardından müşteri numarası ve müşteri parolası ile mobil şubeye giriş işlem yapmaya başlanabilmektedir.

Türkiye Finans Mobil Şube Hangi Hizmetleri Vermektedir?

Finans Katılım bankası mobil şube hizmetleri ile birçok bankacılık hizmetin ATM ya da şubeye gitmeye gerek kalmadan gerçekleşmesini sağlamaktadır. EFT ve havalenin yanı sıra ödeme işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Türkiye Finans mobil şube uygulaması ile verilen tüm hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Hesap İşlemleri: Hesap listesi, hesap hareketleri, hesap detayı, IBAN bilgisi paylaşımı, cari hesap açma, katılma hesabı açma, Bol Kepçe Hesabı açma, yatırım hesabı açma.
 • Kart İşlemleri: Kredi kartı bilgileri, kredi kartı borç ödeme, kredi kartı ekstre görüntüleme, dönem içi harcamalar ve açık provizyon, taksit izleme, alışveriş ayarları, sanal kart oluşturma. Sanal kartları için limit güncelleme, dönem içi hareketler ve taksit izleme. Finansör-Faal kart işlemleri için taksit planı, dönem içi hareketler, hesap özeti ve borç ödeme.
 • Para Transferleri: Türkiye Finans hesabına havale, başka hesaba havale, hesaba EFT, IBAN ile EFT, kredi kartına EFT, hızlı havale, hızlı EFT, SWIFT, altın transferi.
 • Ödemeler: Fatura ödeme, SGK borç ödeme, GSM TL yükleme, Motorlu Taşıtlar Vergisi ve trafik para cezası.
 • Yatırım İşlemleri: Döviz ve kıymetli maden işlemleri, arbitraj işlemleri, portföy ve ekstre, hisse senedi işlemleri, fon işlemleri, kira sertifikası işlemleri, yatırım hesabına para transferi, uygunluk testi.
 • Finansman: Finansman listeleme, bireysel finansman borç ödeme, ödeme planı, hazır finansman limiti.
 • QR Kodlu İşlemler: ATM’den para çekme, ATM’den para yatırma.
İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Emekli Kredisi

Türkiye Finans Mobil Şube İşlem Saatleri Nelerdir?

Katılım bankası mobil şube hizmet saatleri işleme göre değişiklik göstermektedir. Haftanın her günü yapılabilecek işlemlerin gerçekleşeceği saatler ise aşağıdaki gibidir:

 • EFT işlemi 08:30 ile 16:00
 • Geç EFT işlemi 16:00 ile 17:15
 • Havale işlemi 24 saat
 • Fatura ödeme işlemi 24 saat
 • Kredi kartı ödeme işlemi 24 saat

Türkiye Finans Mobil Şube İşlem Limitleri Ne Kadar?

Mobil şubede gerçekleştirilen işlemlerin limitleri günlük bazda hesaplanmaktadır. Günlük olarak Türkiye Finans mobil şube üzerinden yapılacak işlemlerin limitleri aşağıdaki gibidir:ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.