Türkiye Finans Operatöre Direkt Bağlanma Yolları Nelerdir? (Müşteri Hizmetleri)

02.11.2020
390
A+
A-
Türkiye Finans Operatöre Direkt Bağlanma Yolları Nelerdir? (Müşteri Hizmetleri)

Türkiye Finans Bankası ile yapılan görüşmeler 0850 222 22 44 üzerinden yapılmaktadır.  Türkiye Finans operatöre direkt bağlanma için günün her saatinde telefon görüşmesi yapılabilir.

Türkiye Finans Operatöre Direkt Bağlanma Yolları Nelerdir?

Türkiye Finans Bankası müşterileri direk bağlanmak istediklerinde sesli yanıt sistemi üzerinden “müşteri temsilcisi” seçeneğini söylemelidir. Türkçe bilmeyen müşteriler için toplamda 2 farklı dil seçeneği daha yer alır. Bunlar İngilizce ve Arapçadır. İsteyenler tuşlama sırasında dil tercihlerine göre değişiklik yapabilir.

Türkiye Finans Operatör İle İşlemler Kaça Kadar Yapılır?

Türkiye Finans bireysel ve kurumsal bankacılık işlemlerinden EFT işlemleri dışındaki tüm işlemler günün her saatinde yapılabilir. EFT ile para yollandığında bankanın kapanış saati olan 16:00’dan önce yollandığında hesaba para geçer. Eğer 15 dakika geç kalınırsa bu durumda 15 dakika içinde gerçekleştirilen işlemlere geç EFT ismi verilir. Aynı şekilde hesaba para gönderimi sağlanır. Geç EFT yaparken bankanın almış olduğu ücret de farklılık gösterebilir. 16:15’den sonra yapılan EFT işlemleri ertesi gün sisteme geçer. Hafta sonuna denk gelen EFT’ler ise Pazartesi günü aktif hale gelir. Bankadan yapılan diğer para gönderme işlemleri şunlardır:

 • Havale işlemleri
 • Vergi ve ceza ödemeleri
 • Fatura tahsilatı
 • Kredi kartı ödemeleri
 • Eğitim için yapılan ödemeler
 • Dövizlerin alınıp satılması
 • Yatırım amaçlı yapılan para alışverişi

Operatör üzerinden yapılan işlemler aynı zamanda internet bankacılığı ile de yapılabilir. Bunun için internet bankacılık şifresinin alınması gerekir. Ardından “https://www.turkiyefinans.com.tr/” internet adresine giriş yapılarak her türlü bireysel ve ticari işlemlerin tamamı gerçekleştirilebilir. Bankanın mobil uygulaması da kullanılarak şubelere gidilmesine gerek kalmadan istenilen talimatlar verilebilir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Personel Alımı

Türkiye Finans Operatör İler Yapılan Görüşmelerde Şifre İstenir Mi?

Türkiye Finans müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmelerde kart işlemleri sırasında şifre istenir. Müşteriler banka ya da kredi kartlarını yanlarında bulundurup şifrelerini bilmelidir. Bunun yanı sıra bankacılık işlemlerinin daha kısa sürede ek sorulara ihtiyaç duymadan gerçekleştirmek isteyenler sesli yanıt sistemi üzerinden müşteri numarası ve şifresini tuşlamalıdır. Bu şekilde bilgilerin tamamı otomatik olarak görüntülendiği için ek sorular yöneltemez.

Ayrıca bankaya verilen bilgilerin tamamı korunur. Başka kurum ve kuruluşlar ile ya da kişilerle paylaşılmaz. Görüşme sırasında söylenenler kayıt altına alınır. Bunun amacı bankanın daha iyi hizmet verebilmesidir.

Türkiye Finans Operatör İle Yapılan Bankacılık İşlemleri Hangileridir?

Türkiye Finans Bankası’ndan hizmet alan müşterilerin telefon bankacılığı ile yapabilecekleri işlemler şunlardır:

 • Başvurular: Müşteriler hem kredi hem de kredi kartı başvurularını yapabilir. Ön onaylanmalı olan başvurularda banka şubelerine gidilmesine gerek yoktur. İnternet bankacılığı ya da telefon bankacılığı ile başvuru tamamlanır ve onay çıkması halinde gerekli evraklar teslim edilir.
 • Sorgulama İşlemleri: Kalan bakiye, kredi kartı limiti, vb. gibi sorgulamaların tamamı hem direk bağlanma ile hem de sesli yanıt sisteminde gerçekleştirilir.
 • Ödemeler: Ekstresi kesilmiş kartın borcu, harç ödemeleri, yurt tahsilatları, vb. gibi ödemeler yapılabilir. Anlaşmalı olan kurumların ödemeleri yapılmaktadır.
 • Yatırım İşlemleri: Özellikle kurumsal müşteriler hem kendileri hem de çalışanlar için bankacılık ve yatırım işlemlerini yapabilir. Maaş ödemelerinin kontrolü yapılarak çalışanların aldıkları hizmetler hakkında da bilgiler elde edilebilir. Bunun dışında döviz alım ve satım işlemleri de kolay bir şekilde gerçekleştirilir.
 • Kart Başvurusu: Hem banka hem de kredi kartı başvuruları yapılabilir. Kayıp ve çalıntı durumunda kartların kayıtlı olan adrese gelmesi için başvuruda bulunulabilir. Aynı zamanda kartların şubelerden alınması için talimat da verilebilir.
 • Türkiye Finans İnternet Bankacılığı İlk Giriş Nasıl Yapılır?

 • Türkiye Finans Antalya Şubeleri Telefon Numaraları, Adres Bilgileri, Şube Kodları

 • Türkiye Finans Adana Şubeleri Telefon Numaraları, Adres Bilgileri, Şube Kodları

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Umre Hac Kredisi 2019ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.