Türkiye Finans Personel Alımı

10.10.2021
952
A+
A-
Türkiye Finans Personel Alımı

Türkiye Finans personel alımları, 2019 senesinde de büyüyen ve gelişen bankacılık anlayışlarıyla yapılmaktadır. Hem yeni mezun olanlara hem de deneyimli olanlara iş fırsatı tanıyan Türkiye Finans, ‘Geleceğine Katıl’ sloganıyla adaylara yalnızca iş değil, gelişme fırsatları da sunmaktadır. Türkiye Finans personel alımı işlemlerini kendi bünyesinde yapmaktadır. Aşık pozisyon olduğu zaman anında duyuru yapan banka, değerlendirme merkezinde tüm başvuruları değerlendirmekte, gereken sınav ve mülakatlardan sonra olumlu sonuçlanan adaylarla çalışmaya başlamaktadır. Türkiye Finans’ta eğitim ve gelişim hiçbir zaman durmaz. Tüm çalışanlar daima yükselir ve kariyerlerinde ilerlerler.

Türkiye Finans Yeni Mezun Personel Alımı

Yeni mezun personel alımı, Türkiye Finans Katılım Bankası’nda çalışmak isteyen ve geleceğini katılım bankacılığı alanında kurmak isteyen mezunlar için yapılan işe alımlardır. Bu bankaya başvuru yapabilmek için ilgili bölümlerden mezun olmuş olmak gerekmektedir. Mezun durumundaki herkes başvuru yapabilir.

Yeni mezun olanlar için başvuru ve işe alım süreçleri, mezun olunan ve başvurulan bölümlere göre oluşturulmuş programlarla uygulanmaktadır. Bankanın bu programlar ile hedefi, hem bankaya katkı sağlayacak genç yetenekleri bulmak, hem de kariyerinin başında olan gençlere yön göstererek iş hayatlarına en iyi şekilde atılmalarını sağlamaktadır. Banka, tüm işe başlayacak yeni kişilere geleceğin lideri gözüyle bakmaktadır. İşe alındıktan sonra tüm çalışanların kariyerlerinde ilerlemeleri ve kendilerini geliştirmeleri konusunda yardım edilmektedir. Yeni mezun olan ve başvuruda bulunan kişiler online sınavlar, yabancı dil sınavları ve alanlarına göre farklı sınavlara tabi tutulurlar. Sınav sonuçlarına göre mülakatlara çağırılır ve değerlendirilirler. Adaylar, yetkinliklerine göre pozisyonlara yönlendirilirler.

turkiye finans kariyer firsati

Türkiye Finans İşe Alım

Türkiye Finans Deneyimli Personel Alımı

Deneyimli personel alımı, katılım bankacılığı ya da bankacılık sektöründe daha önce deneyimi olan kişilere uygulanan işe alım süreçleridir. Bu kişiler, genel müdürlükte, bölge müdürlüklerinde ve tüm şubelerde, tecrübe gerektiren pozisyonlar için değerlendirilirler. Daha önceki deneyimleri ve yetkinlikleri göz önünde bulundurularak işe alım süreçleri gerçekleştirilir. Kişinin bilgisine, uzmanlık alanlarına ve yeteneklerine bakılır ve buna göre en uygun pozisyon için değerlendirilir. Deneyimli personeller için de kendilerini Türkiye Finans’ta geliştirme ve ilerletme imkânları tanınmaktadır. Bunun için daima sunulan programlara katılabilir, en yüksek mertebeye ulaşıncaya dek kendilerini geliştirmeye devam etmelerine yardımcı olunur.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Swift Kodu Nedir?

Türkiye Finans Personel Alımı ve Kariyer Fırsatları

Türkiye Finans kariyer fırsatları çalışanların öncelikli olarak değerlendirildiği ve daima gelişimlerinin esas alındığı fırsatlardır. Sürekli eğitimler ve programlar sunulmaktadır. Bu programlardan ve her türlü yeniliklerden haberdar olunması için çalışanlara özel bir platform da bulunmaktadır. Bu platformlarda haberdar olmanın yanı sıra başvuru yapılabilir ve başvurular iletilebilir. Bankanın en büyük ilkesi geleceğin yöneticilerini yetiştirmektir ve bu bağlamda personellerin alanlarında gelişmeleri, yükselmeleri için fırsatlar tanınır. Banka daima yükselebilecek ve terfi alınabilecek bir bankadır. Başarılı performans gösteren tüm personellerin daima terfi etme hakkı bulunmaktadır. Bu değerlendirmeler bankanın Değerlendirme Merkezi’nde yapılmaktadır.

Türkiye Finans’a İş Başvurusu Yapmak

Türkiye Finans iş başvuruları, bankanın kendi kariyer platformu üzerinden yapılmaktadır. www.kariyer.turkiyefinans.com.tr adresi, tüm açık pozisyonların yayınlandığı ve bu bankada çalışmak isteyen kişilerin ilanları takip edebilecekleri kariyer portalidir. Bankanın tüm açık pozisyonlarını buradan üye olmadan takip edebilirsiniz. Fakat iş başvurusu yapabilmek için burada bir hesabınız olması gerekir. Hem de bu sayede ilanları güncel olarak takip edebilme ve ilanlardan haberdar olma şansınız bulunmaktadır. Üye olmak için öncelikle internet sitesini ziyaret etmeniz ve ‘Yeni Üye’ seçeneğine tıklamanız gerekir. Burada sizlerden kişisel bilgileriniz istenir, bunları girdikten sonra üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonra bir özgeçmiş oluşturmanız gerekir. Bu özgeçmiş, bankaya iş başvurusu yapacağınız özgeçmiştir.

Diğer Portallerden İş Başvurusu Yapmak

Türkiye Finans açık pozisyonlar, bankanın resmî sitesi dışında bulunan kariyer sitelerinde de sunulmaktadır. Bu kariyer siteleri bankalardan topladığı tüm açık pozisyon bilgilerini bir araya getirir ve yayınlarlar. Fakat en güncel ve en doğru ilanlar bankanın internet sitesinde olanlardır. Bazı siteler sizlere güncel olan ilanlardan haberdar olmanız için ilanları gösterir, fakat başvuru için www.kariyer.turkiyefinans.com.tr adresine yönlendirirler.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans’ta Çalışmak İçin Aranan Nitelikler

Türkiye Finans personel özellikleri, bu bankada çalışmak isteyen herkeste aranan özelliklerdir. Genel başvurularda ya da yapacağınız spesifik başvuruların hepsinde aşağıda istenen nitelikler sizlerden beklenmektedir. Pozisyona özel bir nitelik aranıyorsa bu ilanda sizlerle paylaşılacaktır.

 • Takım çalışmasına yatkın olmak
 • İnsan ilişkilerinde iyi olmak ve güler yüzlü olmak
 • Analitik düşünebilmek
 • Daima ilerlemeyi ve gelişmeyi hedeflemek
 • Başarı odaklı olmak
 • Çözüm odaklı olmak

Türkiye Finans’ta Başvurabileceğiniz Pozisyonlar

Türkiye Finans başvuru pozisyonları, hem şubelerde hem de genel müdürlükte açık olan pozisyonlara göre değişiklik göstermektedir. Aşağıda örnek olarak başvurabileceğiniz bazı pozisyonlar bulunmaktadır.

 • IOS ve Android Yazılımcısı
 • Veri Ambarı Uzmanı
 • Güvenlik Görevlisi
 • Bankacı
 • Sistem Uzmanı
 • Hukuk Müşaviri ve Yardımcısı
 • Dijital Bankacılık Uygulamaları Yazılımcısı
 • Analist
 • Gelen Çağrı Yetkilisi ve Yardımcısı
 • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
 • Gişe Yetkilisi ve Yardımcısı
Türkiye Finans Kariyer Yapmak (Resmi Sayfa)

Türkiye Finansta Performans Yönetimi

Türkiye Finans performans yönetimi, bankanın bütünsel ve sürdürülebilir başarısına katkı sağlamak amacıyla personellerin performanslarını arttırmaya yönelik bir çalışmadır. Buradaki amaç personellerin potansiyellerini ortaya çıkarmak ve gelişimlerine katkı sağlamaktır. Performans yönetiminin ana hedefi, hedef yönetimidir. Hem kişisel hem de kurumsal bir gelişim söz konusudur. Çalışanların hedefleri, bankanın hedefleriyle uyumlu olmalıdır ve özgün, ulaşılabilir, ölçülebilir, gerçekçi ve amaca uygun hedefler olmalıdır. Çalışanlar daima yükselmeyi ve ilerlemeyi hedeflemelidir. Banka bunun için elinden gelen her şeyi yapar ve her zaman üst kademelere personellerini yükseltmeyi hedefler. Bu sayede bankanın da başarısını arttırmak için çalışanların yetkinliklerini geliştirmeye çalışılır. Performans yönetiminde personellerin kariyerlerini, eğitimlerini ve gelişimlerini ücretlerle ve ödüllendirmelerle şekillendirilir.

Türkiye Finans’ta Personel Ücretlendirme Politikası

Türkiye Finans personel maaşları tamamen adil bir şekilde ve şeffaf olarak uygulanır. Bu fırsatlar ve haklar tüm personellere sağlanır. Başlıca ücretlendirme politikası şu şekildedir:

 • Türkiye Finans Katılım Bankası’nda ücretlendirmeler şeffaf ve adil olarak yapılmaktadır. Bulunulan pozisyona ve unvana göre ücretlendirme yapılır ve maaşlar belirlenir. Ücretlendirmelerin asıl hedefi, çalışanların motivasyonunun korunması ve yükseltilmesidir.
 • Her yıl 1 kez ücret artışı uygulanmaktadır. Bu artışlar performanslara bakılarak belirlenir. Ayrıca sektör, enflasyon ve sektörel gelişmeler de ücret artışlarında oldukça etkilidir.
 • 1 yılda çalışan personellere 12 maaş verilmektedir.
 • Türkiye Finans personellerine kasa tazminatı ve denetim tazminatı gibi tazminatlar da sunulmaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Faizsiz Konut Finansmanı

Türkiye Finans Personel Ödüllendirme ve Yan Hakları

Türkiye Finans yan haklar ve ödüllendirmeleri, personellere sunulan bazı destekler ve fırsatlardır. Türkiye Finans personel alımı işleminden sonra tüm personellere performanslarına bakarak aşağıdaki haklar adil bir şekilde sunulur ve uygulanır.

 • Evlenecek olan personellere evlilik desteği sunulmaktadır.
 • Anne olacak ya da eşi doğum yapacak personellere bebek/doğum yardımı yapılmaktadır.
 • Çalışanların görevleri göz önünde bulundurularak öğle yemeği, ulaşım imkânları ve çeşitli yardımlar yapılmaktadır.
 • Tüm çalışanlara Hayat Sigortası ve Özel Sağlık Sigortası yapılmaktadır.
 • Çalışanlar için evlenme, doğal afet, vefat, sağlık gibi alanlarda çeşitli sosyal yardımlar yapılmaktadır.
 • Bunların yanı sıra yakıt, yol geçiş hakları, mobil telefon, tablet, dizüstü bilgisayar gibi yan haklar da bulunmaktadır.
 • Türkiye Finans Kiralık Kasa

 • Türkiye Finans Çalışma Saatleri

 • Türkiye Finans Şubeleri Nerede?ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.