Türkiye Finans POS Cihazı Başvurusu Nasıl Yapılır?

20.07.2021
220
A+
A-
Türkiye Finans POS Cihazı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans Pos başvurusu ile üye iş yerinde müşterilere hızlı ödeme avantajı sunulur. POS cihazına sahip olarak müşterileriniz için güvenli ödeme sağlarsınız. Türkiye Finans POS cihazı almak isteyen işyerin kendilerine en yakın Türkiye Finans şubesine gidebilir. Konuyla ilgili detayları müşteri temsilcisiyle görüşüp iş yerine uygun POS cihazını alabilir. Gerekli anlaşmalar da bu görüşme sırasında yapılır. Türkiye Finans resmi internet sitesinden de pos cihazı için üye işyeri başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bu sayede şubede gitmeden de pos başvuru sürecini başlatabilirsiniz. Ardından yapılan değerlendirmeye göre banka en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

Türkiye Finans POS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Türkiye Finans POS telefonu ile başvuru süreci ve cihaz hakkında müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz. 0850 222 22 44 numaralı destek hattını aradığınız istediğiniz bilgiyi öğrenebilirsiniz. Bu hatta 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. POS cihazında herhangi bir arıza veya sorunla karşılaştığınızda durumu yetkililere bildirebilirsiniz. Gün sonu alma, bekleyen provizyon gibi çeşitli sorunların çözümleri için bu destek hattı yararlı olur. Banka çözüm sürecinde size yardımcı olacaktır. Bunların dışında üye işyeri başvurusu yapmak ve ADSL pos, sanal pos almak için de müşteri hizmetleri aranabilir. Cihazınız için rulonuz bittiğinde bu numaradan yenisini talep edebilirsiniz.

Türkiye Finans Mobil Temassız Ödeme Nasıl Olur?

Türkiye Finans temassız ödeme sayesinde müşteri şifresini girmeden alışverişini tamamlar. POS sahibi olan iş yerinizde Türkiye Finans Bankası’ndan aldığınız POS cihazıyla 350 TL’ye kadar temassız ödeme alabilirsiniz. 350  TL ile 750  TL arasındaki temassız ödemelerde ise şifre girilmelidir. Türkiye Finans POS cihazı temassız işlem sırasında girdiğiniz tutarı kartın okutulmasıyla çeker. Kart POS cihazını yaklaştırılarak bu işlem kolayca tamamlanır. Kasa yönetimi sırasında yaşanabilecek sahte para ve hataların bu şekilde önünde geçilebilir. Aynı zamanda müşteriler yanlarında nakit para taşımak zorunda kalmaz. Temassız ödemeyle iş yerinin yoğun olduğu zamanlarda bile sorun yaşamazsınız.

Türkiye Finans POS Cihazı Kullanımı Nasıl?

Türkiye Finans POS kullanımı cihaza göre bazı değişiklikler gösterebilir. Bu cihazlarla puanlı ve puansız satış yapılabilir. Bunun yanında taksitli işlem gerçekleştirilebilir. Kart cipi cihaza okutulur ve cihazdan onay no yazılı olan belge çıkar. Bu satış belgesinin ilk nüshası iş yeri tarafından saklanmalı, ikinci nüshası müşteriye verilmelidir. Gün sonu alınmadıysa iptal yazılı kısa giriş diyerek satış iptali uygulanabilir. İptal yaparken işlemin numarası ve tutarı ekrandan kontrol edilmelidir. Kasadan gün sonu alındıysa iptal yerine iade işlemi tercih edilebilir. İade işlemini satış iadesi bölümünden yapabilirsiniz. POS cihazının kullanımı hakkında daha ayrıntılı bilgiler için Türkiye Finans Bankası internet sitesine bakabilirsiniz. Aynı zamanda satış işlemlerinde karşılaştığın problemler için destek hattını arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Sigorta ve Kasko

Türkiye Finans hangi POS Cihazları Vardır?

Türkiye Finans POS cihazları konusunda işyerleri sahiplerine birçok seçenek sunar. Türkiye Finans POS cihazı almak isteyenlere bu farklı cihazlarla kartlı tahsilat çözümlerinden yararlanabilir. Cihazlarda kredi kartlarına taksit yapmak, puan kazanmak, temassız ödemek gibi birçok seçenek bulunur. Sabit telefon hattı, mobil GPRS hattı ya da internet bağlantısıyla çalışacak farklı cihazlar banka kataloğunda vardır. İşyerinize uygun olabilecek Türkiye Finans Bankası POS cihazları şu şekildedir:ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.