Türkiye Finans POS Destek Hattı Numarası Nedir?

08.12.2020
528
A+
A-
Türkiye Finans POS Destek Hattı Numarası Nedir?

Türkiye Finans, küresel olarak gerçekleşen ve tüm dünyayı etkisi altına alan salgın koşullarında evde kalma kampanyalarını destekleyerek, müşterilerinin banka şubelerine gelmeden işlem yapabileceği pek çok seçenek sunuyor. Banka işlemlerinizi halledebilmek için bankayı arayabilir ya da interaktif bankacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetlerden biri de Türkiye Finans POS destek hattı. Bu hat aracılığıyla, POS cihazınız ile ilgili her türlü soru ve sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz

Bankanın Destek Hattı Numarası Nedir?

Türkiye Finans Bankası, müşterileri için sunduğu online işlemler ile sorunları çözmek için farklı alternatifler üretiyor. Bankanın POS müşterileri ya da yeni POS müşterisi olmak isteyen kişilerin banka şubelerine gitmesine gerek kalmayan uygulamada, müşteri POS destek hattı numarasını arayarak işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Bankanın destek hattı numarası, tüm müşterilerinin ya da müşterisi olmak isteyen kişilerin de kullanımına açık.

  • 0850 222 22 44

Web Sitesi Üzerinden De Destek Alınabilir Mi?

Banka kullanıcıları için yalnızca destek hatları üzerinden hizmet vermiyor. Dileyen kullanıcılar, bankanın mobil uygulamasını indirerek ya da web sitesine girerek de işlem yapabiliyorlar. Bireysel işlemlerden POS müşterisi işlemlerine kadar pek çok hizmet sunan bana, bu işlemlerin hepsinin interaktif olarak yapılabilmesini de sağlıyor. Türkiye Finans Bankası’nın web sitesi üzerinden destek almak isteyen kişiler şu adresi kullanabilirler:

  • turkiyefinans.com.tr

Türkiye Finans POS Kullanım Avantajları Nelerdir?

Banka POS müşterileri için de tıpkı diğer müşterilerine yaptığı gibi, pek çok avantaj sunuyor. Türkiye Finans POS kullanım avantajları şöyle sıralanabilir:

  • POS cihazı, satış işlemlerinin kolayca halledilmesini sağlayarak zaman kaybetmenizi engellemektedir.
  • POS cihazına sahip olan işletme ve iş yerleri, müşterilerine daha fazla imkân sağladıkları için daha iyi bir görünüme sahiptirler. Böylece iş yerinin, müşteri potansiyeli, iş hacmi ve dolayısıyla kazançları da artış göstermektedir.
  • İş yerinde yoğun dönemlerde yaşanan nakit sıkıntıları ortadan kaldırılmış olur.
  • Sahte para kullanılması riski ortadan kalkar,
  • İş yeri ve işletmelerin günlük, haftalık ya da yıllık olarak gerçekleştirdikleri muhasebe kayıt ve işlemlerinin düzene girmesini ve daha kolay bir şekilde yapılabilmesini sağlar.
  • Güvenlik açığı ve tahdidi bulunan iş yerlerine, nakit ile ödeme ve çalışma oranı azalacağı için, hırsızlık ya da gasp gibi ihtimallerin ortadan kalkmasını sağlar.
  • Çek senet piyasasında bulunan tüm sahtecilik ve dolandırıcılık risklerine karşı, güvenli tahsilat olanağı sunar.
  • Kullanıcı online işlemlerden yararlanmak isterse, mobil uygulamaları indirerek POS cihazının takibini sağlayabilir. Bu uygulama sayesinde, POS cihazından yapılan bütün işlemler kayıt altına alınarak gün gün listelenir. Böylece hem işlemleriniz kayıt altına alınmış olur hem de güvenli satış yapmış olursunuz.
İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Altın Hesabı Başvurusu

Türkiye Finans Yazar Kasa POS Cihazı Nedir?

Yazar kasa POS cihazları hem yazar kasanın hem de POS cihazının tek bir cihaz üzerinde toplanmış halidir. Bu sayede, satış yapıldığı ve fiş kesildiği anda bilgiler, maliye veri tabanına ulaşarak gerçekleştirilecek pek çok mali hesap ve işlemin ortadan kalkmasını sağlar. Türkiye Finans yazar kasa POS cihazı, mobil uygulamalar iye uyumlu şekilde çalışarak kullanım kolaylığı da sağlamaktadır.

Özellikle bazı firmaların yazar kasa POS kullanımları zorunlu hale getirilmiştir. Evlere servis yapan ve kapıda ödeme alan işletmeler, masada ödeme alan restoranlar, tüp bayisi, su bayisi gibi işletmelerin yazar kasa POS cihazlarını kullanmaları zorunlu kılınmıştır. Türkiye Finans Bankası’nın yazar kasa POS cihazları, Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan onaylı olup, güvenli bir kullanım olanağı tanımaktadır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.