Türkiye Finans Satılık Gayrimenkullere Başvuru Nasıl Yapılır?

05.02.2021
878
A+
A-
Türkiye Finans Satılık Gayrimenkullere Başvuru Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans satılık gayrimenkullere başvuru yapmak için web sitesi üzerinden satılık gayrimenkuller sayfasında yer alan ‘’ Teklif Ver ‘’ seçeneğini tıklayarak satın alım talebinizi başlatabilirsiniz. Türkiye Finans satılık Gayrimenkullere başvuru kampanyası kapsamında satılık gayrimenkulleri 120 aya kadar   %0,69’dan başlayan kâr oranı avantajı ile sahip olabilir, 16 Eylül 2021 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında gayrimenkul ve taşınmaz satışları için teklif verebilirsiniz. Kampanyadan tüm bireyse müşteriler yararlanabilmekte olup, ev hayali kuranlar için kaçırılmayacak fırsatlar sunmaktadır. Teklif verilen ihale kapsamında sizden ekspertiz ücret ve işlem bedeli almaktadır.  Bankanın satılık gayrimenkullerini inceleyerek geliriniz ölçüsünde olan taşınmaz ve gayrimenkul için teklif vermelisiniz.

Türkiye Finans Satılık Gayrimenkullere Başvururken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Türkiye Finans satılık gayrimenkullere başvururken dikkat etmeniz gereken konular gelir ve finansman bilgilerinizin kredi limitini karşılayacak düzeyde olmasından başlamaktadır. Kampanya sürecinde size en yakın Türkiye Finans satılık gayrimenkullere başvuru için banaksını ziyaret ederek taşınmaz ve satışa sunulan gayrimenkulleri etraflıca inceleyebilirsiniz. Bankaya sunduğunuz kredi notu, gelir beyanı ve müşteri kimlik bilgileriniz eksiksiz ve doğru bir şekilde olmalıdır. Aksi halde hiçbir gayrimenkulü satın alamayacağınız gibi satışlardan da men edilirsiniz. Düzenli bir gelirinizin olması, SGK girişinizin yanı sıra gelir düzeyininiz gayrimenkulü alıp kredilendirecek kadar yüksek olması gerekir. Aksi halde teminatlı işlemlerini durdurmak zorunda kalan banka, zamanla taşınmaz ve gayrimenkul alım sürecini tek taraflı olarak sonlandıracaktır.

Türkiye Finans Satılık Gayrimenkullere Başvurduğunuzda Size Sunulan Kampanya Koşulları Nelerdir?

Türkiye Finans satılık gayrimenkullere başvururken siz sunulan kampanya koşulları  %0,69’ faiz oranlarından başlatılmaktadır.120 aya kadar süren vade seçenekleri ile konut finansman kullanma imkânı sunan banka kampanya kapsamında yasal vergiler dâhilinde satış işlemleri başlatmaktadır. Türkiye finans bankası satılık gayrimenkul başvurusu kapsamındaki kampanya koşulları şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Finansmanın maksimum vadesi 120 aydır.
  • 000 TL üzerinden işleme alınan konut finansmanında yasal vergiler ve toplam komisyon tutarları dâhil edilmiştir.
  • Bankaca alınan ücretler 188,80 TL, ipotek tesis ücreti 870,84 TL Ekspertiz (değerleme) ücreti olarak belirlenmiştir.
  • Ekspertiz ücreti minimum maliyetler üzerinden hesaplanırken, ekspertiz firmasına ödenen meblağlar ne kadar yükselttirilirse, müşteriden de alınan ekspertiz ücreti otomatik olarak artırılacaktır.
  • Gayrimenkuller için direkt olarak teklif usulüyle teklif verebilmeniz için bazı satın alma işlemlerini bankanın teminat koşullarını yerine getirerek yapmanız gerekir. Başlangıç bedelinin yüzde % 5 oranında teminat tutarı ödemelisiniz.
  • Satışı almaya karalı olduğunu bankaya ispat ederek , [email protected] adresini tıklayarak gayrimenkul ve taşınmazları tahlil edebilir, bütçeniz göre olan gayrimenkulü satın alabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Ticari Krediler Nelerdir?

Türkiye Finans Satılık Gayrimenkullere Başvurduktan Sonra Satın Aldığınız Gayrimenkullerin Faydaları Nelerdir?

Türkiye Finans satılık gayrimenkuleler başvurduktan sonra satın alınan gayrimenkullerin faydaları ilk olarak başlangıç bedelinin ekspertiz tarafından belirlenmesi hizmetidir. Muhammen bedel denilen başlangıç tutarı, bilirkişinin raporuna sunularak satışa sunulmaktadır. Satışların kısa sürede tamamlanması ve kredi finansmanın geri dönüşümlü olarak kullandırılması bankanın gayrimenkul satış işlemini kolaylaştırmaktadır. Nakit geliri elde ederek taşınmazı elinden çıkaran bankalar, nakit fon akımı sağlayarak piyasadaki canlılığını korumaktadır. Bankaya verdiğimiz teminat ücretleri ile yeni gayrimenkul satışları yapana banka, piyasada daha uygun fiyatlara gayrimenkul ve taşınmaz satışı yapmaktadır. Müşteri, gayrimenkul, taşınmaz ve bankalar arasında gerçekleşen bu işlemler yasal sınırlar çerçevesinde gayrimenkul satış sözleşmesi nezdinde gerçekleştirilmektedir.

INTENGO Türkiye Finans satılık gayrimenkullere başvuru adresinden bankayla iletişime geçerek teklif usulüyle satın alabileceğiniz gayrimenkul ve taşınmaz satın alabilirsiniz. Teklif usulü ve e – ihale yöntemi ile müşterilerine kampanya olanakları sunan bankayı ve iletişim destek birimlerini 7/24 saat takip edebilirsiniz. Satılık gayrimenkulleri analiz edebilir, bankanın teklif usulüyle satamadığı diğer taşınmaz ve gayrimenkulü ürünlerine internet siteleri vasıtasıyla sahip olabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.