Türkiye Finans Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

11.07.2021
116
A+
A-
Türkiye Finans Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Türkiye Finans şikâyet hattı banka ile ilgili öneri, talep, itiraz, teşekkür ve şikayetleri iletmek için müşterilere sunulmuştur. Bankaya görüşlerinizi iletmek için farklı iletişim yollarından birini seçebilirsiniz. Türkiye Finans şikayet hattı için 0850 222 22 44 numarasını arayabilirsiniz. Bireysel ya da kurumsal çeşitli bankacılık sorunlarınızla ilgili çözüme ulaşmak için bu numara 7/24 açıktır. İnternet adresinde bulunan müşteri iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bunların dışında 0216 676 20 00 numaralı genel müdürlüğü ve 0216 676 29 27 numaralı faksı kullanabilirsiniz. Türkiye Katılım Bankaları Birliği Müşteri Şikâyetleri Hakem Heyeti Başvuru Form​u dosyasına da internet sitesinde ulaşabilirsiniz.

Türkiye Finans Bankası Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans hesap açma işlemleri için farklı yöntemler vardır. Size en yakın şubeye gidip müşteri temsilcisiyle yapacağınız görüşmede birçok başvuru işlemini yapabilirsiniz. Aynı şekilde bu başvuruları internet ortamından da yapmanız mümkündür. Türkiye Finans mobil şubesini indirdikten sonra istenen bilgileri doldurmanız gerekir. Telefonunuzdaki NFC özelliğinden yararlanarak T.C. kimlik kartınızı okutabilirsiniz. Ardından müşteri iletişim merkezine bağlanır ve müşteri temsilcisiyle görüntülü konuşma yaparsınız. Bu şekilde online banka hesabı açma işleminiz tamamlanmış olur. Hesap açmanın dışında kredi kartı, sigorta, BES, konut, taşıt, katılma hesabı gibi birçok başvuruyu resmi internet adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Finans Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans kredi başvurusu  ile katılım bankacılığı prensiplerine uygun olarak çeşitli alanlardaki ihtiyaçlarınızı karşılama imkanı yakalarsınız. Bankanın vatandaşlara sunduğu bu Dert Çözen Finansman günlük hayattaki birçok ihtiyacınıza destek olur. Türkiye Finans şikayet hattı ve müşteri temsilcileri iletişim bilgileri olmadan kolayca kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hızlı başvuru için şu yöntemlerden birini kullanabilirsiniz:

  • Mobil şube ya da internet şubesindeki adımlar takip edilerek kredi alınabilir.
  • İnternet sitesindeki kredi başvurularına girilir. Hemen Başvur butonuna tıklanarak T.C kimlik numarası ve telefon bilgisini yazılarak Devam butonuna basılır.
  • Başvuru yaparken SMS de kullanabilirsiniz. Bunun için ÇÖZÜM yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazmalı ve 2310’a göndermelisiniz.
İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Havale İşlemi Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Türkiye Finans kart şifresi almak için internet ve telefon bankacılığından yararlanabilirsiniz. Türkiye Finans internet şubesinden T.C. kimlik ve kart bilgilerinizi doldurarak şifrenizi alabilirsiniz. Paramatik banka kartınız için anında şifre alırken gerekli adımları geçmelisiniz. Bunun yanında Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak da kart şifresini belirleyebilirsiniz. Şifrenizle güvenli şekilde alışverişlerinizi yaparsınız. Kartınız çalındıysa ya da kayıpsa yenileme işlemi yapılır. Bu yenilemenin ardından eski şifreniz yerine yeni bir kart şifresi almanız gerekir. Bunun için tekrar internet şubesi veya Müşteri İletişim Merkezi yöntemlerinden biri tercih edilir. Paramatik banka karşınızla yurt içi, yurt dışı ve online alışverişin keyfini çıkartırsınız.

Türkiye Finans Kredi Kartım Nerede?

Türkiye Finans kredi kartı başvurunuzu yaptıktan sonra işleminizin durumunu takip edebilirsiniz. Başvurunuzdan 24 saatlik bir süre sonrasında yanıt alabilirsiniz. Genellikle başvuru sırasında vermiş olduğunuz cep telefonunuza mesaj atarak sonucunuz hakkında bilgilendirme yapılır. Herhangi bir mesaj almadıysanız 0850 222 22 44 numarasından müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz. Türkiye Finans şikayet hattı olarak da kullanılan bu numaradan taleplerinizi bildirebilirsiniz. Kredi kartı teslimatı 7 ile 10 gün içinde yapılır. Eğer şehir merkezinde ikamet ediyorsanız 3 gün içinde kartınız elinize ulaştırılır. 10 gün geçmesine rağmen kredi kartınız adresinize teldin edilmediyse şikayet hattını arayarak durumu bankaya bildirebilir ya da şubeye giderek yüzyüze görüşme yapabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.