Türkiye Finans SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

10.06.2020
1.616
A+
A-
Türkiye Finans SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans SMS ile başvuru yapmak için telefonlarınızdan 2442’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Sadece bir SMS atarak kredi hakkında pek çok bilgi telefonunuza gönderilir. Bunun yanı sıra bankanın internet sitesinden, banka şubelerinden ve banka müşteri hizmetlerinden kredi için başvuru yapabilirsiniz. Nakite sıkıştıysanız, desteğe ihtiyacınız varsa, evleniyorsanız, okuyorsanız ya da tatile gitmek istiyorsanız Türkiye Finans yanınızda! Cep telefonunuz ile başvuru yapmak için sisteme telefon numarasının kayıtlı olması yeterlidir.

Türkiye Finans SMS ile Kredi Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Türkiye Finans SMS ile başvuru yapıldıktan sonra sorgulama ve bilgi alma taleplerine ait mesajlar tarafınıza SMS olarak yanıtlanmaktadır. SMS şubesinde işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne yapmak istediğiniz işleme dair komotu girmeniz gerekir. Girdiğiniz komutu 2442’ye gönderebilirsiniz. Eğer Türkiye Finans kredi başvurusunu SMS üzerinden iletemiyorsanız, SMS kullanımınız aktif halde olmayabilir. Telefonunuzu kullanarak başvuru yapmak için 0850 222 22 44 hatlı Türkiye Finans Müşteri Hizmetlerini aramanız yeterlidir.

Türkiye Finans SMS Şubesini Kullanarak Hesap Nasıl Sorgulanır?

Türkiye Finans SMS şubesi ile hesap sorgulamak isterseniz cep telefonunuzun kısa mesaj alanına hesap yazın. Bir karakter boşluk bıraktıktan sonra hesap no yazın ve bütün GSM operatörlerinden 2442’ye mesaj gönderin. Yazılan hesap ile ilgili bütün bilgiler anında cep telefonunuza iletilir. Örnek mesaj şu şekilde görülecektir HESAP 1111-1.

Türkiye Finans SMS Şubesini Kullanarak Kredi Kartı Bilgileri Nasıl Sorgulanır?

Türkiye Finans SMS şubesi ile kredi kartı bilgileri sorgulamak için telefonunuzun kısa mesaj alanına gelin. Kart yazıp arada bir karakter boşluk bırakın. Daha sonra kendi kartınızın ya da ek kartınızın üzerinde yazılı olan 16 haneli kart numarasının son 4 rakamını yazın. Mesajınızı 2442’ye kısa mesaj olarak gönderin. Kısa mesaj, bütün GSM operatörlerinden gönderilebilir. Yazılan kredi kartı ile ilgili bilgiler yalnızca bir iki dakika içinde tarafınıza SMS olarak gönderilir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans SMS Şubesini Kullanarak Döviz Kuru Nasıl Sorgulanır?

Türkiye Finans SMS şubesi ile döviz kuru sorgulamak için cep telefonunuzun kısa mesaj alanına gelin. Kur yazdıktan sonra 2442’ye mesaj gönderin. Kısa mesajı bütün GSM operatörlerinden gönderebilirsiniz. Bütün bu SMS şubesi işlemleri sayesinde artık banka şubesine gitmenize gerek yok. Basit bankacılık işlemlerini bulunduğunuz yerden bir iki dakika içinde halledebilirsiniz. Bilgi alma işlemleri için tarafınıza dönüş otomatik olarak sağlanır. Yalnızca tek SMS göndermenize karşılık, karttan kura, hesaptan diğer bankacılık işlemlerine kadar bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye Finans Kredi Başvuru Formu

Türkiye Finans Kredi Başvuru Formu bankanın internet sitesinde bulunabilir. Bu formu doldurarak da almak istediğiniz krediye başvurabilirsiniz. Formda ad, soyad, cep telefonu, TC kimlik no, e posta, şehri ve şube bilgilerinin yazılması gerekir. İstenilen bilgiler girildikten sonra güvenlik kodu girilir. Daha sonra kişisel verilerin korunması hakkında kanun onaylanır. Son olarak gönder butonuna basıldığında kredi başvurunuz onaylanmış olur.

Türkiye Finans Dert Çözen Finansman

Türkiye Finans Dert Çözen Finansman ihtiyaç halinde sizinle! Günlük yaşantınızda karşınıza çıkan ihtiyaçlarınız için bu finansmandan faydalanabilirsiniz. Evinizin boyasından tutun eğitim masraflarınıza, sağlık harcamalarınızdan evlilik giderlerine kadar pek çok farklı alanda alışveriş yapabilirsiniz. Türkiye Finans alışveriş sırasında karşılaşacağınız sorunlara çözümler sunmaktadır. Başvuru yapmak için web sitesini kullanabilirsiniz. Dilerseniz SMS ile çözüm yazdıktan sonra boşluk bırakıp TC kimlik no yazıp mesajı 2310’a gönderebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.