Türkiye Finans Şube ve ATM Sayısı

15.07.2020
754
A+
A-
Türkiye Finans Şube ve ATM Sayısı

Türkiye Finans Katılım Bankası şubeleri Türkiye’nin 66 ilinde toplamda 311 adetdir. Her türlü bankacılık işlemlerinin rahatlıkla yapılabildiği Türkiye Finans Katılım bankası şube ve ATM kanallarıyla hızlı işlem imkanı sağlamaktadır. Hafta içi her gün 09:00 ile 17:30 arasında hizmet veren Türkiye Finans Katılım şubelerinin yanı sıra ATM’leri de 7/24 hizmet vermektedir. ATM’ler üzerinden kartsız işlem kolaylığıyla da kart taşımadan para çekme ve yatırma gibi işlemler yapılabilmektedir.

Türkiye Finans ATM’lerinden Hangi İşlemler Yapılmaktadır?

Türkiye Finans ATM’leri bankacılık işlemlerinin hızlı ve 7/24 yapılabilmesini sağlamaktadır. Para çekme, yatırma, gönderme, kredi kartı borcu ödeme, fatura ödeme gibi her türlü işlem ATM’ler üzerinden rahatlıkla yapılabilmektedir. Kartlı işlemlerde şifre girişi ile yapılan işlemlerin yanı sıra kartı yanında olmayan müşteriler de ATM’nin özelliklerinden faydalanabilmektedir. ATM’de kartsız işlemler menüsü üzerinden para çekme, yatırma, gönderme, kredi kartı borcu ödeme, fatura ödeme, başka hesaba para gönderme ya da başkasının kredi kartı borcunu ödeme gibi diğer işlemler yapılabilmektedir.

Türkiye Finans Bankası’ndan Komisyonsuz Nasıl Para Çekilir?

ATM’lerden komisyonsuz para çekmek için Türkiye Finans Bankası’nın 8 bin 700 adet anlaşmalı olduğu ATM bulunmaktadır. Yapı Kredi ve PTT ATM’leri Türkiye Finans Bankası’nın anlaşmalı olduğu ATM’lerdendir. Türkiye Finans Bankası şube ve ATM kanalları dışında PttMatik ve Yapı Kredi ATM’lerinden de 500 TL’ye kadar nakit komisyonsuz olarak çekilebilmektedir. Türkiye Finans Katılım ATM’lerinden bankanın bireysel olmayan müşterileri de indirim oranları ile para çekme işlemlerinde makul miktarlarda komisyon ödemektedir.

Türkiye Finans Mobil Uygulaması Üzerinden Nasıl Para Çekilir?

Türkiye Finans mobil uygulamasını kullanan müşteriler kartsız olarak da ATM’ler üzerinden para çekme işlemi yapabilmektedir. Mobil uygulama üzerinden para çekme sekmesi tıklandıktan sonra tutar girilerek QR kod seçeneği ile para çekilebilmektedir. Türkiye Finans ATM’lerinde kartsız işlemler menüsü tercih edilerek QR kod ile para çekme seçeneği tercih edilmelidir. ATM ekranına gelen kodu mobil uygulama üzerinde açılan kameraya okutarak para çekme işlemi tamamlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Bireysel Finansmanlar Nelerdir?

Türkiye Finans Paramatikleri Kullanıcılara Hangi Avantajları Sağlamaktadır?

Türkiye Finans Paramatikleri toplamda 66 ilde 311’den fazla şube kapsamında hizmet vermektedir. En sık ziyaret edilen yerlere yakın konumlandırılan Türkiye Finans Bankası şube ve ATM kanallarının kullanıcılara sağladığı avantajlar aşağıdaki gibidir:

 • Finans Paramatik’lerde QR kodu ile para çekme ve yatırma işlemleri yapılabilmektedir.
 • Paramatiklerden cep telefonu için GSM TL’si yüklenebilmektedir.
 • Kıymetli maden alım satım işlemleri yapılabilmektedir.
 • Euro, Dolar ya da TL hesaplarından para çekme ve yatırma işlemleri yapılabilmektedir.
 • Kayıtlı alıcılar için EFT talimatı verilebilmektedir.
 • Kişinin adınak kayıtlı kredi kartı borcu, cari hesap bakiyesi, limit ve borç sorgulama işlemleri yapılabilmektedir.
 • Kredi ödemesi, kredi kartı ödemesi, fatura ve borç ödeme işlemleri yapılabilmektedir.
 • Kişiye ve başka kişilerin hesabına para yatırma, kredi kartı borcu ödeme ve fatura ödeme gibi işlemler yapılabilmektedir.
 • Türkiye Finans İnternet Alışverişi Açma 2021

 • Türkiye Finans Hesap No Öğrenme Nasıl Yapılır?

 • Türkiye Finans Banka Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.