Türkiye Finans Kaç Şubesi ve ATM’si Var?

08.06.2020
1.142
A+
A-
Türkiye Finans Kaç Şubesi ve ATM’si Var?

Türkiye Finans şubesi Türkiye’nin her noktasında bulunur. Türkiye Finans ATM ve şubesi aracılığı ile 7 gün 24 saat boyunca bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz. ATM’ler sayesinde bankaya gitmenize gerek kalmadan para çekebilir, finansman ödemesi yapabilir, bakiyenizi sorgulayabilir ve hatta cep telefonunuz için TL yüklemesi yapabilirsiniz. Türkiye Finans PTT ile anlaşmalı ve Yapı Kredi ile anlaşmalı ATM’ler ile çalışmaktadır. Yalnızca İstanbul’da bankanın 759 tane şube ve ATM’si bulunmaktadır.

Türkiye Finans ATM’leri ile Hangi Bankacılık İşlemlerini Yapabilirim?

Türkiye Finans ATM’leri ile yapılabilecek işlemler başında Türkiye Finans kartını kullanarak para çekmek ve hesap bakiyesini öğrenmek gelir. Banka, diğer banka müşterilerinin yapacağı işlemler için herhangi bir ücret talep etmez. Banka ATM’lerinden faydalanmak isteyen diğer banka müşterilerinden, kart sahibi olan bankalar işlem ücreti isteyebilir. Nerede olduğunuzun bir önemi yok, dünyanın her yerinden ATM üzerinden para çekebilirsiniz. Yurt içinde yaapcağınız para çekme işlemlerinde işlem başına yüzde bir artı 2,5 TL komisyon tahsil edilir. Bakiye sorgulaması yaptığınız zaman işlem başına 50 kuruş artı BSMV bedeli ödemeniz gerekir. Bahsi geçen komisyon tutarı hesabınızdan tahsil edilir.

Eğer yurt dışı ATM’leri üzerinden para çekerseniz, işlemin bankaya ulaştığı tarih için döviz TL’ye çevrilir. Yurt dışı ATM’lerinde para çekme işlemlerinde TL karşılığı üzerinden BSMV bedeli tahsil edilir.

Komisyonsuz Para Çekme Özelliği

Komisyonsuz para çekmek için Türkiye Finansın tam 8 bin 700 tane anlaşmalı olduğu ATM bulunmaktadır. Masraflara değil hayata katılın kampanyası kapsamında banka müşterileri Yapı Kredi ve PTT ATM’lerinden tek seferde 500 TL’ye kadar olan para çekme işlemlerinde herhangi bir komisyon ödemezler. Bankanın bireysel olmayan müşterileri de indirim oranları ile işlemlerini gerçekleştirebilirler. Eğer banka kartınız yoksa, endişe etmeyin. Mobil ve internet şubesinde yer alan başvurular ve banka kartı menüsünden başvurunuzu yaparak banka kartınızı temin edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Hesap Açma Başvurusu

Mobil Uygulama Üzerinden İşlem Yapma Kolaylığı

Mobil uygulama üzerinden işlem yapmak mümkündür. Türkiye Finans mobil uygulaması tamamen ücretsizdir. Mobil uygulamayı indirmek için banka müşterisi olmak gerekmez. QR kod aracılığı ile banka ATM’lerinden cari hesap üzerinden açıklama girilerek para yatırılması mümkündür. Uygulamayı yüklemek için IOS işletimcisi olan telefonlar için APP STORE, Android işletimcisi olan telefonlar için ise Google Play üzerinden yükleme yapabilirsiniz. Dilerseniz banka resmi adresini ziyaret ederek de yüklemenizi yapabilirsiniz.  

Türkiye Finans Paramatiklerinin Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Türkiye Finans paramatiklerinin avantajları şu şekilde sıralanabilir:

 • Yalnızca QR kodu ile para çekebilir ya da para yatırabilirsiniz.
 • Cep telefonunuz için GSM TL yükleyebilirsiniz.
 • Kıymetli maden alım ya da satımı yapabilirsiniz.
 • EUR, USD, TL hesaplarınızdan para çekebilirsiniz.
 • Kayıtlı alıcılar için EFT ve havale yapabilirsiniz.
 • Finansman ödemesi, kredi kartı ya da borç ödemesi yapabilirsiniz.

Bütün bunlara ek olarak kartınız olmadan da hem kendinize hem de başkasına ait hesaplara para yatırma, kredi kartı borç ödeme, fatura ödeme gibi işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Türkiye Finans Paramatiklerinden Diğer Banka Kartları ile Hangi İşlemleri Yapabilirim?

Türkiye Finans paramatiklerinden diğer banka kartları ile yapılabilecek işlemler şu şekilde sıralanabilir:

 • Kredi kartı borcunu ödeme,
 • Cari hesaptan para çekme,
 • Kredi kartı borcunu sorgulama,
 • Cari hesap bakiyesi öğrenme,
 • Cari hesaba para yatırma,
 • Şifre değiştirme,
 • Limit sorgulama,
 • Borç sorgulama.

Bütün bu işlemleri ve daha fazlasını yapmak için yapmanız gereken tek şey Türkiye Finans ATM’lerini ziyaret etmektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.