Türkiye Finans Ticari Krediler Nelerdir?

04.01.2020
669
A+
A-
Türkiye Finans Ticari Krediler Nelerdir?

Türkiye Finans çeşitli kapsamlarda ticari kredi sunuyor. Bu yazımızda Türkiye Finans ticari krediler ve çeşitleri hakkında bilgiler sunuluyor. Türkiye Finans ticari kredileri ile bütün kesimlerde ticaret yapmakta olan gruplara hizmet veriyor.

Türkiye Finans Ticari Krediler ve Çeşitleri

Türkiye Finans ticari kredileri genel başlıkları şunlardır:

 • Sektör ve Ürün Paketleri
  • Tam Pansiyon Turizm Paketi,
  • Otel Renovasyon Kredisi,
  • Otel Yatırım Kredisi,
  • Turizm İşletme Destek Kredileri,
  • Yat/Tekne Yatırım Kredisi,
  • Dış Ticaret Finans Paketi,
  • Lisanssız Yenilenebilir Enerji Paketi,
  • Eczacı Paketi,
  • Dekoratif Mobilya Paketi,
  • % 100 Enerji Paketi,
  • Bilişim Paketi,
  • Dört Dörtlük Hizmet Paketi,
  • Dükkan Senin Küçük İşletme Paketi
  • Franchising Paketi,
  • Gülen Çiftçi Paketi,
  • Her Yönüyle Lojistik Paketi,
  • Kesin Çözüm Taahhüt Paketi,
  • Sınır Ötesi İhracat Paketi,
  • Tam Destek İmalat Paketidir.
 • Nakdi Krediler,
 • Gayri Nakdi Krediler,
 • Dış Ticaret Finansmanı,
 • Esnek Destek Finansmanıdır.
İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Konut Kredisi Hesaplama

Türkiye Finans Ticari Krediler ve Tam Pansiyon Turizm Paketi

Türkiye Finans tam pansiyon turizm paketinin içeriğinde, otel, motel, konaklama ya da tesis harcamaları gibi kalemler ile ilgili olarak mal ve hizmet alımı için gerekli olan finansman ihtiyaçlarını gideriyor.

Türkiye Finans Ticari Krediler ve Otel Renovasyon Kredisi

Türkiye Finans ticari kredileri arasında otel renovasyon kredi paketi kapsamında otellere yenilenme ve bütün mal ve hizmet gibi alımlar için kredi kullandırmaktadır. Bu kredi kapsamında geri ödeme koşulları, geliri sezonluk değişim gösteren yatırımcıların da durumu göz önüne alınarak düzenlenmiştir.

Türkiye Finans Ticari Krediler ve Otel Yatırım Kredisi

Otel yatırım finansmanı kullandırılmasındaki amaç da otel, motel, pansiyon, gibi turistik birimlerin kurulmasını teşvik etmek ve bu işletmelerin rahat faaliyet göstermesi için gerekli kredi desteğinin sağlanmasıdır.

Türkiye Finans Ticari Kredileri ve Turizm İşletme Destek Kredisi

Bu kredilerin Türkiye Finans müşterilerinin kullanımına verilmesindeki amaç, turizm sektöründe faaliyet gösteren ve geliri sezona gör değişen hediyelik eşya satışı, turizm taşımacılığı yapan esnafın ihtiyaç duyduğu hizmet ya da mal alımı için kredi sağlamaktır.

Türkiye Finans Ticari Kredileri ve Yat- Tekne Yatırım Kredisi

Yat ve tekne yatırım kredileri içeriğinde Türkiye Finans yat ve tekne taşımacılığı yapmakta olan turizm sektörü çalışanlarına yeni bir yat ya da tekne almaları için destek sağlamak amacı ile verilen kredidir.

Türkiye Finans Ticari Kredileri ve Türkiye Dış Ticaret Finansman Paketi

Türkiye Finans müşterilerine sunduğu bu finansmana ait kredi paketi ile ülkenin dış ticaret faaliyetlerini desteklemek ve bu alanda iş yapan firmalara kredi sağlayarak nakit sıkıntılarını gidermek düşüncesindedir.

Türkiye Finans Ticari Kredileri ve Lisanssız Yenilebilir Enerji Paketi

Türkiye Finans lisanssız yenilebilir enerji paketi ile küçük ve orta ölçekli işletmelere kendi enerjilerinin üretiminde destek olmak finansman desteği sağlıyor. Lisanssız yenilenebilir enerji paketi çeşitli avantajlara sahip bir finansman destek paketidir. Konu ile ilgili kapsamlı bilgi edinilmesi için Türkiye Finans banka şubelerine müracaat gereklidir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Türkiye Finans Ticari Krediler ve Eczacı Paketi

Türkiye Finans, eczacılar için oluşturduğu bu kredi paketinde eczacıların ticari hayatta ihtiyaç duyduğu bütün gereksinimlere destek olmayı ve eczacılık mesleğinin getirdiği risklere karşı paket sigorta içeriğinin de bulunduğu bir kredi programı oluşturmuştur.

Türkiye Finans Ticari Hizmet ve Finansmanlar (Resmi Sayfa)

Türkiye Finans Ticari Kredileri ve Dekoratif Mobilya Paketi

Dekoratif mobilya finansman paketi ile de mobilyacılık sektöründe faaliyet gösteren işletmelere destek olunması amaçlanmıştır.

Türkiye Finans Ticari Kredileri ve % 100 Enerji Paketi

Türkiye Finans ticari kredileri arasında %100 enerji paketi, özellikle enerji tasarrufu kapsamında bulunan işletmelere kredi desteği sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yenilenebilir enerji üretimi için de bu destek kapsamında firmalara finansman sağlanmaktadır.

Türkiye Finans Ticari Kredileri ve Bilişim Paketi

Türkiye Finans ticari kredileri bilişim sektörü kapsamında çalışmalar yapan şirketlerin alt yapı gelişimi için harcamalarına desetk olmak için oluşturulmuş bir programdır. Aynı zamanda bilişim sektörü ile ilgili alışmalar yapan KOBİ’lerin ekipman ve yazılım gereksinimlerinin sağlanması için gereken nakit desteği sağlayan kredi planıdır.

Türkiye Finans Ticari Kredileri ve Dört Dörtlük Hizmet Paketi

Türkiye Finans ticari kredileri ve dört dörtlük hizmet paketi adı altında bankanın müşterilerine sunduğu finansman paketinde hizmet sektöründe çalışmalarını yürüten şirketlerin yatırım ihtiyaçlarının giderilmesini amaçlamaktadır. Dört dörtlük hizmet paketi ile müşterilerin kullanımına sunulan nakit yardımı ile olabilecek dönemsel sıkışıklığı da gidermeyi hedefleyen bir kredi paketidir.

Türkiye Finans Ticari Kredileri ve Dükkan Senin Küçük İşletme Paketi

Dükkan senin küçük işletme finans paketi içeriğinde sanayi, hizmet, turizm, ticaret, sağlık ya da eğitim gibi geniş bir yelpazede hizmet veren küçük işletmelerin kısa süreli ( dönemsel ya da mevsimsel) ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik bir finansman ürünüdür.

Türkiye Finans Ticari Kredileri ve Franchising Paketi

Türkiye Finans franchising paketi sunarak, franchising bağlantılı iş kurmak isteyen yatırımcıların ve franchising hizmeti veren firmaların gereksinim duydukları kredi ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

Türkiye Finans Ticari Kredileri ve Gülen Çiftçi Tarım Paketi

Gülen çiftçi tarım paketinde Türkiye Finans çiftçilik ile meşgul olan vatandaşların, zirai ekipman, araç, akaryakıt, gübre, tohum, zirai ilaçlar alımı için kredi vermeyi hedefleyen bir kredi türüdür. Bunların yanı sıra çiftçinin sera ya da sulama sistemlerine yaptığı yatırımlar gibi çeşitli gereksinimleri karşılamak için de piyasaya sunulan avantajlı ve tarımsal gelişmeyi destekletici kredi paketidir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans Ticari Kredileri ve  Her Yönüyle Lojistik Paketi

Her yönüyle lojistik paketi içeriğinde Türkiye Finans bankası lojistik ya da nakliye sektöründe çalışmalarını yürüten şirketlere kredi desteği sağlamaktadır. Bu firmaların faaliyet alanları şunlardır:

 • Kargo şirketleri,
 • Taşımacılık kooperatifleri,
 • Nakliye ambarı ilaç alımı,
 • Araç bakımı, onarımı ve tamiri için gereken kredi desteğidir.

Türkiye Finans Ticari Krediler ve Kesin Çözüm Taahhüt Paketi

Kesin çözüm taahhüt paketi ile Türkiye Finans çeşitli alanlarda hizmet veren firmalara gerekli olan işletme ya da yatırım finansmanı kapsamında nakdi fon desteği ya da referans veya teminat mektubu teminatı gibi yardımları sağlar. Anlaşılacağı gibi bu paket daha gayri nakdi krediler kapsamında kullanılıyor.

Türkiye Finans Ticari Krediler ve Sınır Ötesi İhracat Paketi

Türkiye Finans sınır ötesi ihracat paketinde, ihracat yapmak isteyen KOBİ’ler için nakdi ya da gayri nakdi finansman desteği vermekle kalmıyor aynı zamanda kendi bünyesinde yer alan uzman kambiyo danışmanlık hizmetlerinden de yararlanılmasını sağlıyor.

Türkiye Finans Ticari Krediler ve tam Destek İmalat Paketi

Tam destekli imalat paketiyle imalat sektöründe hizmet gören şirketlere Türkiye Finans tarafından avantajlı koşullarda destek verilmektedir.

Türkiye finans ticari kredileri kapsamında yukarıda da belirtildiği gibi ülkede ticaret yapan hemen hemen her kesim ayrı ayrı düşünülmüş ve buna göre özel koşullarda finansman paketleri oluşturulmuştur.

Bahse konu finansman paketleri hakkında detaylı bilgi alınması ve ilgilenilen krediye müracaat edilmesi için firma sahibi, ortağı ya da yetkilisinin şahsen bakaya giderek görüşme yapması ve başvuruda bulunması gereklidir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.