Vakıf Katılım Bankası Banka Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

08.07.2020
672
A+
A-
Vakıf Katılım Bankası Banka Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıf Katılım Bankası kart başvurusu yapmak için bankanın size en yakın şubesini ziyaret edebilirsiniz. Banka kart başvurusunu yalnızca bir iki dakika içinde tamamlar ve en kısa sürede kartınız elinize ulaştırılır. Banka kartı ile bankanın sunduğu çeşitli hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Artık yanınızda nakit para taşımak, hırsızlara hedef olmak, bozuk paralar ile uğraşmak zorunda değilsiniz. Banka kartınız ile paranız hesabınızda! Banka tarafından size özel hazırlanan teklifler ve kampanyalar da cabası! V Kart ile tanışın siz de bir ücret ödemenize gerek kalmadan güvenli ve kolay bir şekilde alışveriş yapmanın keyfini çıkarın.

Vakıf Katılım Bankası Banka Kartı ile Neler Yapılır?

Vakıf Katılım Bankası banka kartı sayesinde banka ATM’leri üzerinden neredeyse bütün bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kart başvurusu olumlu olursa, banka ATM’lerinden 7 gün 24 saat para çekip yatırabilirsiniz. Ayrıca para transferi işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Fatura ödemelerinizi kolay yoldan yapmak için de banka kartını kullanabilirsiniz. Para çekme ve bakiye sorma işlemleri için yurt içindeki bütün ATM’leri tercih edebilirsiniz. İşlem yaptığınız sırada bankanın belirtmiş olduğu komisyon oranı üzerinden işlem yaparsınız. Hem de yalnızca yurt içinde değil, yurt dışında da avantajlı bir şekilde alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Hem yurt içinde hem de yurt dışında kartınızı kullanabileceğiniz mağazaların dışında Mastercard ya da Visa logosu bulunmaktadır. Bunlar bankanın üye iş yerleridir.

Vakıf Katılım Bankası V Kart Nedir?

Vakıf Katılım Bankası V Kart masraflarınızın üstüne masraf eklemenizi engeller. Bankanın kredi kartı olan V kart ile siz de alışverişte taksitin ve diğer kampanyaların keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Alışverişleriniz hem kolay hem de daha güvenli olacak! Bu kartı kullanarak alışveriş ödemelerinizi kısa sürede gerçekleştirebileceksiniz. Hem de bankanın çeşitli kanalları üzerinden işlem yapabileceksiniz. Banka mobil şubeleri, banka ATM’leri ve internet şubesi üzerinden işlem yapmanız mümkündür. V Kartın temassız özelliği bulunmaktadır. Bu özellik ile kartınızı pos cihazına bir iki saniye göstermeniz halinde otomatik olarak ödeme tamamlanır. Yani bozuk paralar ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Temassız ödeme özelliği işinizi kolaylaştırır.

Vakıf Katılım Bankası V Kart Özellikleri Nelerdir?

Vakıf Katılım Bankası V Kart özellikleri sayesinde kart çok tercih ediliyor. Kart kredi kartı olsa bile banka kartı özelliği de bulunuyor. 3D güvenlik özelliği olduğundan kişilerin güvenli bir şekilde alışveriş yapmaları mümkün oluyor. Hem de kartın avantajlı özelliklerinden faydalanmanız için kart aidatı ya da başka bir ücret ödemeniz gerekmeyecek. Temassız kart okuyucusu olan noktaların tümünde 120 TL altındaki alışverişleriniz için şifre girmeden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kartın hesap kesim tarihi her ayın 7’si ile 24’ü olmak üzere iki farklı dönem halinde belirlenebilmektedir. Eğer hesap kesim tarihi hafta sonuna ya da resmi tatil gününe denk gelirse bir önceki iş günü dikkate alınacaktır. Kredi kartınızla internet alışverişi yapmak için müşteri iletişim merkezini arayarak kartınızı e ticaret işlemlerine açtırmanız gerekir. Kartınızı işleme açtırdığınız sırada mutlaka işlem limiti belirlemeniz gerekir. Kredi kartı almak isteyen kişilerin başvurularını banka şubelerinden yapmaları gerekir.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Esnaf İçin Kredi Başvurusu

Vakıf Katılım Bankası V Kart Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Vakıf Katılım Bankası V Kart başvuru sonucu çağrı merkezinden öğrenilebilir. Yaptığınız kart başvurusunun sonucunu öğrenmek için telefonlarınızdan 0 850 202 1 202 hatlı numarayı arayabilirsiniz. Size en yakın olan banka şubesini ziyaret ederek de kart sonucunu öğrenmeniz mümkündür.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.