Vakıf Katılım Bankası Genel Müdürlük Adresi ve Telefonu

12.06.2020
1.365
A+
A-
Vakıf Katılım Bankası Genel Müdürlük Adresi ve Telefonu

Vakıf Katılım Bankası Genel hakkında detaylı bilgilere ulaşmak isteyen müşteriler, bankanın web sitesi üzerinden veya telefon bankacılığından Genel Müdürlük hakkında tüm bilgilere ulaşabilir. Genel Müdürlük bilgileri şu şekilde sıralanabilir:

 • Adres: Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:10 Ümraniye/İstanbul,
 • Telefon: +90 216 800 55 55,
 • Faks: +90 216 800 55 56,
 • KEP Adresi: [email protected] olarak hizmet vermektedir.

Vakıf Katılım Bankası Genel Müdürlük adres ve telefon bilgileri sayesinde müşteriler istedikleri hizmeti hızlı ve kolay bir şekilde alabilmektedir. Müşteriler özellikle telefon yolu ile iletişim yolunu seçtiği için Vakıf Katılım Bankası çağrı merkezi hizmetlerine ara vermeden devam etmektedir. Kaliteli ve çözüm odaklı çağrı merkezi sayesinde müşteriler tüm çözümlerine telefon yoluyla ulaşabilmektedir.

Vakıf Katılım Bankası Bireysel Bankacılık Hizmetleri Nelerdir?

Vakıf Katılım Bankası hizmetlerinden biri olan bireysel bankacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgiler şubelerden, telefon veya mobil bankacılık hizmetlerinden sorgulanabilir. Vakıf Katılım müşterisi internet şubesi üzerinden bankacılık işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir. Vakıf Katılım bankasının bireysel bankacılık hizmetlerinden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Bireysel İhtiyaç Desteği Finansmanı,
 • Katılma Hesabı,
 • Bireysel Emeklilik Sistemi,
 • Konut Finansmanı olarak sıralanabilir.

Vakıf Katılım Bireysel İhtiyaç Desteği Finansmanı Nedir?

Bireysel ihtiyaç desteği finansman hizmeti ile Vakıf Katılım müşterisi olan veya olmayan kişiler yararlanabilir. 36 aya varan vade seçenekleri ile uygun faiz oranlarından oluşan finans destekleri ile Vakıf Katılım müşterisi kendi ödeme planını oluşturabilir. Ayrıca şubeye gitmeye gerek kalmadan web sayfası üzerinden başvurular gerçekleştirilebilir. İnternet bankacılığından yapılacak olan başvurular için istenen bilgiler şu şekilde sıralanabilir:

 • Vakıf Katılım müşterisi şubesini il, ilçe ve şube adını girerek tercih etmelidir.
 • Vakfı Katılım müşterisi olmayan kişiler hizmet almak istediği şubenin il, ilçe ve şube adını girerek tercih yapmalıdır.
 • Müşteri veya müşterisi olmayan kişiler diğer gerekli iletişim bilgilerini girmelidir.
 • Diğer gerekli iletişim bilgileri; Ad, Soyadı, TCKN, GSM numarası, Adres bilgilerini doğru bir şekilde girmelidir.
 • Bilgiler girildikten sonra aydınlatma metni okunmalı ve açık rıza metni kutucukları işaretlenmelidir.
 • Güvenlik kodu girildikten sonra Gönder butonu tıklanarak başvuru işlemi tamamlanmalıdır.
İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Faizsiz Araç Finansmanı

Vakıf Katılma Hesabı Nedir?

Katılma hesabı sayesinde birikimler katılım prensiplerine göre değer kazanabilir. Faizsiz bir bankacılık anlayışı ile birikim yapmak isteyen müşteriler şubeden, telefon bankacılığından veya mobil ve internet bankacılığı üzerinden gerekli desteği temin edebilir. Türk Lirası şeklinde birikim yapmak isteyenler 1, 3, 6 ve 1 yıl vadeli olarak birikim hesaplarını açabilirler. Kar payı alarak birikimlerini yapacak olan müşteriler esnek hesap seçeneğinden de yararlanabilir. Yabancı para cinsinden yatırım yapmak isteyenlerde aynı şekilde 1, 3, 6 ve 1 yıl vadeli birikim hesaplarını açabilirler. Yabancı para katılma hesaplarında USD ve Euro cinsinden yatırımlar alınmaktadır. Vakıf Katılım Bankası adres ve telefon bilgilerine ulaşarak detaylı bilgiler alınabilir ve katılma hesabı açılabilir.

Vakıf Katılım Bireysel Emeklilik Sistemi Nedir?

Bireysel emeklilik sistemi hakkında detaylı bilgiler isteyen müşteriler veya henüz banka müşterisi olmayan kişiler şubelerden işlemlerine devam edebileceği gibi mobil veya internet bankacılığı üzerinden istedikleri sorgulamayı yapabilir. Faizsiz emeklilik fonları üzerinden emekli olabilir. Katkı payı ödenerek emeklilik planları oluşturulabilir. Müşteri kendi emeklilik planını bankanın kendine tanıdığı ödeme seçenekleri arasından seçerek gerçekleştirebilir. Asgari emeklilik katılım payı 90 TL olarak belirlenmiştir.

Vakıf Katılım Konut Finansman Hizmeti Nedir?

Konut finansman desteği sayesinde Vakıf Katılım müşterisi bütçesine uygun evi satın alabilir. Banka müşterisi için evi satın alarak müşterisinin kendi belirlediği ödeme planları ile geri ödemesini almaktadır. Konut finansman desteği almak isteyen müşteriler aya varan vade seçeneklerinden yararlanmaktadır. Konutların %80’ine kadar finansman desteği alabilen müşteriler, bankanın gerekli gördüğü durumlar ek teminat gösterebilir. Başvuru için istenen belgeler şu şekilde sıralanabilir:

 • Başvuru formu,
 • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi,
 • Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi,
 • Şubece istenebilecek diğer belgeler,
 • Finansmana konu olan konutun tapu belgesi fotokopisi,
 • Gerekirse azami iki ay öncesine ait müşteri adına kayıtlı sabit telefon, elektrik, su veya doğalgaz faturalarından herhangi birisinin fotokopisi,
 • Gerekli görülmesi hâlinde kefiller için istenecek belgeler olarak sıralanır.
İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Bankası Hesap No Öğrenme Nasıl Yapılır?

Vakıf Katılım Bankası adres ve telefon bilgilerine ulaşarak bakanın tüm finansman destekleri hakkında bilgi sahibi olunabilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.