Vakıf Katılım Bankası IBAN’dan Hesap No Sorgulama Nasıl Yapılır?

13.06.2020
2.648
A+
A-
Vakıf Katılım Bankası IBAN’dan Hesap No Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vakıf Katılım Bankası IBAN sorgulama için banka seçimi yerine Vakıf Katılım yazın. Şube kodunu yazın. Ardından Vakıf Katılım Bankası hesap no girin. Hesap türünü de girdikten sonra hesapla butonuna basın. Vakıf Katılım Bankası İBAN’dan hesap no sorgulamak bu kadar kolaydır. Vakıf Katılım İnternet Şubesi ile sınırları kaldırabilirsiniz. İnternet şubesi sayesinde her yerden şubelere giriş yapabilirsiniz, pek çok işlemi rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası İnternet Şubesi Güvenliği

Vakıf Katılım Bankası İnternet Şubesi Güvenliği sağlanması için kişisel bilgilerinizi şifre olarak kullanmayın. Şifrenizin en az 8 karakter içermesi gerekmektedir. Kolayca tahmin edilmesi mümkün olan şifreleri kullanmayın. Ardışık sayılar, takım kuruluş tarihi, 1453 gibi şifreler kolayca kötü niyetli kişilerin eline geçebilir. Şifreler günlük konuşmalarda geçen bir sözcük olmamalıdır. Yer isimleri, teknik terimler, argo deyimler kullanılmamalıdır. Şifrelerin herhangi bir yerde yazılı olarak saklanmaması gerekir. Bilgisayarda orijinal yazılım kullanmak önemlidir. Kopya yazılımların kullanılması bilgisayarınıza virüs bulaşma ihtimalini artırmaktadır. Bilgisayarınızda firewall yani kişisel güvenlik duvarının bulunması da önemli bir unsurdur.

Güvenliğiniz adına yabancı ve güvenmediğiniz yerlerden internet şubesine giriş yapmayın. Genel kullanıma açık yerlerde sanal klavye kullanmayı tercih edin. İnternet şubesine dair bütün sorularınız için telefonlarınızdan 0 850 202 1 202 arayabilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası Konut Finansmanı

Vakıf Katılım Bankası Konut Finansmanı sayesinde hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Vakıf Katılım Bankası satın almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar finansman kullanabilirsiniz. Finansmanda 120 aya kadar vade seçeneklerini kullanabilirsiniz. Konut finansmanı ürünleri ile geri ödeme planı oluşturmanız mümkündür. Gerekli görülen durumlarda banka sizde ek teminat isteyebilir. Konu finansmanına başvuru yapmak için aşağıdaki belgeler ile başvuru yapmanız gerekir:

 • Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi,
 • Başvuru formu,
 • Nüfus cüzdanı,
 • Şube tarafından istenilen diğer belgeler,
 • Finansmana konu olan konut için tapu belgesinin fotokopisi,
 • Kefiller için istenecek diğer belgeler.
İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Faizsiz Araç Kredisi

Vakıf Katılım Bankası Bireysel İhtiyaç Desteği Finansmanı

Vakıf Katılım Bankası Bireysel İhtiyaç Desteği Finansmanı kapsamında ekonomik istikrar kalkanı tedbirleri alınmıştır. Hane halkı aylık geliri 5 bin TL’nin altında olan müşteriler için gıda, kira ve fatura ödemeleri doğalgaz, su ve elektrik ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile finansman desteği sunmuştur. Hem de bu finansman desteğinden aylık 0,49 kar oranı ile faydalanabilirsiniz. Dilerseniz 6 ay ödemesiz dönemli ve 36 aya varan vade seçenekleriyle finansmandan faydalanabilirsiniz. Başvuru yapmak için başvuru formunun doldurulması yeterlidir. Başvuru formunda aşağıdaki bilgilerin girilmesi gerekir:

 • Ad ve soyad,
 • TC kimlik no,
 • GSM no,
 • Adres no.

Bilgileri girdikten sonra Vakıf Katılım müşterisi olup olmadığınızı belirtin. Güvenlik kodunu da girdikten sonra başvur butonuna basarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası Arsa Finansmanı

Vakıf Katılım Bankası Arsa Finansmanı sayesinde yüzde yüz finansman desteğinden faydalanabilirsiniz. Hem de size uygun ödeme planlarından faydalanırsınız. 60 aya varan vade imkanı sizleri bekliyor. Bankanın gerekli görmesi halinde ek teminat gerekebilir. Arsa finansmanına başvuru yapmak için aşağıdaki belgeler ile birlikte bankanıza başvurabilirsiniz:

 • Alınacak arsaya ait tapu fotokopisi,
 • Başvuru formu,
 • Nüfus cüzdanı,
 • Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi,
 • Gerekli görülmesi halinde kefil için istenen belgeler,
 • Telefon, su ya da elektrik faturası.

Vakıf Katılım Bankası şubelerine giderek finansman hakkında daha çok bilgi sahibi olabilir, siz de zorlanmadan arsa satın alabilirsiniz. Banka finansman desteği sunmak için kredi notuna bakmaktadır. Kredi notu ne kadar yüksek olursa o kadar iyidir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.