Vakıf Katılım Bankası İletişim Bilgileri Nelerdir?

28.12.2020
733
A+
A-
Vakıf Katılım Bankası İletişim Bilgileri Nelerdir?

Vakıf Katılım Bankası müşteri iletişim merkezi, aşağıda verilen telefon numarasını arayarak hizmet alabileceğiniz bir çağrı merkezi sistemidir. 0850 202 1 202 ve 444 44 77 telefon numaraları, haftanın 7 günü 24 saat arayabileceğiniz numaralardır. Bu müşteri iletişim merkezlerinde, şube ve ATM’lerde yapılan her işlemi telefonla, çağrı merkezi personeli ile veya numara çevirerek hemen hemen tamamlayabilirsiniz. Bilgileri tuşlara basarak kendiniz girebilirsiniz, böylece herhangi bir kimlik veya kredi / banka kartı bilgisini banka personeli ile dahi paylaşmanıza gerek kalmaz. Bu, Vakıf Katılım Bankası müşteri hizmetleriyle güvenli bir şekilde işlem yapmanızı sağlar. Telefonla yaptığınız tüm görüşmeler güvenlik ve hizmet kalitesine uygun olarak kayıt altına alınır.

Vakıf Katılım Bankası Şubeleri

Vakıf Katılım Bankasın yüz yüze işlem yapabileceğiniz şubeleri 42 şehirde bulunmaktadır. Şubelerin çoğu İstanbul ve Ankara bölgelerinde bulunmaktadır. Katılım bankalarının en yenisi olan Vakıf Katılım bankaların amacı, daha fazla şehirde daha fazla şube ve ATM’ye hizmet sunmaktır. Size en yakın banka şubesini veya ATM’yi öğrenmek isterseniz web sitesindeki “Şube ve ATM’ler” bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Burada illeri ve bölgeleri seçerek ATM’leri listeleyebilirsiniz. Şubeler ve detaylı adresleri ve iletişim bilgileri sizin için listelenecektir. Vakıf Katılım, tamamen yerli bir katılım bankasıdır. Diğer birçok katılım bankasının aksine, yönetim kurulunun her zaman Türk çalışanları vardır. 2015 yılında kuruluşundan bu yana bankanın genel müdürlüğünü İkram Göktaş, yönetim kurulu başkanlığını ise Öztürk Oran yürütmektedir.

Vakıf Katılım Bankası Online Şubeler

Vakıf Katılım Bankası internet şubesi bankacılık işlemlerinizi yapabileceğiniz şubelerden biridir. İnternete erişebileceğiniz her yerden Vakıf Katılım Bankası web sitesini ziyaret edebilir ve tüm bankacılık hizmetlerini görüntüleyebilirsiniz. Zengin teknik altyapı hizmetleri ile işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey internet şubesi için hesap açmak, size en yakın Vakıf Katılım Bankasını ziyaret etmek veya detaylar için 0850 202 12 02’yi aramak. Vakıf Katılım Bankaları’nın internet şubeleri kişisel ve ticari işlemler için çok uygundur. Girdiğiniz şifreyi yalnızca siz biliyorsunuz ve her oturum açtığınızda onay kodu ile onaylayacaksınız. Bu sayede banka işlemlerinizi her yerde çok güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası Mobil Uygulaması

Vakıf Katılım Bankasının mobil şubesi sizlerin işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceği bir diğer şubedir. Vakıf Katılım mobil şubesi, tüm bankacılık hizmetlerine kolayca ulaşabileceğiniz bir şubedir. Vakıf Katılım uygulamasını telefonunuza veya tabletinize indirebilir, nerede olursanız olun güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde banka hesabı açabilirsiniz. Android veya IOS işlemine sahip tüm cihazlar bu mobil uygulama için uygundur. Bu hizmeti almak için yalnızca uygulamayı indirmeniz gerekir. Daha sonra aldığınız İnternet şubesinin kullanıcı bilgileri ile giriş yapabilirsiniz. Bu uygulama çok güvenlidir çünkü kendi şifrenizi ayarlayacak ve kullanacaksınız. Bu mobil uygulamayı tüm sorularınız, uygulamalar, limit kontrolü, ödemeler, havale, elektronik transfer işlemleri için kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Bankası Antalya Şubeleri Telefon Numaraları, Adres Bilgileri, Şube Kodları

Vakıf Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Kolay İletişim

Vakıf Katılım Bankası müşteri temsilcilerine direk bağlanmak için yapmanız gereken şeyler çok basittir. Müşterilerin en sevmediği durumlardan biri olan sesli yanıt sistemlerini geçerek, gerçek bir müşteri temsilcisine bağlamak için bilmeniz gereken birkaç tüyo vardır. Öncelikle 0850 202 1 202 ya da 444 44 77 numaralı telefon numaralarını tuşlamanız gerekmektedir. Bu numaraları aradıktan sonra ilk yapmanız gereken şey 2’yi tuşlamak, ardından 0’ı tuşlayarak direk Vakıf Katılım Bankası müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.