Vakıf Katılım Bankası İnternet Bankacılığı İlk Giriş Nasıl Yapılır?

27.10.2020
470
A+
A-
Vakıf Katılım Bankası İnternet Bankacılığı İlk Giriş Nasıl Yapılır?

Vakıf Katılım Bankası faizsiz bankacılık görevini en iyi şekilde yerine getirerek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir. Bankanın İnternet Bankacılık uygulaması sayesinde müşteriler şubesine gitmeye gerek kalmadan işlemlerini online olarak halledebilir. Vakıf Katılım Bankası İnternet Bankacılığı kullanımı için öncelikle hesap açılması gerekir. Bu internet bankacılık hesabının kullanılabilmesi için de şifre oluşturulması şarttır.

Vakıf Katılım Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Nereden Alınır?

Vakıf Katılım Bankası İnternet Bankacılığı için şifre alınmadan önce şubeye gidilerek Vakıf Katılım hesabının açtırılması gerekir. Daha sonra bankadaki görevli tarafından geçici bir şifre size verilecektir. Bu geçici şifre ile cep telefonunuza bankanın İnternet Bankacılığı uygulamasını indirdikten sonra giriş yapmanız gerekir. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden de geçici şifre ile giriş yapılarak İnternet Bankacılığı kullanılabilir. Dileyenler bu şifreyi kendileri değiştirebilir.

 Vakıf Katılım Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Değiştirilir Mi?

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığı şifresini değiştirmek isteyenler ilk olarak 0850 202 1 202 numaralı müşteri hizmetleri hattını aramalıdır. Bu çağrı merkezi hattı 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Müşteri temsilcisinin talimatları doğrultusunda şifre değişikliği güvenli bir şekilde yapılabilir.

Bunun dışında Vakıf Katılım Bankası şubelerinden veya ATM’lerinden şifre değiştirme işlemi güvenli bir şekilde gerçekleşebilir.

Vakıf Katılım Bankası İnternet Bankacılığı Hizmetleri Hangileridir?

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığı ile yapılabilecek işlemleri şu şekilde verebiliriz:

 • Hesap işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Bütün faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda her ay düzenli olarak faturaların ödenmesi için otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.
 • Havale ve EFT gibi para transfer işlemlerini de hızlı ve kolay bir şekilde İnternet Bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.
 • Kredi kartı borç ödemesi, SGK, vergi, Trafik Cezası Borç ödemesi gibi işlemler yapılabilir.
İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Dijital Bankacılık Hizmetleri

Vakıf Katılım Bankası İnternet Bankacılığı İle Neler Yapılabilir?

Vakıf Katılım Bankası İnternet Bankacılığına cep telefonlarından da giriş yapılarak işlemler yapılabilir. Cep telefonları ile İnternet Bankacılığı üzerinden yapılabilecek işlemleri şu şekilde verebiliriz:

 • Hesap limitlerinizi görüntüleme şansınız vardır.
 • Bütün hesap işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Para transfer işlemlerini de her saat diliminde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Döviz ve kıymetli maden alım ve satım işlemleri de 24 saat boyunca yapılabilir.
 • Fatura ödeme işlemlerini de hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik otomatik ödeme talimatı vererek faturaların her ay otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası İnternet Bankacılığı İşlem Ücretleri Nelerdir?

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığı ile yapılan işlemlerde alınan ücretler ile ilgili detaylar şu şekildedir:

 • Hesap ve para transfer işlemlerinde herhangi bir ücret ödenmez.
 • Fatura ödemelerinde yaklaşık olarak 3 veya 5 TL tutarında ücret talep edilir.
 • EFT işlemlerinde de 2-10 TL arasında ücret ödenir.
 • Döviz alım ve satım işlemlerinde hiçbiri ücret talep edilmez.

Vakıf Katılım Bankası İnternet Bankacılığını Kimler Kullanabilir?

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığının kullanılabilmesi için öncelikle bankanın müşterisi olmak gerekir. Bankanın müşterisi olmak içinde 18 yaşının doldurulmuş olma şartı aranır. İstenilen şartın yerine getirilmesinden sonra bankanın müşterisi olmak için en yakın şubeye bireysel hesap başvuru formu ile birlikte gidilerek hesap açtırmak gerekir. Hesabın açılmasından sonra müşterilere kart ve geçici şifre verilir. Daha sonra İnternet Bankacılığı müşteri temsilcisi tarafından aktif hale getirilir. Geçici şifre ile uygulamayı kullanabilirsiniz. Şifrelerini değiştirmek isteyenler Vakıf Katılım Bankası İnternet Bankacılığı üzerinde yer alan “Yeni Şifre Al” menüsüne tıklayarak şifrelerini değiştirebilir. Şifreye doğum tarihi gibi kişisel bilgilerin koyulmaması gerekir.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Para Yatırma İşlemiZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.