Vakıf Katılım Bankası POS Destek Hattı Numarası Nedir?

11.12.2020
542
A+
A-
Vakıf Katılım Bankası POS Destek Hattı Numarası Nedir?

Vakıf Katılım Bankası, müşterileri için avantaj ve imkanlar yaratan bankaların başında geliyor. Bankanın müşterilerine hizmet vermek için pek çok kanaldan faaliyete geçmiş olması, özellikle küresel çapta etkileri olan salgın koşullarında, müşterilerin banka şubelerine gitmeden de bankacılık hizmetlerinden yararlanabilmesinin önünü açıyor. Vakıf Katılım Bankası POS destek hattı üzerinden de hizmet veren banka, hangi tip müşteri olursa olsun, ihtiyat tespit etmek ve giderek üzerine yöntemler geliştiriyor. Eğer siz de bankanın POS müşterisiyseniz ya da POS cihazı edinerek yeni müşteri olmak istiyorsanız, bankanın destek hattından yararlanabilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası POS Destek Hattı Numarası Nedir?

Vakıf Katılım Bankası müşterileri, kendileri için özelleştirilmiş hizmet numaralarını arayarak, ilgili görevli ile yaptıkları görüşmeler sonucunda tüm ihtiyaçlarına karşılık bulabiliyorlar. 7/24 çalışan destek hattı ile müşteriler isterlerse mesai saatleri dışında; hafta sonlarında ya da resmî tatillerde ya da bayram tatillerinde arama imkânı buluyorlar. Tatil günlerinde bankanın fiziksel imkanlarından yararlanamayan ancak mesai saatleri içerisinde de bankaya gitme olanağı bulunmayan müşteriler, bu numara aracılığıyla her türlü soru ve sorunlarını da giderebiliyorlar. Bankanın destek hattı numaraları şu şekilde sıralanabilir:

  • 0850 202 1 202
  • 444 44 77

Web Sitesi Üzerinden De Destek Alınabilir Mi?

Vakıf Katılım Bankası’nın müşterilerine sunduğu imkanlar, sadece 7/24 çalışan bir destek hattıyla da sınırlı kalmıyor. Müşteriler isterlerse, mobil seçeneklerden ya da interaktif bankacılık hizmetlerinden de yararlanabiliyorlar. Web sitesi üzerinden yapılacak işlemlerde ister bireysel müşteri olun ister kurumsal, her türlü konuda hizmet de veriliyor. POS cihazı seçenekleri, kredi kartı uygulamaları ya da bankanın taksit avantajları gibi her konuda bilgi edinebileceğiniz web sitesi üzerinden destek almak için şu adresi ziyaret edebilirsiniz:

  • vakifkatilim.com.tr
İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Müşteri No Nasıl Öğrenilir?

Vakıf Katılım Bankası POS Kullanım Avantajları Nelerdir?

Yurtiçinde bulunan işletme ve iş yerleri için yazar kasa POS cihazının kullanımının zorunlu tutulmasının ve alışveriş yapan kişilerin nakit ödeme dışında başka ödeme seçeneklerine de sahip olmak istemelerinin ardından pek çok iş yeri ve işletme POS cihazı kullanımının da önemini kavramış durumda. Ancak POS cihazı seçerken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar da bulunuyor. Bunlardan en önemlisi, seçine POS cihazının hem işş yeri sahibi hem de o iş yerinden alışveriş yapan işletme müşterisi için geniş avantajlara sahip olması gerekiyor. Müşterileri için uygun kullanım imkanları sunan Vakıf Katılım Bankası POS kullanım avantajları şöyle sıralanabilir:

  • İş yerinde kullanılan POS cihazları ile, kayıtların düzenli tutulması sağlanır. Bu sayede, günlük, haftalık ya da senelik olarak yapılabilecek muhasebe hesapları ya da tutulacak maliye kayıt işlemleri daha da kolay hale gelir.
  • İş yer sahibinin nakit kullanımında karşılaşacağı, sahte para verilmesi gibi dolandırıcılık yöntemlerinden korunmasını sağlar.
  • Müşteriye daha çok seçenek sunan iş yeri açısından olumlu bir görünüm çizer. Daha çok ödeme imkânı ile iş yerinin müşteri potansiyeli artar ve dolayısıyla kazançlarında da artış yaşanır.
  • İşlerin yoğun ve kalabalık olduğu zamanlarda meydana gelebilecek nakit açığı ihtimalini ortadan kaldırmanıza yarayan POS cihazı ile hızlı ve güvenli satışlar gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası POS Cihazı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıf Katılım Bankası POS cihazlarına başvurmak isteyen müşterilerin, POS cihazı başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Bu formun doldurulmasını takip eden 24 sat içerisinde banka tarafından başvuru sahibine geri dönüş yapılacaktır. Bankanın sunduğu POS cihazlarından biri ile çalışan iş yeri sahipler, ayrıca en düşük aidata sahip POS cihazlarından birini kullanmanın da keyfini çıkarabilirler.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Kredi Kartı BaşvurusuZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.