Vakıf Katılım Bankası Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

18.07.2020
1.493
A+
A-
Vakıf Katılım Bankası Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Vakıf Katılım Bankası’nda şifrenin unutulması durumunda rahatlıkla Vakıfbank resmi internet sitesinden değiştirebilme imkanı bulunmaktadır. Vakıf Katılım Bankası’nda hesabınız varsa Vakıf Katılım bankası şifresi değiştirme işlemi için resmi internet sitesindeki “şifremi unuttum” butonunu kullanabilirsiniz. Böylelikle hızlı ve güvenli bir şekilde internet bankacılığı şifre değiştirme işlemi yapabilirsiniz.

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığına Şifre Nasıl Alınır?

Vakıf Katılım internet bankacılığı şifresi alma işlemi son derece basit bir işlemdir. Vakıf Katılım Bankası hesabınızı o an şubelerden alıyorsanız hesap açma işlemi yapan görevli aracılığıyla internet bankacılığı şifresi alabilirsiniz. Hesabı açan kişi internet bankacılığı için gerekli işlemleri yaptıktan sonra sizlere geçici bir şifre vermektedir. Verilen geçici şifre ile telefonunuzdaki Vakıf Katılım Mobil uygulaması üzerinden ya da internet sitesi üzerinden giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra şifre değiştirme işlemlerini de rahatlıkla giriş yapılan sayfa üzerindeki sekmelerden gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Vakıf Katılım geçici internet bankacılığı şifresini değiştirip ve tekrar unutmanız durumunda yeni şifre belirleme işlemleri oldukça hızlıdır. Şifreyi değiştirmenin en kolay yollarından biri Vakıf Katılım Bankası’nın müşteri hizmetlerini aramaktır. 0850 202 1 202 numaralı 7/24 hizmet veren hat ücretsiz aranarak yapılan yönlendirmeler sonucu güvenlik önlemleriyle şifre değiştirme işlemi yapılabilmektedir.

Diğer yol ise ATM’lerden şifre değiştirme işlemidir. ATM üzerinden kartlı işlemler menüsünden rahatlıkla Vakıf Katılım bankası şifresi değiştirme işlemi yapılabilmektedir. ATM yerine Vakıf Katılım Bankası şubeleri üzerinden şifre değiştirme işlemi görevli aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir.

Şifrenizi unutmadığınız halde değişiklik yapmak istediğinizde ise giriş yaptıktan sonra hesaplar üzerinden şifre değiştirme işlemini tercih etmelisiniz. Bu yöntemle eski şifre bilgisi de istenmektedir. Bu sebeple şifrenizi unuttuğunuzda diğer şifre değiştirme yöntemlerini tercih etmek daha etkili olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Şubeleri Nerede?

Vakıf Katılım Mobil Bankacılık Ücretleri Ne Kadar?

Vakıf Katılım mobil bankacılık uygulaması ile birçok bankacılık işlemini bir tık ile yapma fırsatını sunmaktadır. Çoğu finansal hizmetin aynı anda sunulduğu mobil uygulama üzerinden alınan mobil bankacılık masrafları da oldukça düşük bir düzeyde. Mobil uygulamanın indirilmesi ve kullanımı için Vakıf Katılım Bankası sizlerden herhangi bir ücret de talep edilmemektedir. Diğer yandan hesap işlemleri ve para transferi gibi işlemlerde de ücret ödemeden bankacılık hizmetlerinden faydalanabilme imkanı sağlanmaktadır.

Döviz alım satım işlemlerinde de herhangi bir ücret alınmayan Vakıf Katılım Bankası mobil uygulamasında fatura ödemelerinde makul ücretler alınmaktadır. 3-5 TL arasında ve kuruma göre değişiklik gösteren bu tahsilat dışında EFT ve ATM bankacılığı işlemlerinde hesap üzerinden kesinti yapılmaktadır.

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığından Kimler Yararlanabilir?

Vakıf Katılım internet bankacılığından yararlanabilen kişiler bireysel ya da ticari olabilmektedir. Bireysel ve ticari müşterilerin internet bankacılığından yararlanması için bazı şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. 18 yaşını doldurmuş vatandaşlar bireysel ya da ticari olarak Vakıf Katılım Bankası internet bankacılığına başvuru yaparak avantajlardan yararlanabilmektedir. Gerekli belgeler ile şubelere başvuru yapıp hesap açarak bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Hesap açma işlemi için bankanın görevlisi ile gerekli işlemler tamamlandıktan sonra internet bankacılığı da isteğe bağlı olarak şubede açtırılabilmektedir. Görevlinin verdiği geçici şifre ile giriş yaptıktan sonra kolaylıkla Vakıf Katılım bankası şifresi değiştirme işlemi ile kendi belirlediğiniz şifreyi kullanabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.