Vakıf Katılım Bankası Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

12.07.2021
100
A+
A-
Vakıf Katılım Bankası Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Vakıf katılım şikayet hattı üzerinden banka hakkında talep, öneri, teşekkür, şikayet ve itirazları yapabilirsiniz. Vakıf katılım Bankası şikayet hattı olarak 0850 202 12 02 ya da 444 44 77 numaralarını kullanabilirsiniz. Müşteri İletişim Merkezine ait olan bu numaralarla bankaya sorunlarını bildirebilir ve çözüme kavuşabiliriniz. Aynı zamanda çeşitli bankacılık işlemleri için de bu telefon numaralarını arayabilirsiniz. Genel müdürlükle iletişime geçmek için 0216 800 55 55 telefon, 0216 800 55 56 faks ve [email protected] adresini tercih edebilirsiniz. Bankanın iletişim araçlarını 7 gün 24 saat kesintisiz şekilde kullanabilirsiniz. Vakıf Katılım bankasının güven ve müşteri memnuniyeti değerleriyle kaliteli bir hizmet alırsınız.

Vakıf Katılım Bankası Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Vakıf katılım hesap açmak için cari, katılma gibi hesap türlerinden birini seçebilirsiniz. Başvuru sürecini başlatmak için daha önce Vakıf Katılım Bankası’nda hiçbir hesabınız yoksa adresinize yakın bir şubeye gidebilirsiniz. Şubede müşteri temsilcisiyle görüşerek ve gerekli T.C. kimlik bilgilerini vererek hesabınızı oluşturabilirsiniz Vakıf Katılım Bankası’nda daha öncede bir hesap açtıysanız internet ya da mobil şubelerden yeni bir hesap açmanız mümkündür. Bu başvuru sırasında herhangi bir belge olmadan T.C. kimlik ya da hesap bilgilerinizde işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Vakıf Katılım Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Vakıf katılım altın hesabı oluşturmak için bankanın belirlediği kriterleri karşılıyor olmanız gerekir. Bu kriterleri karşılayanlar Vakıf Katılım Bankası şubelerinde hesaplarını oluşturabilir. Kriterler şu şekilde sıralanabilir:

  • Altın hesabınıza başlangıç limiti olarak en az 50 gram altın yatırmalısınız.
  • En az 91 günlük vade ile açabilirsiniz ve belirlenen süresinin sonunda size ek kar payı sunulur.
  • Bu hesaplarda 1 gr altın, 995/1000 saflıkta net olarak işlenir.
  • Altın miktarınız alt limitin altına düşerse var olan bakiyeniz altın cari hesaba geçirilir.
  • Bankadaki gerçek kişi hesapları 150.000 TL’ye kadar devlet güvencesi altında bulunur.
İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Satılık Gayrimenkullere Başvuru Nasıl Yapılır?

Bu özellikleri dikkate alarak müşteri temsilcisiyle yaptınız görüşmenin sonucunda altın katılım hesabınızı açtırmış olursunuz.

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır?

Vakıf katılım internet bankacılığı hesabını açmak için banka şubelerine gidebilirsiniz. İnternet bankacılığı hakkında gerekli bilgiyi almak için 0850 202 12 02 telefon numarasından müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz. Bireysel müşteriler ilk şifrelerini almak için dijital kanalları ya da şubeleri tercih edebilir. Kurumsal müşteriler ise mutlaka şubelere gitmelidir. İnternet şubesi, mobil şube ve telefon bankacılığı için 6 haneli tek şifre kullanılır. İnternet bankacılığı sayesinde şubeye gitme zahmeti olmadan işlemlerini gerçekleştirirsiniz. Mobil şube hesabınız varsa internet şubesi için mobil onay oluşturabilirsiniz. Bu şekilde işlemlerinizi hemen onaylayabilirsiniz. Mobil Şube kullanıcısı değilseniz SMS doğrulama kodu gerekli olacaktır.

Vakıf Katılım Devlet Bankası Mıdır?

Vakıf katılım devlet bankası olarak hizmet veren kurumlardan biridir. 2015 yılında Resmi Gazete’de yayınlanan belgeyle kurulmuştur ve 2016’da Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumundan faaliyet izni almıştır. Bu anonim şirket Katılım Bankacılığı sektöründe yer alan en genç kurum olmasıyla önemli bir misyonu üstenir. Ana kurucusu olan Vakıflar Genel Müdürlüğün’nün yaşattığı vakıf kültürünü sürdürmeye çalışır. Vakıf Katılım Bankası şikayet hattı ile banka hakkında önerilerinizi kuruma iletebilirsiniz.  Aynı zamanda zahmetsiz şekilde bankacılık işlemleri yapmak için telefon bankacılığını oldukça kullanışlıdır. Hızlı başvuru yapmak ve kolayca işlemlerinizi tamamlamak için kullanabilirsiniz. Vakıf Katılım hem ortakları hem müşterileri için faizsiz bankacılık ilkelerini ve asil sosyal yaşamın önemini vurgular.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.