Vakıf Katılım Bankası Kaç Şube ve ATM’si Var?

14.06.2020
1.128
A+
A-
Vakıf Katılım Bankası Kaç Şube ve ATM’si Var?

Vakıf Katılım Bankası Türkiye’nin 42 şehrinde şubeye sahip en büyük bankalardan bir tanesidir. Bu sebep ile Vakıf Katılım Bankası şube verilen hizmetler ve ulaşım kolaylığı gibi nedenler ile birlikte Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından bir tanesi olmaya devam etmektedir. Kişilerin Vakıf Katılım müşterisi olarak tüm soruların cevaplarını en kolay biçimde şubede bulabilmesinden dolayı en çok görüşmeler de şubelerde yapılmaktadır. Bugün işlemlerin pek çoğu müşteri hizmetleri aracılığıyla ya da internet bankacılığıyla çözülse de kişiler tüm sorunları çözmek için ya da başvurulardan bulunmak için şubelere gitmeyi tercih etmektedir. Şubeler farklı şehirlerde yer almasına rağmen iş saatleri de tümünde aynı şekilde kalmaktadır. Kişilerin kendine en yakın şubeyi ziyaret ederek hizmet alabilmesi için iş saatleri içinde şubede olması gerekmektedir. Vakıf Katılım Bankası çalışma saatleri şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Hafta içi her gün saat 09.00 ile 12.30 arası,
  • Hafta içi her gün saat 13.30 ile 17.00 arası,
  • Hafta sonları tamamen kapalıdır.

Vakıf Katılım Bankası Yurtiçi Şubeleri

Vakıf Katılım Bankası’nın yurtiçinde bulunan şubeleri diğer bankalarda da olduğu gibi çoğunlukla İstanbul’da yoğunlaşmaktadır. Vakıf Katılım Bankasının yurtiçinde toplam 95 şubesi vardır ve 42 farklı şehirde hizmet vermektedir. Türkiye’nin her şehrinde şubesi bulunmasa da pek çok şehirde yer alan şubeleri sayesinde yüksek müşteriye sahip bankalardan bir tanesi halindedir. Bunun yanı sıra bankaların dışında pek çok ATM’ye sahip bankalardan biri olan Vakıf Katılım Bankası böylelikle ulaşım sağladığı kitleleri de katlayarak artırmaya devam etmektedir. Tüm bu ulaşım ve hizmetleri sayesinde Vakıf Katılım Bankası Türkiye’deki büyük bankalar sıralamasında 17. sırayı tutmaktadır. Türkiye’de tüm şehirlerde şubesi bulunmasa da Vakıf Katılım Bankası’nın İstanbul’un çeşitli bölgelerinde konumlandırdığı şubeleri sayesinde de geniş topluluklara ulaşabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Vakıfbank Havale İşlemi Nasıl Yapılır?

Vakıf Katılım Bankası ATM’leri

Vakıf Katılım Bankası’na ait ATM’ler şubelerin bulunduğu yerlerde her zaman konumlandırılmaktadır. Fakat bunun dışında Vakıf Katılım Bankası’na ait ATM’ler şubelerin dışında farklı yerlerde de bulunabilmektedir. ATM’ler, kişilerin para çekme, para yatırma, kart işlemleri ya da daha pek çok işlemin daha hızlı bir biçimde halledilmesine yönelik biçimde kullanılan hızlı ve kolay makinelerdir. İnternet Bankacılığı kullanan banka müşterileri genellikle Vakıf Katılım Bankası şubelerini artık ziyaret etmemektedir. Kişilerin şubede halletmek zorunda olduğu işlemler dışında son zamanlarda internet bankacılığı ya da ATM’lerin çok daha fazla kullanıldığı görülmektedir. Bu nedenle son zamanlarda şubeler merkezi yerlerde konumlandırılırken ATM’ler ise çeşitli yerlere daha sık biçimde yerleştirilmektedir.

Vakıf Katılım Bankası Şubeleri Hangi Şehirlerde Var?

Vakıf Katılım Bankası’na ait şubeler Türkiye’nin pek çok farklı şehrinde yer almaktadır. Adana, Afyonkarahisar, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Düzce, Erzincan, Eskişehir, Hatay, İzmir, Karaman, Kocaeli, Malatya, Mersin, Ordu, Rize, Samsun, Siirt, Tekirdağ, Van, Adıyaman, Ankara, Aydın, Batman, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Manisa, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya, Şanlıurfa, Sivas, Trabzon ve Yalova şehirlerinde Vakıfbank Katılım Bankası şubelerine rastlamak mümkündür.

İstanbul’da Kaç Adet Vakıf Katılım Şubesi Bulunmaktadır?

Vakıf Katılım Bankası’nın İstanbul şubeleri toplamda 33 tanedir ve çeşitli semtlere merkezi biçimde konumlandırılmaktadır. En çok Vakıf Katılım Bankası şubeleri İstanbul’da yer almaktadır ve bankanın şubelerinin bulunduğu diğer hiçbir şehirde şube sayısı 10’un üzerine çıkmamaktadır. İstanbul’dan sonra bankanın şubelerinin en çok bulunduğu şehir ise 8 adet şube ile Ankara’dır. Diğer şehirlerdeki şube sayıları ise 1 ile 5 arasında değişiklik göstermektedir.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Bankası POS Şikayet Hattı Numarası Nedir?ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.