Vakıf Katılım Kart Şifresi Nasıl Alınır?

10.08.2021
248
A+
A-
Vakıf Katılım Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Vakıf Katılım Bankası kart şifresi almak için Vakıf Katılım hesabınızı şubelerden o anda açıyor iseniz hesap açma işlemi yapan görevli tarafından internet bankacılığı şifresi alabilirsiniz. Hesabı açan görevli, internet bankacılığı için gerekli olan işlemleri yaptıktan sonra sizlere geçici olarak bir şifre vermektedir. Verilen bu geçici şifre ile Vakıfbank mobil bankacılık uygulaması ya da Vakıf Katılım internet bankacılığı üzerinden giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra ise şifrenizi değiştirmeniz gerekmektedir. Şifre değiştirmek işlemini ise giriş yapılan sayfadaki sekmeler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Belirleyeceğiniz 6 haneli PIN ile müşteri numarası ve şifre girmeden Vakıf Katılım mobil bankacılık uygulamasına giriş yapabilirsiniz. SMS ile iletilen doğrulama kodunu girerek 6 haneli rakamlardan oluşan PIN belirlenmelidir. PIN içerisinde ise kişisel bilgilerinizin yer almamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda Vakıf Katılım kart şifresi içerisinde aynı rakam art arda 3 defadan fazla kullanılmamalıdır.

Vakıf Katılım Unutulan Şifre Nasıl Belirlenir?

Vakıf Katılım unutulan şifreyi Vakıf Katılım mobil bankacılık uygulaması üzerinden değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda unutulan şifreyi müşteri hizmetleri üzerinden de kolay bir şekilde değiştirmeniz söz konusudur.

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Değiştirilmektedir?

Vakıf Katılım internet bankacılığı şifresini değiştirmek oldukça kolay bir işlemdir. Şifreyi değiştirmenin en kolay yöntemlerinden biri Vakıf Katılım Bankası’nın müşteri hizmetlerini aramaktır. 0 850 202 1 202 numaralı 7 / 24 hizmet veren müşteri hizmetleri aranarak yönlendirmeler sonucunda güvenlik önlemleri ile şifre değiştirme işlemleri yapılabilmektedir.

Diğer bir yöntem ise Vakıf Katılım Bankası ATM’leri üzerinden şifre değiştirme işlemidir. ATM üzerinden kartlı işlemler menüsü işe internet bankacılığı şifresi değiştirme işlemi kolay bir şekilde yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  İŞKUR Engelli Kaydı Nasıl Yapılır?

Son olarak ise Vakıf Katılım Bankası şubeleri aracılığı ile şifre değiştirme işlemleridir. Şifrenizi unutmadığınız halde, şifrenizde değişiklik yapmak isterseniz giriş yaptıktan sonra hesaplar üzerinden şifre değiştirme işlemini seçebilirsiniz. Bu yöntemde eski Vakıf Katılım kart şifresi girmeniz istenmektedir. Bu nedenle de şifrenizi unuttuğunuzda diğer şifre değiştirme yöntemlerini kullanmanı gerekmektedir.

Vakıf Katılım Mobil Bankacılık İşlem Ücretleri Nedir?

Vakıf Katılım Bankası mobil bankacılık uygulaması işlem tutarları oldukça uygun fiyatlı bir şekilde belirlenmiştir. Vakıf Katılım mobil bankacılık uygulamasının indirilmesi ve kullanımı için Vakıf Katılım Bankası herhangi bir ücret talep etmemektedir. Bunun yanı sıra hesap işlemleri ve para transferleri gibi işlemlerde de ücret ödemeden bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Döviz alım – satım işlemlerinde de herhangi bir işlem ücreti almayan Vakıf Katılım Bankası mobil bankacılık uygulamasında, fatura ödeme işlemlerinde makul ücretler alınır. 3 – 5 TL arasında kuruma göre değişiklik gösteren bu tahsilat haricinde EFT ve ATM bankacılığı işlemlerinden herhangi bir kesinti yapılmamaktadır.

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığından Kimler Faydalanabilir?

Vakıf Katılım Bankası internet bankacılığını kullanabilecek kişiler bireysel ya da ticari kişiler olabilmektedir. Bireysel ve ticari müşterilerin internet bankacılığını kullanabilmeleri için ise bazı şartlar belirlenmiştir. 18 yaşını doldurmuş olan kişiler, bireysel ya da ticari olarak Vakıf Katılım Bankası internet bankacılığına başvuru yaparak avantajlardan faydalanabilir. Talep edilen belgeleri ile Vakıf Katılım Bankası şubelerinde başvuru yapıp hesap açarak bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Hesap açma işlemi için bankanın görevlisi il gerekli olan işlemler yapıldıktan sonra internet bankacılığı da isteğe bağlı olarak şubede açılabilmektedir. Görevlinin vermiş olduğu geçici şifre ile internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra kolay bir şekilde Vakıf Katılım kart şifresi değiştirme işlemleri için kendi belirlediğiniz şifreyi kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Avukat Maaşları Ne Kadar?ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.