2021 Vakıf Katılım Kartım Nerede Sorgulama

05.05.2020
1.055
A+
A-
2021 Vakıf Katılım Kartım Nerede Sorgulama

Vakıf Katılım kart sorgulama için telefonlarınızdan 0 850 202 1 202 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. 444 44 77 numarası da sorgulamalar için açıktır. Dilerseniz kart sorgulama için size en yakın banka şubesini de ziyaret edebilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra kredi kartının teslim edilmesi için geçmesi gereken süre ortalama 10 ile 15 gün arasında değişkenlik göstermektedir.

2021 Vakıf Katılım V Kart

Vakıf Katılım V Kart müşterilerine bir kredi kartının bütün avantajlarını sunar. Hem de bu avantajlar için ek ücret ödemenize gerek yok. Alışveriş yaparken hem güvenli olursunuz hem de işlemlerinizi kolay ve avantajlı şekilde tamamlarsınız. Kartı kullanarak ödemelerinizi yapabilir, alışveriş yapabilir, bütün kredi kartı işlemlerini internet şube, mobil şube ya da ATM üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kartın temassız kart özelliği olduğu için şifrenizi girmenize gerek kalmadan pratik şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Temassız kart özelliği 120 TL ve altındaki alışverişler için geçerlidir.

2021 Vakıf Katılım V Kart Avantajları Nelerdir?

Vakıf Katılım V Kart avantajları başında kartın aynı zamanda banka kartı olarak da kullanılabilmesi gelir. 3D güvenlik alt yapısı ile çalışan kredi kartı müşterilerinin alışveriş sırasında güvenle ödeme yapmasını sağlar. Kart bilgileri depolanmaz, yalnızca o işlem için kullanılır ve hafızadan kalıcı olarak silinir. Kart bilgileri karşı tarafın eline ya da bankanın eline geçmez. Temassız işlem özelliği ile alışveriş yaparken şifrenizi girmekle zaman kayıp etmek zorunda değilsiniz. Bozuk para aradığınız günler geride kaldı. Kartınızı pos cihazına tutun 2 saniye bekleyin yeter. V kart ile ödeme yapmak işte bu kadar kolay. Kartın sunduğu diğer avantaj kart sahiplerinin herhangi bir aidat ödememeleridir.

2021 Vakıf Katılım V Kart Üzerinden Yaptığım Harcamaları Nasıl Takip Edebilirim?

Vakıf Katılım V Kart harcamalarını takip etmek isteyen vatandaşlar dilerseler mobil şube dilerseler de internet şube üzerinden harcamalarını görüntüleyebilirler. Müşteri temsilcine bağlanarak harcamalarınızı kontrol etmek isterseniz telefonlarınızdan 0 850 202 1 2021 numarasını ya da 444 44 77 hatlı numarayı arayabilirsiniz. 444’lü numara müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Harcamalarınızı takip etmek için hesap kesim tarihinde tarafınıza iletilen ekstreye göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Hesap Açma Başvurusu

2021 Vakıf Katılım V Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıf Katılım V Kart başvurusu yapmak için size en yakın Vakıf Katılım Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz. Başvurunuz onaylanır onaylanmaz kart tarafınıza en kısa sürede ulaştırılır. Başvuru sonucunu öğrenmek ve kart sorgulama yapmak isterseniz telefonlarınızdan 0850 202 1 202 numarasını aramanız yeterli olur. Kartın onaylanması halinde teslim 15 gün içinde yapılacaktır. Kartınız elinize ulaşır ulaşmaz bir şifre belirlemeniz gerekecek. Çağrı merkezi ya da müşteri hizmetleri üzerinden şifrenizi belirlemeniz mümkündür. Kredi kartının hesap kesim tarigi her ayın 24’ü ya da 7’si olmak üzere sizin tarafınızdan belirlenecektir.

2021 Vakıf Katılım V Kart Debit Kartı

Vakıf Katılım V Kart Debit Kartı bir banka kartı ürünüdür. Bankacılık ile ilgili işlemlerinizi banka kartını kullanarak rahatlıkla yapabilirsiniz.  Kartı kullanarak alışverişlerinizde harcama yapabilirsiniz. Fatura ödemesi yapabilirsiniz. Dilerseniz havale ya da EFT gibi transfer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Paranızı yatırabilir ya da banka ATM’lerinden para çekebilirsiniz. Bankamatiklerden hesap bakiyesini öğrenebilirsiniz. Kısacası banka kartı size hesap ve bankacılık işlemlerinizi için büyük kolaylık sağlar.

2021 Vakıf Katılım V Kart Debit Kartı Kullanım Avantajları Nedir?

Vakıf Katılım V Kart Debit Kartı kullanım avantajları başında kartın yurt içinde bütün bankamatiklerde kullanılabilmesi gelir. Hangi şehirde olduğunuz fark etmeden işlemlerinizi geniş bankamatik ağı üzerinden tamamlarsınız. Kartın kullanım alanı ofis anlamında da geniştir. Visa amblemi olan bütün iş yerlerinde kart geçerlidir. Kartınızı yurt dışında kullanmanız da mümkündür. Bu kartı kullanmanız için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Kartınızı kayıp etmeniz, çaldırmanız ya da yenilemek istemeniz halinde yalnızca 30 TL kart yenileme ücreti ödersiniz.

2021 Vakıf Katılım V Kart Debit Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıf Katılım V Kart Debit Kartı başvurusu yapmak için doğrudan bankanın şubelerini ziyaret etmeniz gerekiyor. Banka şubelerine giderken yanınızda mutlaka nüfus belgeniz bulunmalıdır. Banka yetkilisi sizi başvurunuz için yönlendirecektir. Kart başvurunuzun onaylanması halinde yaklaşık 10 gün içinde kartınız elinizde olur. Bu süre geçmesine rağmen bankadan kart hakkında haber alamazsanız kart sorgulama yapabilirsiniz. Dilerseniz kartı banka şubelerinden kendiniz alabilir ya da belirteceğiniz adrese teslim yapılmasını isteyebilirsiniz. Kart elinize geçer geçmez şifrenizi belirleyin ve kartın ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayın!

İlginizi Çekebilir:  2021 Vakıf Katılım Bankası Günlük EFT Limiti Ne Kadar?

2021 Vakıf Katılım Kredi Başvurusu

2021 Vakıf Katılım Kredi Başvurusu yaparak faizsiz şekilde kredi kullanabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz farklı kredi türleri bulunmaktadır. Kampanyalı kredilere başvurmanız halinde avantajlı şekilde kredi kullanırsınız. Eğer kredi ile eğitim giderlerini karşılamak isterseniz eğitim kredisi, evlenip yuva kuracaksanız evlilik finansmanı ya da sağlık finansmanı, tekne finansmanı, kombi ve tesisat finansmanı, hac ve umre finansmanı, ihtiyaç finansmanı, konut ve kira finansmanı, yarım kalan inşaatlar için konut tamamlama finansmanı ve daha pek çok farklı finansman türünden faydalanabilirsiniz.

2021 Vakıf Katılım Kredilerinin Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Vakıf Katılım Kredilerinin avantajları başında bu kredilerin tam 60 ay vade ile beraber verilebilmeleri gelir. Katılım bankası olduğu için faiz de ödemezsiniz. Bunun yerine kar payı ödenir. Banka kar payının dışında müşterilerinden herhangi bir dosya masrafı ya da komisyon talep etmez. Konut kredisi kullanmanız halinde 120 aya varan vade seçeneğiniz bulunur. Ödeme planları müşteri ile beraber hazırlanır. Farklı ödeme seçenekleri arasından tercih yapılabilir. Müşteriler dilerseniz 12 ayda bir dilerseniz 3 ya da 6 ayda bir ödeme seçeneklerinden faydalanabilirler.

2021 İnternetten Vakıf Katılım Kredi Başvurusu

2021 İnternet üzerinden Vakıf Katılım Kredi Başvurusu yapmanız halinde başvurunuz 5 dk içinde sonuç verecektir. Resmi internet bankacılığına giriş yapın. İnternet üzerinde başvuru yapmak isteyen kişinin bankanın hali hazırda müşterisi olması gerekiyor. Sisteme müşteri no ya da kimlik no ile giriş yapabilirsiniz. Ardından giriş ekranında sağ kısımda yer alan bilgileri doldurun. Eğer başvuruyu banka şubesine giderek yaparsanız tarafınıza SMS gönderilir. SMS’i kullanarak internet bankacılığına giriş yaparak şifrenizi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Girişten sonra işlemler menüsüne tıklayın. Kredi başvuru işlemleri bölümüne gelin.

Ekranda karşınıza bir form çıkacak. Bu forma kullanmak istediğiniz kredi tutarı ve kredi vade miktarını yazın. Daha sonra aylık gelirinizin ne kadar olduğunu beyan edin. Sorulan sorulara doğru yanıt vererek kredi başvurusu işlemini tamamlayabilirsiniz. Eğer yapacağınız başvuru olumlu olursa banka verdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden tarafınıza ulaşarak sizi banka şubesine davet edecektir. Eğer başvuru sonucu olumsuz olursa kredi notunuzu yükselttikten sonra yeniden deneyebilirsiniz. Kredi notunuzu yükseltmek için varsa borçlarınızı ödeyin. Mevcut borçlarınızı tek bir çatıda toplayarak ödemenizi yapın. Ödemelerin günü geldiğinde kesinlikle gecikme yapmayın. Unutmayın ki tek bir günlük bir gecikme bile sistemde gecikme olarak görünerek kredi notunuzun düşmesine neden olur. Bu süre uzadıkça da kredi notu gittikçe düşer.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Bankası İletişim Bilgileri Nelerdir?ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.