Vakıf Katılım Kredi Kartı Başvurusu

20.09.2021
5.392
A+
A-
Vakıf Katılım Kredi Kartı Başvurusu

Vakıf Katılım kredi kartı ürünleri, tüketicilere avantajlı harcama ve ödeme seçenekleri sunan ürünlerdir. Bir kamu bankası olan Vakıf Katılım Bankası, krediler gibi kredi kartları konusunda da oldukça fazla tercih edilen bir bankadır. Vakıf Katılım kredi kartı seçenekleri, Bireysel ve Ticari olarak iki ayrı kategoride müşterilere sunulmaktadır.

Vakıf Katılım’ın Kredi Kartı Seçenekleri

Vakıf Katılım kredi kartları, bireysel olarak kendi ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz ve ekstra fırsatlar da kazabileceğiniz kredi kartlarıdır. Bireysel kartların yanı sıra ticari amaçlarla da bu kartlardan yararlanabilirsiniz. Çok fazla kredi kartı seçeneği bulunmayan Vakıf Katılım Bankası, kredi kartı ürünlerini VKart ve VKart Debit olarak sunmaktadır. VKart, Vakıf Katılım Bankası’nın kredi kartıdır. VKart Debit ise banka kartı olarak hizmet vermektedir.

Vakif Katilim Kart Cesitleri

Vakıf Katılım Kart Başvurusu

Vakıf Katılım’dan VKart Hizmeti

Vakıf Katılım VKart, masrafsız bir kredi kartıdır. Ayrıca kredi kartıyla ilgili tüm avantajlar da bu kartla tüketicilere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu kart ile hem alışveriş yapabilir hem de ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her yerde geçerli bu kart ile nakit taşımanıza gerek kalmaz ve avantajlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

 • VKart temassız özelliği bulunan bir kredi kartıdır. 50 TL ve altındaki alışverişlerinizde şifresiz olarak temassız ödeme yapabilirsiniz.

Vakıf Katılım VKart Avantajları

Vakıf Katılım VKart avantajları, ödemelerinizde ve harcamalarınızda sahip olacağınız avantajlardır. Bu kartın kullanabileceğiniz avantajları:

 • Temassız ödeme yapabilirsiniz.
 • Yıllık kart ücreti ve kart aidatı ödemezsiniz. Yalnızca kart yenileme durumunda 30 TL yenileme ücreti ödersiniz.
 • 3D güvenlik sayesinde internetten kolay ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
 • İnternet üzerinden alışveriş yapabilmek için Müşteri Hizmetlerini arayarak kartınızın E-Ticaret özelliğini açtırmanız gerekmektedir.
 • VKart, yurtdışında da kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır.
 • Tüm kartlar için aylık %0 kâr oranı uygulanmaktadır ve hiçbir şekilde faiz uygulanmaz.
İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Bankası Konya Şubeleri Telefon Numaraları, Adres Bilgileri, Şube Kodları

Aynı zamanda banka kartı özelliği de taşımaktadır. Bu sayede yanınızda yüklü miktarda nakit taşımak zorunda kalmaz, dilediğiniz zaman bankamatiklerden ihtiyacınız olan parayı çekersiniz. Üstelik para çekimi için hiçbir faiz de ödemezsiniz.

VKart Kredi Kartı Başvurusu

VKart kredi kartı başvurusu, en yakın Vakıf Katılım Bankası şubelerinden yapılmaktadır. Vakıf Katılım kredi kartı olan VKart, başvurunuz onaylandıktan hemen sonra tarafınıza ulaştırılacaktır.

 • Başvuru sonucunu direkt olan şubelerden ya da 0850 202 1 202 numaralı Müşteri Hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.
 • Eğer kartınız onaylandıysa 10-15 gün içerisinde adresinize teslim edilir.
 • Kredi kartınız elinize ulaştığında ilk olarak şifre belirlemeniz gerekir. Bunun için Müşteri Hizmetlerini / Çağrı Merkezlerini arayarak şifrenizi belirleyebilirsiniz.
 • Kartın hesap kesim tarihini bankayla beraber kendi durumunuza göre belirlemeniz gerekir. Her ayın 7’si ya da 24’ü olarak size uygun olan tarihi seçebilirsiniz.
Vakıf Katılım Kredi Kartları (Resmi Sayfası)

Vakıf Katılım’dan VKart Debit Kartı

Vakıf Katılım VKart Debit, Vakıf Katılım Bankası’nın sunduğu bir Banka Kartı ürünüdür. Bankacılıkla ve hesabınızla ilgili tüm işlemleri bu kart üzerinden yapabilirsiniz.

Bu kart ile:

 • Bankamatiklerden hesap bakiyenizi öğrenebilir,
 • Para yatırabilir ve para çekebilir,
 • Havale ve EFT gibi para transferi işlemlerini yapabilir,
 • Faturalarınızı ödeyebilir ve her türlü ödemelerinizi yapabilir,
 • Alışveriş ve harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

Vakıf Katılım VKart Debit Özellikleri

VKart Debit özellikleri, bu kartın getirdikleri ve kullanmanızdaki avantajları belirtmektedir.

 • Yurt içindeki tüm bankamatiklerde bu kartı kullanabilirsiniz. Kullanacağınız bankanın belirlediği komisyon oranı çerçevesinde bakiye soruşturabilir ve para çekim işlemlerini yapabilirsiniz.
 • Master Card ve Visa logosu bulunan tüm iş yerlerinde bu kartı kullanabilirsiniz.
 • Yurtdışında da VKart Debit banka kartını kullanabilirsiniz.
 • Ayrıca yurtdışında da Master Card ve Visa logolu tüm bankamatiklerde para çekme işlemi yapabilirsiniz.
 • VKart Debit kartında herhangi bir kart ücreti alınmaz. Yalnızca kayıp, çalıntı ve yenileme gibi durumlarda 30 TL kart yenileme ücreti alınmaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Bankası Mobil Şube İndir İşlemi Nereden Yapılır?

VKart Debit Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıf Katılım VKart Debit Başvurusu, Vakıf Katılım Bankalarının şubelerinde yapılmaktadır. Nüfus cüzdanınız ile gittiğiniz zaman bankadaki sorumlu kişilerle birlikte bankamatik kartınızın başvurusunu yapabilirsiniz. Vakıf katılım kredi kartı seçeneği gibi banka kartı da onaylandıktan kısa bir süre sonra (yaklaşık 10 gün içerisinde) tarafınıza ulaştırılacaktır. Dilerseniz banka şubesinden kendiniz de alabilirsiniz. Kartınız elinize geçtikten sonra hemen Çağrı Merkezini arayarak bir şifre belirleyebilir ve bundan sonraki tüm bankacılık işlemlerinde bu şifreyi kullanabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Murtaza arshad dedi ki:

  I want a kredi karti