Vakıf Katılım Mobil Bankacılık Şifremi Nasıl Alabilirim?

21.07.2021
310
A+
A-
Vakıf Katılım Mobil Bankacılık Şifremi Nasıl Alabilirim?

Vakıf Katılım mobil bankacılık Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanılabilir. Hesabınız üzerinden onlarca bankacılık işlemini Mobil Şube uygulamasını indirerek yapabilirsiniz. Vakıf Katılım mobil şifre aldıktan sonra dijital kanallar yardımıyla şubede gitmenize gerek kalmaz. Bireysel müşteriler ilk şifrelerini internet şubesindeki “Şifre Al” kısmından alabilir. Gerekli T.C. kimlik ve kart bilgileri verilere şifre alma işlemi tamamlanır. Kurumsal müşteriler ise şifre almak için en yakın Vakıf Katılım şubesine uğrayabilir. Oluşturulan 6 taneli tek şifreyle İnternet Şube, Mobil Şube ve Telefon Bankacılığı girişlerini güvenle yaparsınız.

Vakıf Katılım Müşterisi Nasıl Olurum?

Vakıf Katılım müşterisi olmak isteyenler kendilerine yakın bir şubeye gidebilir. Şubede müşteri temsilcisiyle görüşerek Katılım Hesabı hakkında detaylı bilgi alınabilir. Vakıf Katılım Bankası’nde hiçbir hesabı olmayan müşterilerden T.C. kimlik ve ikametgah belgeleri istenir. Daha önce Vakıf Katılım’da hesabınız varsa herhangi bir belge götürmenize gerek yoktur. Aynı zamanda bankada cari hesabı olanlar yeni hesapları için başvuruyu internet ya da mobil uygulama üzerinden yapabilir. Vakıf Katılım müşterisi olarak bankanın kaliteli ürün ve hizmetlerinden yararlanmanız mümkündür. Bankadaki farkı hesap türlerinden birini başlangıç limiti olan tutarla birlikte açabilirsiniz.

Vakıf Katılım E-Ticaret Açma Nasıl Yapılır?

Vakıf Katılım e-ticareti açma işlemini yaparak internet üzerinden hızlı ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Vakıf Katılım kartınızı internet sitelerinde yapacağınız alışverişlerin ödemelerinde kullanmak için farkı yöntemlerle e-ticaret özelliği açabilirsiniz. Vakıf Katılım mobil şifre ile girdiğiniz mobil uygulamadan online alışveriş açma/kapama kutucuğundan ayar yapabilirsiniz. İnternet Şubesinden de benzer şekilde girişten sonra Ayarlar kısmında girdikten sonra online alışveriş ayarını kısmına girmelisiniz. Buradaki kutucuğu aktif hale getirdiğinizde kartınız e-ticarete açılır. Bunların dışında Vakıf Katılım Bankası’nın 0850 202 12 02 ya da 444 44 77 numaralı hatlarından birini arayarak kartınızı e-ticarete açmanız mümkündür. Kartınız e-ticarete açıldıktan sonra dilediğiniz yerden ekstra ücret ödemeden alışveriş yaparsınız. 3D Secure özelliğiyle her alışverişinizde güvenli ödeme imkanınız olur.

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır?

Vakıf Katılım İnternet Bankacılığı açarak kolayca bankacılık işlemlerinizi yönetebilirsiniz. İnternet Şubesine telefon, tablet ve bilgisayarların tarayıcısından girebilirsiniz. Vakıf Katılım resmi internet sitesinde girdikten sonra ana ekrandaki “İnternet Şube” yazısına tıklamanız gerekir. İlk kez giriyorsanız “Şifre Al” kısmındaki adımları tamamlayarak 6 haneli şifrenizle İnternet Şube girişini gerçekleştirebilirsiniz. Kart, hesap, ödeme, finansman, yatırım, transfer, sigorta ve daha birçok işlemini internet bağlantısı kurarak yapabilirsiniz. Şifrenizi unutursanız banka ya da kredi kartı bilgilerinizle yeni şifre oluşturabilirsiniz. Bireysel müşteriler İnternet Bankacılığı için ilk giriş işlemlerini istedikleri yerden yapabilirken kurumsal müşteriler şubelere gitmelidir.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Bankası İletişim Bilgileri Nelerdir?

Vakıf Katılım Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Vakıf Katılım kredi kartı almak isteyen müşterilerin başvurularını şubelere gidip yapmalıdır. Vakıf Katılım Bankası şubesinde müşteri temsilcisiyle görüşerek hem kredi kartı hem banka kartı olarak kullanılabilen VKart sahibi olabilirsiniz. Vakıf Katılım mobil bankacılık şifre ile gireceğiniz Mobil Şube’den kart harcamalarınızı yönetebilirsiniz. Şubeye yapılan başvuru sırasında ikametgah, gelir belgesi ve T.C. kimlik belgesi gibi evraklar gereklidir. Başvurunuzu yaptıktan kısa süre sonra onay durumunu Vakıf Katılım çağrı merkezini arayarak ya da şubeye giderek öğrenebilirsiniz. Onaylanan Vkart 10 ile 15 gün içinde adresinize teslim edilir. Kartınız elinize ulaşınca şifre işlemleri için çağrı merkeziyle görüşmeniz gereklidir. Vkart yurt içi ya da yurt dışında kullanabilirsiniz. Aynı zamanda e-ticaret özelliğini açarak internet alışverişi yapabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.