Vakıf Katılım POS Cihazı Başvurusu Nasıl Yapılır?

22.07.2021
359
A+
A-
Vakıf Katılım POS Cihazı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıf Katılım POS başvurusu yapmak için bankanın şubesine gidebilirsiniz. başvuru formunu doldurarak kısa sürede POS cihazı sahibi olursunuz. Vakıf Katılım POS cihazı seçenekleri arasında birçok model bulunur. İşyerinize en uygun olanını müşteri temsilcisiyle yapacağınız görüşmede belirleyebilirsiniz. Size en yakın şubeye yaptığınız başvurunun ardından 24 saatte telefonunuza geri dönüş yapılır. Ardından POS cihazı iş yerinize getirilerek kurulum işlemi tamamlanır.  Vakıf katılım internet sitesi ve destek hattından gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Vakıf Katılım POS Hizmetini Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Vakıf katılım POS avantajları sayesinde kartlı tahsilatları güvenli ve hızlı şekilde yapabilirsiniz. Vakıf Katılım Bankası ile MasterCard, Visa oaln tüm banka ve kredi kartlarından satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın POS hizmetlerinin avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Sahip olduğunuz iş yerinin finansal kayıtlarını tutmanız daha kolay hale gelir.
  • Müşterilere hem kredi hem banka karıyla ödeme imkanı sunarsınız.
  • Yoğun satış olan günlerde hızlı şekilde ödeme alabilirsiniz.
  • Ödeme sırasında sahte para sorunuyla karşılaşmazsınız.
  • Yurt içi veya yurt dışı dünyanın herhangi bir yerinde düzenlenmiş karttan ödeme alabilirsiniz.
  • Nakit bulundurmadan oluşabilecek güvenlik risklerini ortadan kaldırmış olursunuz.
  • İnternet şubesinden hesap hareketlerini kontrol edebilirsiniz.
  • Kart sahibine nakit taşımadan alışveriş yapma kolaylığı sağlarsınız.

Vakıf Katılım Mobilde POS Nedir?

Vakıf Katılım mobilde POS bakanın üye iş yerlerinde sunduğu bir mobil uygulamadır. Akıllı cep telefonunuza indirdiğiniz bu uygulamayla debit kart ve kredi kartlarından ödeme alabilirsiniz. Vakıf Katılım POS cihazı maliyetleri olmadan mobilden güvenli tahsilat yapma imkanınız olur. Ticari faaliyetleri için POS cihaz bulunduran her işletme bu uygulamadan yararlanabilir. NFC özelliği olan cep telefonlarında kullanılarak temassız tüm işlemleri yapar. Mobilde POS sahibi olmak için banka şubesini ziyaret etmeniz gerekir. Gerekli başvurunun ve kullanıcı aktivasyonunu  yapıldıktan sonra satış, iade, iptal ve rapor işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkündür.

Vakıf Katılım Sanal POS Nedir?

Vakıf katılım sanal POS fiziki mağaza yerine internet üzerinden satış yapan iş yerleri için kullanılır. Bu özellik sayesinde müşteriler internet mağazanızdan güvenli alışveriş yapabilir. Kredi kartı, banka kartı, ön ödemeli kartlar ya da sanal kartlarla ödeme gerçekleştirilebilir.  Mağaza ortamına gerek kalmadan iş yerlerinin müşterilerine ulaşmasına destek olan bir ödeme yöntemidir. Müşterinin ödeme esnasında girdiği kart bilgileriyle sizin hesabınıza provizyon işlemi yapılır. Kart limitinden düşürülen ödeme tutarı iş yeri hesabına ulaşır. Vakıf Katıllım Bankası’nın sağladığı Sanal POS ile 7 gün 24 saat satış gerçekleştirilebilir. 3D Secure uluslar arası güvenlik standartlarına uygun şekilde ödeme alınır. Sanal POS hem müşteriye hem iş yeri sahibine karşılıklı olarak pratik alışveriş yapma imkanı tanır.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Finansman Kampanyaları Neler?

Vakıf Katılım Pos Destek Hattı Telefon Numarası Nedir?

Vakıf katılım POS telefon numarasıyla sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Pos cihazıyla ilgili yaşadığınız problemleri destek hattına bildirebilirsiniz. Bunun için 444 44 77 ya da 0850 202 12 02 telefon numaralarından birini arayabilirsiniz. Vakıf Katılım POS cihazı hakkında müşteri temsilcisiyle yapacağınız telefon görüşmesinde cihazın sorununu anlatabilir ve çözüm için gerekli adımları izleyebilirsiniz. Cihazı kullanırken hata kodları, bağlantı sorunları gibi sıkıntılar zaman zaman yaşanabilir. Bunun dışında POS cihazı başvurusu konusunda detayları öğrenmek için de arayabilirsiniz. Vakıf Katılım Bankası POS cihazı çeşitlerinden kendi iş yeriniz için doğru tercihi telefonla bilgi alarak yapabilirsiniz. Bu müşteri destek hattına 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz şekilde ulaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.