Vakıf Katılım Satılık Gayrimenkullere Başvuru Nasıl Yapılır?

08.02.2021
421
A+
A-
Vakıf Katılım Satılık Gayrimenkullere Başvuru Nasıl Yapılır?

Vakıfbank satılık gayrimenkullere başvuru yapma gayrimenkulsatış@vakıfkatilim.com.tr  mail adresi üzerinden gerçekleştirilir. Araba arsa, bina gibi taşınmazlar ve gayrimenkulleri bankaya teklif vererek satın alabilir size öze kampanya avantajlarından faydalanabilirsiniz. Mantıklı davranarak bütçenize göre olan taşınmazı yerinde görebilir, banka ile iletişime geçerek teminat oranları, ekspertiz hizmeti ve indirimli fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Vakıf katılım satılık gayrimenkullere başvuru yapma sürecinde taşınmaza verilen maksimum rakamı görüntüleyerek banka ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz. Gayrimenkul satış formunu doldurarak, profil bilgilerinizin ve teklif vereceğiniz hesabı yazarak, kısa sürede gayrimenkul ve taşınmazlara sahip olabilirsiniz.

Vakıf Katılım Gayrimenkul Satışı Başvuruları İçin Hangi Evraklara İhtiyaç Vardır?    

Vakıf Katılım gayrimenkul satışı başvuruları için olması gereken evraklar ve işlemler Gelir beyanınızın, maaş bilgilerinizin, SGK kaydınızın ve sigortalı olarak aktif girişinizin yapılmasıdır. Aksi halde banka gayrimenkul satışını durdurarak size yatırdığınız ihale satış bedelini geri göndermeyecektir. Eksik hatalı, hile, aldatma ve banka aleyhine işlem ve beyanların teslim edilmesi ile taşınmalarınızı ipotek altına alınarak anında gayrimenkul satışı sonlandırılacaktır. Bankaca belirlenen kredi notunun yüksek, müşterinin cv’sinin ve mal varlığının yeterli düzeyde olması gerekir. Vakıfbank satılık gayrimenkul işlemleri 1 hafta içinde sonuçlandırılsa da bazen 2 gün kimi zaman 10 iş gününü bulmaktadır.

Vakıf Katılım Satılık Gayrimenkul Başvuru Sürecinde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Vakıf Katılım satılık gayrimenkul başvuru sürecinde dikkat etmeniz gereken konular maaşınızın ve gelirlerinizin kredi limitini karşılayacak güçte olmasıdır. Taşınmaz ya da gayrimenkullerin fiyat aralıkları değişmektedir. Kendi bütçenize göre banka ile iletişime geçerek istediniz gayrimenkule yatırım yaparak bankadan gerekirse yeni bir kredi desteği sağlayabilirsiniz.  Kredi alırken kredi notunun yeterli olması, kara listede yer almanız ve güvenilir bir müşteri portföyü çizmeniz gerekir. Sigorta kayıtlarının ve SGK girişinin yapılması, ipotek gösterebileceğiniz kişi ve taşınmazların olması banka için teminat gösterebileceğiniz konulardır. Bankaya ödeme güçlüğü çektiğiniz söylediğiniz vakit taksitli ödeme tutarında ve vade sayısında değişiklikler yapabilirsiniz. Vakıf Katılım satılık gayrimenkullere başvuru yapma için günün her saati bankanın teknik destek birimini arayabilir,  gayrimenkul ve taşınmazların satışa konu olan ihale ve teminatlı işlemleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vakıf Katılım Satılık Gayrimenkul Başvuru Sürecinde Nasıl İşlem Yapabilirsiniz?

Vakıf Katılım satılık gayrimenkul başvuru sürecinde yağacağınız işlemler, öncelikle gayrimenkul satın alımı için banka tarafına gösterilen formu doldurarak, bütçenize göre teklif vermeniz olacaktır. Vakıf katılım bankasının online hizmet veren gayrimenkul satış uygulamamalarını takip ederek, gelirinize göre yeni bir taşınması satın alabilirsiniz. Gayrimenkul satış işlemleri için:

  • Bankanın ilan verdiği ev ve arsaları derinlemesine inceleyerek, ilana dâhil edile vakıf bank şube numarasını arayarak, kısa sürede teminatlı satış işlemlerine başlayabilirsiniz. Kredi almak isterseniz kredi limitine göre yeni bir teklif verebilir, taşınmaz gayrimenkul hizmet satışı işlemleri için tekliflerinizi artırıp azaltabilirsiniz.
  • Ev hayali kuran ve hayalindeki eve bankanın sunduğu kampanya modelleri ile yaklaşan müşteriler için banka, yılın belirli dönemlerinden kampanyalı gayrimenkul satış ilanı vermektedir.
  • Sosyal medya uygulamalarını takip ederek bankanın güncellenen yeni taşınmaz ve gayrimenkul ilanlarından haberdar olabilirsiniz. Mobil uygulama desteği ile oturduğunuz yerden bankanın en son gayrimenkul görsellerini analiz edebilir,  gelir ve bütçenize göre yeni taşınmaz satın alabilirsiniz.
  • Yüzdelik olarak değişen ev, arsa ve araba fiyatları değişen kur varyansı ve borsa hareketliliğine göre farklılık göstermektedir. Vakıf Katılım satılık gayrimenkullere başvuru yapma sürecinde her dönem müşterilerin sunduğu promosyon ve indirimlerle gayrimenkullere teklif verebilirsiniz. Taşınmazları uygun fiyata satın almak ve gayrimenkul piyasasından bilgi sahibi olmak için müşteri teknik desteğini 7/24saat arayabilirsiniz.
  • Ani değişen gayrimenkul fiyatlarını takip ederek, kendi gelir politikanıza göre taşınmazları satın alabilir, gerektiğinde kredi limitini artırarak modern ve kullanışlı evlere sahip olabilirsiniz.
  • Vakıf Katılım Bankası Bireysel Emeklilik Sistemi Başvuru Süreci Nasıldır?

  • 2021 Vakıf Katılım Bankası Para Transferi Ücreti Ne Kadar?

  • Vakıfbank Havale İşlemi Nasıl Yapılır?

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Arsa Finansmanı ve Faiz OranlarıZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.