Ziraat Katılım Bankası Hesap No Öğrenme Nasıl Yapılır?

12.07.2020
387
A+
A-
Ziraat Katılım Bankası Hesap No Öğrenme Nasıl Yapılır?

Ziraat Katılım Bankası hesap no öğrenmek için IBAN sorgulama yapabilirsiniz. IBAN sorgulama yapmak isteyen kişilerin ilk olarak Ziraat Katılım Bankası resmi internet sitesini ziyaret etmesi gerekir. Buradan müşteri ilişkilerine ardından IBAN sorgulama linkine tıklanır. Sorgulama yapmak için ekrana çıkan formda alanların eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekir. Ekrana gelen IBAN verilen bilgilere göre oluşturulacağı için bilgilerin doğru olması son derece önemlidir. Hatalı bir bilgi girilmesi sonunda kullanıcının ekrandan hatalı sonuç alması halinde sorumluluk bankaya değil kişiye ait olacaktır. Sorgulama yapmak için önce şube seçiniz. Daha sonra müşteri numarasını girin. Ek no yazın ve kırmızı renkli sorgula kutucuğuna basın. Sorgulama yapmak yalnızca bir iki dakikanızı alacak.

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Memnuniyeti Politikası Nedir?

Ziraat Katılım Bankası müşteri memnuniyeti politikası bankanın müşteri odaklı çalışmasına dayanmaktadır. Banka bütün müşterilerine kusursuz hizmet sunma amacını gütmektedir. Ziraat Katılım Bankası müşterilerini bankada en iyi şekilde ağırlar, ihtiyaçların hızlı, kaliteli ve doğru şekilde karşılandığından emin olur. Banka değerlerine ve banka vizyon ve misyonuna bağlılık ile çalışmaktadır. Kalıcı memnuniyetin sağlanması adına farklılık ayrımı yapılmadan her daim müşterinin yanında olan bankaya istenilen her kanaldan ulaşmak mümkündür. Banka müşterilerine değer göstermekte ve şikayetlerin olması halinde bu sorunlara çözüm bulmak için çalışmaktadır. Paylaştıkça daha fazlası ilkesi ile yola çıkan banka, bütün bunları ücret karşılığı için yapmaz.

Ziraat Katılım Bankası Engelsiz Bankacılık Nedir?

Ziraat Katılım Bankası Engelsiz Bankacılık hizmeti sayesinde engelli bireyler de bankacılık hizmetlerine erişimi kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Bankanın gerçekleştirmiş olduğu engelsiz bankacılık uygulamalarına bütün hız ile devam edilmektedir. Bu amaçla işaret dili eğitimleri banka personellerine verilmiştir. Bankada Braille alfabesi bilgilendirme panosu bulunmaktadır. Bu şekilde banka şubelerinde kolay bir şekilde engelsiz bankacılık işlemleri yapılır. E eğiti sayesinde engelli müşterileri tanıma ve farkındalık oluşturulması başarılı olmuştur. Sistem alt yapı çalışmaları ile birlikte engelli müşteriler işlem kolaylığı sunulmuştur.

Ziraat Katılım Bankası İnternet Şubesi

Ziraat Katılım Bankası internet şubesi için banka resmi internet sitesinin ziyaret edilmesi yeterlidir. Mevcut ürün ve hesapların internet şubesi üzerinden görülmesi için mutlaka önceden internet şubesinden tanımlatma yapmak gerekir. Sonrasında açılacak olan hesaplar otomatik olarak tanımlanacaktır. İnternet şubesine başvurunuzu hesabınızın bulunduğu bir şubeden yapmanız mümkündür. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra tarafınıza müşteri numaranız teslim edilir. Başvurunuz onaylanır ve internet şubesi şifreniz size SMS olarak gönderilir. Bunun için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Şubeye girmek için dilerseniz SMS şifreyi kullanabilir dilerseniz de mobil bildirim ile giriş yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Ziraat Katılım Bankası İnternet Bankacılığı İlk Giriş Nasıl Yapılır?

Ziraat Katılım Bankası İnternet Şubesine Hangi Şekilde Giriş Yapabilirim?

Ziraat Katılım Bankası internet şubesine giriş yapmak isteyen kişiler eğer mobil bildirim ile giriş yapmayı tercih ederlerse, beni hatırla özelliğinden faydalanabilirler. Tek şifre ile giriş sağladığınızda mobil bildirim ile belirlenmiş olan süre çerçevesinde internet şubesine girişinizi tamamlayabilirsiniz. Bunu yapmak için cihazın katılım mobil uygulaması için bildirimler izninin açık olması gerekir. Dilerseniz Ziraat Katılım Bankası internet şubesine SMS ile de giriş yapabilirsiniz. Bankada tanımlı olan cep telefonu numaranıza tek kullanımlık bir şifre gelir. BU şifreyi size belirtilen süre içinde girmeni z gerekmektedir. Şifrenizi güvenliğiniz için hiç kimse ile paylaşmayın. Unutmayın ki banka görevlileri sizden asla şifrenizi istemeyecektir. Birisi sizden şifre bilginizi istiyorsa, dolandırıcılık ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.