Ziraat Katılım Bankası IBAN’dan Hesap No Sorgulama Nasıl Yapılır?

20.06.2020
1.428
A+
A-
Ziraat Katılım Bankası IBAN’dan Hesap No Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ziraat Katılım Bankası IBAN sorgulama yapmak için banka resmi internet sitesinde açılan ekrandaki bilgilerin eksiksiz girilmesi gerekir. IBAN ekrana gireceğiniz bilgilere göre oluşturulmaktadır. Bu nedenle bilgilerin hatalı girilmesi, IBAN sorgulama sonucunun hatalı alınmasına yol açar. Bu durumlarda sorumluluk kullanıcıya aittir. IBAN sorgulama için  Ziraat Katılım Bankası şube seçimini yapın. Ardından müşteri no yazın. Ek no girip kırmızı renkli sorgula butonuna basın. IBAN hesap no sorgulama işte bu kadar kolay!

 Ziraat Katılım Bankası Hesap No Nasıl Öğrenilir?

Ziraat Katılım Bankası Hesap No öğrenmek için telefonlarınızdan 0 850 220 00 00 numaralı çağrı hattını arayabilirsiniz. Çağrı merkezi 7 gün 24 saat boyunca müşterilerin kullanımına hazırdır. Müşteri no öğrenmenin farklı yolları da bulunmaktadır. Bu yollardan diğerleri banka şubeleri, çağrı merkezleri, mobil uygulama ve internet bankacılığı olarak sıralanabilir. Hızlı bir yöntem olduğu için insanlar genellikle müşteri hizmetlerine bağlanarak müşteri no öğrenmeyi tercih ediyorlar.

 Ziraat Katılım Bankası Mobil Uygulama Üzerinden Hesap No Nasıl Öğrenilir? 

Ziraat Katılım Bankası mobil uygulama üzerinden Müşteri No öğrenmek isteyenlerin ilk olarak banka mobil uygulamasına sahip olmaları gerekmektedir. Banka mobil uygulaması olmayanlar telefonlarının işletim sistemlerine göre Apple Store ya da Google Play üzerinden uygulamayı telefonlarına indirebilirler. Mobil uygulamayı indirdikten sonra üyeliğinize giriş yapın. Daha sonra karşınıza Ziraat Katılım Bankası kişisel bilgileriniz ile birlikte müşteri numaranız da yazacak.

Ziraat Katılım Bankası TL Katılma Hesabı

Ziraat Katılım Bankası TL Katılma Hesabı  sayesinde tasarruflarınız emin ellerde olacak. Tasarruflarınız faizsiz fon kullandırma yöntemleri ile elde edilen karlardan faydalanır. Katılma hesabına en az 250 TL yükleyerek başlangıç limit ile başlayabilirsiniz. Daha sonra dilerseniz vadesini 1 ay, 3 ay, 6 ay,1 yıl ya da daha uzn süreler için açtırabilirsiniz. Müşteriler 1 yıl ve daha uzun vadeli dönemsel kar payı ödemeli seçenekten faydalanarak da hesap açtırabilirler. Yasal zorunluluk nedeni ile kar, brüt kazancı üzerinden gelir vergisi kesintisine uğrar. TL katılma hesabı vade bitiminde ana para ve kar payı ile birlikte değerlendirilir. Dilerseniz hesabı en az 32 en çok 1095 gün olmak kaydıyla esnek vadeli katılma hesabı açabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Ziraat Katılım Dijital Bankacılık İşlemleri

Hesap açtırmak isteyen müşteriler internet bankacılığından faydalanabilirler. Anında hesap aç seçeneği sayesinde Ziraat Katılım müşterisi olabilirsiniz. Size en yakın banka şubesini ziyaret ederek de katılma hesabı açtırmanız mümkün!

Ziraat Katılım Bankası Bireysel İş Yeri Finansmanı

Ziraat Katılım Bankası Bireysel İş Yeri Finansmanı ile yatırımlarınızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Muayenehane, mağaza dükkan, büro ya da ofis fark etmez, bunları satın alarak yatırımlarınızı Ziraat Katılım Bankası ile değerlendirebilirsiniz. Hem de 120 aya varan vade seçenekleri sayesinde hemen kendi iş yerinizin sahibi olabilirsiniz. Bütçenize uygun kar payı oranları ve 120 aya varan vade seçenekleri sizleri bekliyor. Satışa konu iş yeri ekspertiz değerinin yüzde 75’ine kadar iş yeri finansmanını kullanmanız mümkündür. Eğer banka şubesi gerekli görürse, sizden ek teminat isteme hakkına sahiptir. Finansmana konu olan iş yerinin üzerine, banka tarafından birinci dereceden ipotek tesis edilir. Merak etmeyin, esnek ödeme planları olacağından geri ödeme yaparken zorlanmayacaksınız.

Başvurunuzu yaparken başvuru formu, kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi, nüfus cüzdanı gerekir. Banka şubesi ek belge isteyebilir. İstenilen ek belgelerin de eksiksiz olarak teslim edilmesi gerekir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.