Ziraat Katılım Bankası İletişim Bilgileri Nelerdir?

22.12.2020
784
A+
A-
Ziraat Katılım Bankası İletişim Bilgileri Nelerdir?

Ziraat Katılım Bankası müşterileri için bankanın iletişim numarası olan 0850 220 50 00 numaralı müşteri iletişim merkezini arayarak ATM veya şubeye gitmeden tek telefonla birçok bankacılık işlemini zaman ve emek harcamadan gerçekleştirebilmektedir. Müşteri iletişim merkezine 365 gün 24 saat ulaşabilen müşteriler, en çok ihtiyaç duyulan bankacılık işlemlerini telefon üzerinden daha hızlı, daha pratik ve daha güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirler. Kullanıcılar müşteri iletişim merkezini aradığında giriş ve güvenlik adımlarını geçtikten sonra kart şifresi, TC kimlik numarası ve kart numarası ile kart şifresi, mobil bankacılık giriş şifresi veya internet bankacılığı şifresini alabilir. Ayrıca müşteri temsilcilerine bağlanarak güncel döviz kuru bilgisi alabilir veya diğer hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirler. Ziraat bankasının müşteri iletişim merkezini kullanabilmek için Ziraat Katılım Bankası’nda özel bir cari hesabın olması gerekmektedir. Bir müşteri ilk kez bir hesap açarken bir “Genel Bankacılık Anlaşması” imzaladığında, Müşteri İletişim Merkezi’nden hizmet almayı kabul eder.

Ziraat Katılım Bankası İletişim Bilgileri ile İletişime Geçmek

Ziraat Katılım Bankası ile iletişim kurmanın bazı yolları vardır. Ziraat Katılım Bankası ile iletişime geçmek isteyen müşterilerinin öncelikle müşteri hizmetleri çağrı merkezi ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Müşteri hizmetleri görüşmesi sonunda kişi hedef çözümü bulamazsa şubeye başvurmak da etkili bir çözümdür. Ancak son dönemde Ziraat Katılım Bankaları da dahil olmak üzere birçok banka müşteri sorunlarını müşteri hizmetleri aracılığıyla çözüyor. Müşteri hizmetleri ile problemini çözemeyenler, en yakın Ziraat Katılım Bankası şubesini ziyaret ederek banka personelinden destek alabilir. Kişi yine de yeterli desteği bulamadığını düşünüyorsa, Ziraat katılımcı banka başka bir yolla merkezle iletişime geçerek sorununu çözebilir.

İlginizi Çekebilir:  Ziraat Katılım İş Yeri Kredisi

Ziraat Katılım Bankası İletişim Merkeziyle Yapılabilecek İşlemler

Ziraat Katılım Bankası müşterileri bankaların şubelerine gitmeden, birçok işlemini müşteri iletişim merkezini arayarak yapabilmektedirler. Müşteri iletişim merkezinden yapılabilecek işlemler aşağıdaki gibidir :

  • Kart ile ilgili işlemler,
  • Hesapla ilgili işlemler,
  • Yeni şifre işlemleri,
  • Yeni yatırım planı işlemleri,
  • Fatura yatırma işlemleri,
  • Para gönderme işlemleri,
  • İnternet bankacılığıyla ilgili destek.

Ziraat Katılım Bankası Müşteri iletişim noktalarını arayarak yukarıdaki işlemleri kolaylıkla, evinizden çıkmadan halledebilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası İletişim Bilgileri ve Şube Adresleri

Türkiye Ziraat Katılım Bankası’nın şubeleri ülke genelinde birçok farklı şehirde görülebilir. Ziraat Katılım Bankalarının çoğu şubesi İstanbul’da bulunmasına rağmen, ülke genelinde Ziraat Katılım Bankası’na ait 80 banka şubesi bulunmaktadır. Toplam 41 ilde bulunan şubeler, halk üzerindeki etkisi nedeniyle tarıma katılan şehirlerde şubeleri bulunmakta ve Türk bankaları arasında hizmet vermektedir ve ayrıca 19. büyük banka olarak kabul edilmektedir. Ayrıca gerekli bilgilere ulaşmak isteyenler müşteri hizmetleri veya Ziraat Katılım Bankası’nın genel müdürlüğü ile iletişime geçerek şube hakkında bilgi alabilir ve daha fazla bilgi edinebilir.

Ziraat Katılım Bankası ATM Bilgileri

Ülkemiz genelinde Ziraat Bankası Kullanıcıları bir çok bankanın ATM’sini ücretsiz kullanabilmektedir. Fakat insanlar daha güvenilir olduğunu düşündüğü için hep kendi bankasının ATM’sini aramaktadır. Türkiye’nin birçok şehrinde, Ziraat Katılım Bankalarının ATM’leri genellikle çok uzakta değildir. Bunun nedeni Ziraat Katılım Bankası müşterilerinin acil ihtiyaçları karşılamak için ATM veya internet bankacılığı kullanmasıdır. Ziraat katılımcı bankalarının müşterileri, şubelerden havale, para çekme, havale veya küçük işlemler gerçekleştirmeyeceklerdir. Şubeler bu işlemler için para talep ederken aynı zamanda müşterileri ATM’lere yönlendirmektedir. Acil durumlarda sıra beklemeden ATM’lerden her türlü işlem artık kolaylıkla gerçekleşebiliyor. İnsanlar genellikle bu acil ihtiyaçlarını karşılamak için ATM kullanıyorlar.

İlginizi Çekebilir:  Ziraat Katılım Kredi Kartı BaşvurusuZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.