Ziraat Katılım Bankası Kartı Nerede? Ne Zaman Gelir? Sorgulama

25.01.2021
691
A+
A-
Ziraat Katılım Bankası Kartı Nerede? Ne Zaman Gelir? Sorgulama

Ziraat katılım bankası kartı geliş süreci için başvuru yaptıktan sonra tarafınıza verilen kart takip numarası üzerinden işlem yapabilirsiniz. Ziraat Katılım bankası kart takip işlemi hem web üzerinden hem de doğrudan kurye şirketi aranarak bilgi sahibi olunabilir. Kart başvurusu yapıldıktan hemen sonra başvuru yapan kişiye sms ya da mail yolu ile takip numarası paylaşılır. Bu takip numarası ile kartın hangi aşamada olduğu hakkında bilgi sahibi olunur.

Ziraat Katılım Kartım Gelmedi

Ziraat banka kartı en fazla 10 günlük süreç içinde elinizde olur. Ancak bazı durumlardan ötürü kartın gecikmesi de yaşanabilir. Bu gibi durumlarda banka ile ya da kurye şirketi ile doğrudan iletişime geçilebilir. Böylece kartın neden geciktiği ya da ne zaman elinizde olduğu gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz. Eğer kartın zamanından önce elinizde olmasını istiyorsanız adres seçiminde evi değil de doğrudan bankayı adres gösterebilirsiniz. Size en yakın olan Ziraat Katılım bankası şubesinin adresini vererek kartın şubeye gönderimini sağlayabilirsiniz. Böylece bir ya da iki gün daha erken olacak şekilde kart elinize ulaşır. Ancak kart doğrudan elinize ulaşacaksa en az 10 günlük bir süreç gereklidir.

Ziraat Katılım Banka Kartı Ne Zaman Gelir?

Ziraat katılım banka kartının gelişi için 10 iş günü gereklidir. Bu da hafta sonu da dahil olmak üzere tam iki haftayı bulur. Ziraat Katılım bankası kart takip işlemi için başvuru esnasında tarafınıza bir başvuru takip numarası verilir. Bu takip numarası üzerinden kartın hangi aşamada olduğu öğrenilir. Kart takibi direkt bankanın mobil sayfası üzerinden yapılabilir. Takip numarası ile TC kimlik numarasının girilmesi yeterlidir. Hiçbir sorun oluşmazsa eğer 10 iş günü içinde kart elinizde olur. Elinize geçer geçmez şifre değişikliğinin yapılmasına önem verilmelidir. Şifre değişikliği yapıldıktan sonra kart doğrudan kullanıma açılır. Daha önce banka tarafından belirlenen şifrenin değiştirilip özel bir şifrenin oluşturulması gerekir.

Ziraat Katılım Bankası Banka Kartı

Ziraat katılımdan banka kartı başvurusu ile 2 hafta içinde kartınız elinizde olur. Hafta sonları hariç olacak şekilde tam 10 iş günü içinde kart yola çıkıp kapınıza kadar gelir. Kartın kapıya değil de doğrudan şubeye verilmesini de sağlayabilirsiniz. Bunun için başvuru aşamasında gerekli tercihleri yapmanız gerekir. Başvuru işlemleri doğru bir şekilde yapılıp gerekli onay alındıktan sonra kart da yola çıkacaktır. Kart takibi başvuru işlemi onaylandıktan sonra devreye girer. Başvuru yapıldıktan bir süre sonraya kadar başvuranın uygunluğu süreci devreye girer. Bu süreç sonunda eğer onaylanırsa kart takibe girer. Onaylanmazsa süreç doğrudan iptal olur. Kart onaylandıktan sonra işlem başlar başlamaz tarafınıza sms ya da mail ile gerekli bilgi verilir.

İlginizi Çekebilir:  Ziraat Katılım Sigortaları

Ziraat Katılım Bankası İletişim

Ziraat katılım iletişim hattı üzerinden de kartın hangi aşamada ve ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. Ziraat Katılım bankası iletişim hattı 0 850 220 50 00 dır. Ziraat Katılım bankası kart takip işlemini bu iletişim hattı üzerinden takip edebilirsiniz. İletişim numarası ile en kısa sürede müşteri hizmetlerine bağlanılır. Müşteri hizmetleri tarafından kartın başvuru sonucu ya da yola çıkıp çıkmadığı konusunda tüm bilgilere ulaşılır. Müşteri hizmetleri ile daha ayrıntılı bir bilgi süreci devreye girer. Başvuru yapıldıktan sonra istenilen zaman dilimi içinde müşteri hizmetleri ile iletişime geçilebilir. Ziraat Katılım kart takibi için hem mobil uygulama hem de müşteri hizmetleri başvuru yapanlara kart sürecinde yardımcı olmaktadır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.