Ziraat Katılım Bankası Mobil Şube İndir İşlemi Nereden Yapılır?

15.11.2020
742
A+
A-
Ziraat Katılım Bankası Mobil Şube İndir İşlemi Nereden Yapılır?

Ziraat Katılım Bankası Mobil Şube avantajı sayesinde bankacılık işlemlerini şubeye gitmeye gerek kalmadan kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik Ziraat Katılım Bankası Mobil Şube indir sonrasında üzerinde yer alan “Katılım Mobil” kısmından yapılan işlemlerin tamamı ücretsizdir.

Ziraat Katılım Bankası Mobil Şube İndir Nereden Yapılır?

Ziraat Katılım Bankası Mobil Şube kullanmak için cep telefonlara “Apple Store”, “Play Store” veya “AppGallery” uygulamaları üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra şifre ile giriş yapılması gerekir. İlk defa şifre alacaklar muhakkak bankanın en yakın şubesine giderek geçici şifrelerini almalıdır. Mobil şube ile 7 gün 24 saat boyunca bütün bankacılık işlemleri yapılabilmektedir.

Bunun dışında bankanın resmi internet adresinde yer alan QR kodu okutarak da indirme işlemini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası Katılım Anahtarı Nasıl Kullanılır?

Ziraat Katılım Bankası Katılım Anahtarını ilk defa kullanacaklar Mobil Şube’ye giriş yaptıkları anda direkt olarak oluşturabilecektir. Bankanın hem kurumsal hem de bireysel müşterileri Katılım Anahtarını oluşturmakla yükümlüdür. Katılım Anahtarını oluşturduktan sonra “Şifre Al” sekmesi üzerinden şifrenizi belirleyebilirsiniz. Şifrenizi unutmanız durumunda ise Mobil Şube üzerinde yer alan “Şifremi Unuttum” sekmesinden yapabilirsiniz. Şifre oluşturulurken doğum tarihi, cep telefon numarası, vb. gibi kişisel bilgilerin kullanılmaması gerekir.

Ziraat Katılım Bankası İle Yapılan Bankacılık İşlemleri Nelerdir?

Aşağıda Ziraat Katılım Bankası Mobil Şube ile sunulan hizmetler şu şekildedir:

 • Hesaplarım
 • Ödemeler
 • Para Transfer İşlemleri
 • Yatırım İşlemleri
 • Döviz Alım Ve Satım İşlemleri
 • Finansman İşlemleri
 • Transfer Talimatları
 • Haber Ve Yenilikler
 • Ayarlar
 • Ajanda
İlginizi Çekebilir:  Ziraat Katılım Güncel Kar Payı Oranları Ne Kadar?

Fatura ödemelerinde otomatik ödeme talimatı vererek he ay düzenli şekilde ödenmesini sağlayabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı ile faturaların ödenmesi için banka ya da kredi kartında paranın bulunması gerekir.

Gümrük vergisi, Motorlu Taşıtlar Vergisi, Trafik Cezası gibi vergi ödemeleri de Mobil Şube üzerinden hızlıca yapılabilir.

Dövizlerin fiyatlarının ne kadar olduğunu günlük olarak takip edebilirsiniz.

Cari hesabı ve katılım hesabı açabilme şansınız da vardır. Hesaba EFT, IBAN ile EFT, isme EFT, kredi kartına EFT, isme havale, IBAN ile havale ve başka bir hesaba havale gibi para transfer işlemleri de yapılabilir. Para transfer işlemlerin 5 ya da 10 TL gibi bir ücret alınmaktadır.

IBAN ile SWIFT, hesap numarası ile SWIFT ve SWIFT mesaj görüntüleme gibi işlemler de yapılabilir.

Ziraat Katılım Bankası Mobil Şube İçin Şifre İşlemleri Nereden Yapılır?

Ziraat Katılım Bankası Mobil Şubeye giriş için şifre alma işlemlerinin adımları şu şekildedir:

 • Bankanın resmi internet adresine giriş yapmanız gerekir.
 • Daha sonra ekrana gelen sayfaya vergi kimlik numaranızı ya da T.C. kimlik numaranızı yazmanız gerekir.
 • Ardından cep telefon numaranızın başına sıfır yazmadan yazınız.
 • En son olarak ekranda yer alan güvenlik kodunu da eksiksiz bir şekilde yazmanız gerekir.
 • En altta bulunan “Giriş” butonuna tuşlayın.
 • Başvuru işlemlerinin tamamlanmasından hemen sonra banka cep telefonunuza kısa mesaj ile şifre gönderecektir.

Şifrenizi unutmanız durumunda bankanın 0850 220 00 00 ya da 444 00 00 numaralı müşteri hizmetleri hattını aramanız gerekir.

Ziraat Katılım Bankası Mobil Şubeden Başvuru İşlemleri Yapılabilir Mi?

Ziraat Katılım Bankası Mobil Şube üzerinden bütün bankacılık işlemleri ile ilgili başvurular yapılabilir. Mobil Şubeyi kullanmak için 0850 220 50 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak şifre edinmek gerekir. Bunun yanı sıra Mobil Şube üzerinden “Anında Şifre” sekmesinden T.C. kimlik numarası ve cep telefon numarasını yazarak alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Ziraat Katılım Bankası Döviz Alış - Satış Saatleri, Avantajları ve ÖzellikleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.