Ziraat Katılım Bankası Pos Cihazı Komisyon Oranları 2021

22.06.2020
1.116
A+
A-
Ziraat Katılım Bankası Pos Cihazı Komisyon Oranları 2021

Ziraat Katılım Pos cihazı komisyon oranları hakkında detaylı bilgiler Ziraat Katılım Pos destek hattı üzerinden öğrenilebilir. Ziraat Katılım Bankasının Pos destek hattı yedi gün yirmi dört saat aktif bir şekilde üye iş yerlerine destek vermektedir. İş yeri yetkilisi Pos destek hattından merak ettiği birçok sorunun cevabını bulabilir. Ziraat Katılım Bankası Pos destek hattına 0850 220 50 05 numaralı hat üzerinden ulaşmak mümkündür. Başvuru yapmak veya Pos komisyonları hakkında bilgi almak isteyen müşteriler, çağrı merkezi üzerinden hızlı ve kolayca işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Ziraat Katılım Bankası Pos Çeşitleri Nelerdir?

Ziraat Katılım Pos tipleri işyerlerinin kendine en uygun şekilde belirleyeceği bir tahsilat imkânı sunar. Müşteri yoğunluğu, sahada veya mağazada satış gibi bir takım kriterler işyeri için tahsilat işlemlerini farklılaştırabilir. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte Pos cihazları ve dolasıyla tahsilat işlemleri de farklılaştığı için Ziraat Katılım bankası müşterisine en uygun hizmeti verebilmek adına Pos cihazı tiplerini çeşitlendirmiştir. Ziraat Katılım Bankası Pos tiplerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Masaüstü Pos,
  • GSM Pos,
  • Yazar Kasa Pos-Ödeme Kaydedici Cihaz,
  • Sanal Pos olarak sıralanmaktadır.

Ziraat Katılım Bankası Masaüstü Pos Tipi

Ziraat Katılım Masaüstü Pos ile işyerlerinde kolaylıkla tahsilat işlemleri gerçekleştirilmektedir. İşyerlerinde kasaların yanında veya masa üzerinde bulundurulabilen Pos tipi ile işlem yapmak daha hızlı hale gelmektedir. Üye işyeri Ziraat Katılım Bankası Pos destek hattı üzerinden Masaüstü Pos hakkında tüm detayları öğrenebilir ve işyerine Pos tipini talep edebilir. Destek hattı üzerinden bazı güvenlik sorularının ardından Pos hizmetini işyerlerine almak isteyenler başvurunun tamamlanabilmesi için Ziraat Katılım Şubelerine gitmeleri gerekir. Ziraat Katılım Pos masaüstü tipi, işyerinde bulunan mevcut telefon hattına bağlanmaktadır. Yine işyerinin sahip olduğu ADSL üzerinden internet ile çalışmaktadır.

Ziraat Katılım Bankası GSM Pos Tipi

GSM pos tipi şebeke ile çalışan bir Pos tipidir. Firma çalışanları özellikle sahada tahsilat işlemleri yaptığında sıklıkla GSM Pos tipini kullanarak işlemlerini gerçekleştirmektedir. GSM Pos ile kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde tahsilat yapmak mümkündür. Mevcut akıllı telefonları Pos cihazına dönüştüren uygulama ile kredi kartı veya banka kartından tahsilat işlemleri yapılabilir. Firma yetkilisi tahsilat yapmak istediği kredi veya banka kartının üzerinde yazan bilgileri sisteme girerek işlemini gerçekleştirir. GSM Pos hizmeti hakkında detaylı bilgi almak isteyen firma yetkilileri şubelere giderek veya Pos destek hattı üzerinden iletişime geçerek bilgi temin edebilir.

İlginizi Çekebilir:  Ziraat Katılım Bankası Satılık Gayrimenkul Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Katılım Bankası Yazar Kasa Pos-Ödeme Kaydedici Cihazı

Yazar kasa pos ve ödeme kaydedici cihaz ile işyerleri hızlı ve kolayca tahsilat işlemlerini yaparak tüm verilerin kaydedilmesini sağlayabilir. Cihaz hakkında detaylı bilgiler edinmek isteyenler öncelikle Pos destek hattını daha sonra ise şubeyi ziyaret edebilirler. Cihazın son teknoloji ürünü sayesinde yazar kasada işlem yapmak ve işlemlerin detaylı bir şekilde kaydedilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Tüm yapılan işlemlerin bir kasada toplanması işyerlerinin işlerini hafiflettiği için banka müşterileri tarafından Yazar Kasa Pos hizmeti oldukça ilgi görmektedir.

Ziraat Katılım Bankası Sanal Pos Tipi

Sanal Pos ile kredi kartı veya banka kartı ile ürün ve hizmet satışı yapan işletmeler sanal Pos ile ödeme alabilirler. Özellikle mağaza üzerinden satışı olmayan ve sadece internet üzerinden mağazası olan işletmelerin tercih ettiği bir Pos tipi olan sistem ile ödeme yapmak güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Ziraat Katılım Pos tipi hakkında detaylı bilgiler şubelerden veya çağrı merkezi üzerinden talep edilebilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.