Ziraat Katılım Bankası POS Destek Hattı Numarası Nedir?

13.12.2020
895
A+
A-
Ziraat Katılım Bankası POS Destek Hattı Numarası Nedir?

Ziraat Katılım Bankası, müşterileri için sağladığı pek çok imkân sebebiyle tercih ediliyor. Küresel salgın koşullarında müşterileri için destek paketleri hazırlayan Ziraat Katılım Bankası, bunun yanında müşterilerinin bankanın herhangi bir şubesine gitmelerine gerek kalmadan işlem yapabilmelerini sağlıyor. Müşterilerine hem telefonla hem de interaktif bankacılık hizmetleri ile destek olan Ziraat Katılım Bankası’nın bu desteklerinden POS müşterileri de yararlanabiliyor. Ziraat Katılım Bankası POS destek hattı ile 7/24 hizmet veriliyor.

Ziraat Katılım Bankası POS Destek Hattı Numarası Nedir?

Ziraat Katılım Bankası’nın fırsatlarından yararlanan bir POS müşterisiyseniz ya da POS müşterisi olmak için başvuru yapmak ve başvuru kanallarını öğrenmek isterseniz, bankanın destek hatlarını kullanarak her türlü soru ve görüşlerinizi iletmeniz de mümkün. Bankanın destek hattı numarası ile 7/24 hizmet alabilirsiniz. Bu numaraları kullanarak isterseniz hafta sonları ya da mesai saatleri dışında da arama yapmanız mümkün.

  • 0850 220 50 05

Web Sitesi Üzerinden De Destek Alınabilir Mi?

Ziraat Katılım Bankası, uzun senelerdir Türkiye’de hizmet veren bir banka olarak, online ve interaktif bankacılık işlemlerini de ilk kullanan bankalar arasında yer alıyor. Banka müşterileri, dilerlerse hiç bankaya gitmeden, web sitesi üzerinden de işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Bunun için Ziraat Katılım Bankası mobil uygulamasını indirebilir ya da internet sitesi üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz bireysel müşteri olun dilerseniz POS müşterisi, bankanın internet sitesinde herkesin kullanımına uygun seçenekler bulunuyor. Ziraat Katılım Bankası’nın müşterilerine sunduğu internet sitesi:

  • ziraatkatilim.com.tr

Ziraat Katılım Bankası POS Cihazı Çeşitleri Nelerdir?

Bankanın POS müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirdiği pek çok POS çeşidi bulunmaktadır. POS cihazı kullanmak için başvuruda bulunan müşterilerin, bu seçenekler arasından en uygun olanı bulup başvurusunu öyle tamamlaması gerekmektedir. Ziraat Katılım Bankası POS cihazı çeşitleri şöyle sıralanabilir:

  • Masaüstü Pos,
  • GSM Pos,
  • Yazar Kasa Pos-Ödeme Kaydedici Cihaz,
  • Sanal Pos.
İlginizi Çekebilir:  Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma 2021

Masaüstü Pos

İş yerlerinde kasanın yanında ve masaüstü olarak kullanılan Masaüstü POS çeşidi, iş yerinin sabit hattı ya da ADSL bağlantısı üzerinden bağlantı kurarak çalışmaktadır. En çok tercih edilen cihazlardan olan bu POS cihazları, internet ya da sabit hat üzerinde bir sorun meydana geldiğinde çalışmasını durdurabilir. Eski modellere göre oldukça hızlandırılmış olan bu POS cihazı ile, uzun süre işlemlerin gerçekleşmesini beklemek zorunda kalmazsınız.

GSM Pos

GSM POS cihazı, şirket hattı üzerinden bağlantı kurarak çalışabilen bir POS cihazı türüdür. Bu cihazı özellikle sahada çalışan personeli bulunan işletme ve kurumlar tercih etmektedir. Bu POS cihazı ile herhangi bir kesinti ya da sorun yaşamadan tahsilat yapılması mümkündür. Cihazı POS cihazına çeviren uygulama kullanılarak, kredi ya da banka kartları üzerinden de ödeme alınabilir.

Yazar Kasa Pos

Yazar Kasa POS cihazını kullanan işletmeler, hızlı ve kolay bir şekilde tahsilat işlemi gerçekleştirerek, günlük akışlarını kayıt altına alabilirler. Bir işletmede yapılan tüm işlemlerin aynı yerde toplanıyor oluşu, POS müşterisi için büyük avantaj sağlarken, gün sonu, ay sonu ya da yıl sonunda yapılan hesap işlemlerinin de kolaylaşmasını sağlamaktadır.

Sanal Pos

Kredi kartı ya da banka kartı kullanarak ürün satışı yapan POS müşterilerinin kullandıkları cihaz ise, Sanal POS cihazıdır. Özellikle belli bir fiziksel yeri ya da satış alanı olmayan ve satışlarını internet üzerinden gerçekleştiren şahıs ya da tüzel kurulumlu işletmelerin kullandığı POS cihazı hem alıcı hem de satıcı için güvenli bir alışveriş olanağı sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Ziraat Katılım Faizsiz Araç KredisiZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.