Vakıf Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma 2021

17.06.2020
565
A+
A-
Vakıf Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma 2021

Vakıf Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanabilmek için yapılacak işlem kategorisini takip etmek gerekmektedir. Müşteri hizmetleri bazı uygulamalar için otomatik yönlendirme ile ücretsiz olarak işlemi tamamlamaktadır. Fakat bir çok işlem için bu uygulamanın yerine, bankanın santral personeli ile doğrudan görüşmek gerekmektedir.

Vakıf Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Direkt Nasıl Bağlanılır?

Müşteri hizmetlerine direkt bağlanabilmek için Vakıf Katılım Bankası’nın 0850 222 07 24 numaralı hattının aranması gerekmektedir. Daha sonrasında otomatik yönlendirme sesinde sunulan menüden ilk olarak 2 rakamı tuşlanmalıdır, birkaç saniye içinde sinyal sesi geldikten sonra yeniden 2 rakamı tuşlanmalıdır son olarak sesli yanıt sisteminden 7 rakamı tuşlanmalıdır. Bu sıralama izlenerek, Vakıf Katılım Bankası’nın müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanıp, istenilen işlem yapılabilmekte ya da bankacılık ile ilgili soru sorulabilmektedir.

Vakıf Katılım Bankası Müşteri Hizmetlerinden Yapılabilecek İşlemler Neler?

Vakıf Katılım Bankası’nın müşteri hizmetlerinden kredi kartı işlemleri, bankacılık ve yatırım işlemleri, kredi ve kredi kartı başvurusu, ekstre erteleme, şifre alma işlemleri, finansal veriler, POS işlemleri, dijital işlemlerin hepsi yapılabilmektedir. Müşteri temsilcisi ile görüşerek yapılamayacak işlemler için müşterilerin banka şubesine gitmesi gerekmektedir.

Vakıf Katılım Bankası E-Mail Adresi Nedir?

Vakıf Katılım Bankası’nın e-mail adresine istenilen şikayet veya dilekçeler iletilebilmektedir. E-mail adresi bankanın görevli personellerince iş saatleri içerisinde her an kontrol edilmektedir. Mail yolu ile iletilmiş şikayet ya da talepler, şubeden birebir iletim gibi kabul edilmekte olup, anında değerlendirmeye alınmaktadır. Vakıf Katılım Bankası’nın Müşteri hizmetleri uygulamasına alternatif olan e posta adresi aşağıda belirtilmiştir:

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Bankası SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıf Katılım Bankası Sosyal Medya Hesapları

Vakıf Katılım Bankası’nın Sosyal Medya Hesapları şunladır:

  • Twitter / VakifBankDestek,
  • Facebook / Vakifbank,
  • Instagram / Vakifbank.

Müşteri hizmetleri aracılığı ile müşteri temsilcisine bağlanamama, ya da başka bir sorunla karşılaşılırsa, Vakıf Katılım Bankası’nın sosyal medya hesaplarına da şikayet veya talep iletilebilmektedir. Bankanın sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanması, yönlendirmesi ve sosyal medya aracılığı ile bağlantıya geçen müşterilere hizmet sunması için görevlendirdiği personeller bulunmaktadır.

Vakıf Katılım Bankası Şikayet Hattı

Vakıf Katılım Bankası’nın şikayet hattı, diğer telefon hatlarından harici tutulmuştur. Bankanın etkin hizmet politikası gereği, kendisine iletilen şikayetler direk değerlendirmeye alınmaktadır. Müşteri hizmetleri şikayet hattı aşağıda belirtilmiştir:

  • 0216 724 10 00

Vakıfbank Çağrı Merkezinden Finansal Veriler Nasıl Öğrenilir?

Vakıfbank Çağrı Merkezlerinden finansal verilerin öğrenilebilmesi için Vakıfbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak Türk Lirası cinsinden vadeli mevduat hesaplarına uygulanan faiz oranları için 4-4-1-1, Amerikan Doları cinsinden mevduatlara uygulanan faiz oranları için 4-4-1-2, Euro cinsinden mevduat hesaplarına verilen faizleri dinlemek için 4-4-1-3 tuşlarına basmak gerekmektedir. Ayrıca Amerikan Doları kur bilgileri için 4-4-2-1, Euro kur bilgilerini öğrenmek için 4-4-2-2, İngiliz Sterlini kur bilgileri için 4-4-2-3 ve diğer kur bilgileri hakkında bilgi almak için 4-4-2-4 tuşlarına sırasıyla basmak gerekmektedir.

Vakıfbank Çağrı Merkezinden POS İşlemleri Nasıl Yapılır?

Vakıfbank çağrı merkezinden POS işlemlerini yapabilmek için müşteri hizmetleri 444 ya da 0850’li numarayı arayıp 7-1 tuşlarına basmak gerekmektedir. Artı olarak üye iş yeri hesap ve mutabakat bilgilerini öğrenmek için Vakıfbank müşteri hizmetleri numarasını arayıp 7-2 tuşlarına basmak gerekmektedir.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Telefon Hattından Bankacılık İşlemleri Nasıl Yapılır?

Vakıfbank’ın müşteri hizmetleri telefon hatlarından bankacılık işlemlerini yapabilmek için müşteri hizmetlerine direk bağlanarak sırasıyla basılması gereken tuşlar 3-0’dır. Vakıf Katılım Bankası’nın diğer tüm detay işlemleri bu ana hat sırası üzerinden ilerlemektedir.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Kimin?ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.