Vakıf Katılım Genel Müdürlüğü Nerede?

29.09.2021
2.412
A+
A-
Vakıf Katılım Genel Müdürlüğü Nerede?

Vakıf Katılım Bankası, 2015 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren bir katılım bankasıdır. Katılım Bankacılığı sektöründe en yeni banka olan Vakıf Katılım, ülkemizde çok önemli bir kültür olan ‘Vakıf’ kültürünü yaşatmaya çalışan bir bankadır. Adil ve sosyal yaşamın bir kanıtı olan Vakıf kültürü ve faizsiz bankacılığı bir araya getiren bu banka, tüm topluma faydalı olmayı misyon edinmiştir. Vakıf Katılım Genel Müdürlüğü, İstanbul’da bu misyonla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vakıf Katılım Genel Müdürlüğü İletişim Bilgileri

Vakıf Katılım Genel Müdürlük, Vakıf Kültürü ve İslami Bankacılık kültürünü bir araya getirerek hizmet vermekte ve şubeleriyle tüm Türkiye’de topluma maddi ve manevi destekle faaliyet göstermektedir. Bu bankanın genel müdürlüğü İstanbul’un Ümraniye ilçesinde bulunmaktadır. Vakıf Katılım Bankası’nın genel müdürlüğüne ait adres ve iletişim bilgileri şu şekildedir:

 • Adresi: Saray Mahallesi Doktor Adnan Büyükdeniz Caddesi Numara:10 Ümraniye/İstanbul
 • Telefon Numarası: (0216) 800 55 55
 • Faks Numarası: (0216) 800 55 56
 • KEP Adresi: [email protected]
 • Mersis Numarası: 0883 0427 7000 0010
Vakif Katilim Mudurlugu Adresi

Vakıf Katilim İletişim Bilgileri

Vakıf Katılım Bankası Denetim İletişim Bilgileri

Vakıf Katılım denetim bölümüyle iletişime geçmek isterseniz aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Bu bankanın denetim mercii Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’dur. İletişim bilgileri:

 • Adres: Büyükdere Caddesi Numara: 106 Esentepe Şişli/İstanbul
 • Telefon Numarası: (0212) 214 50 00
 • Çağrı Merkezi Numarası: (0850) 222 23 35
 • İnternet Adresi: bddk.com.tr

Vakıf Katılım Bankası’nın İletişim Kanalları

Vakıf Katılım Bankası iletişim kanalları, bankayla her türlü konuda iletişim sağlayabileceğiniz kanallardır. Öneri, şikâyet ya da talep gibi bildirimlerinizi bu kanallar aracılığıyla yapabilirsiniz.

 • Müşteri İletişim Formu: Vakıf Katılım Bankası internet sitesinde üzerinde bulunan linke tıkladığınızda direkt olarak forma yönlendirilirsiniz. Burada iletişim bilgileriniz ve bankaya ileteceklerinizi yazarak gönderebilirsiniz.
 • Müşteri İletişim Merkezi: (0850) 202 1 202
 • Çağrı Merkezi: 444 44 77
 • TKBB Müşteri Şikayetleri Hakem Heyeti: TKBB tebliği, bilgi broşürü ve başvuru formu bankanın internet sitesinde bulunmaktadır. Oradan indirebilir ve formu doldurarak direkt TKBB’ye iletebilirsiniz.
İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Başvuru Takip Nasıl Yapılır?

Vakıf Katılım Bankası Müşteri İletişim Merkezi

Vakıf Katılım müşteri iletişim merkezi, yukarıda verilen numaralarla arayabileceğiniz ve hizmet alabileceğiniz Çağrı Merkezi sistemidir. 0850 202 1 202 ve 444 44 77 telefon numaraları, 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabileceğiniz numaralardır. Bu müşteri iletişim merkezlerinde, telefonla şube ve bankamatiklerde yapacağınız neredeyse her işlemi çağrı merkezi personelleri aracılığıyla ya da tuşlamalarla kendiniz yapabilirsiniz. Bilgilerinizi tuşlamalarla kendiniz girersiniz ve bu sayede banka çalışanlarıyla dahi hiçbir kimlik ya da kredi/banka kartı bilginizi paylaşmanıza gerek kalmaz. Bu da Müşteri iletişim merkezlerinde güvenli bir şekilde işlem yapmanıza yarar. Telefonda yaptığınız tüm görüşmeler güvenlik ve hizmet kalitesi açısından kayıt altına alınmaktadır.

Vakıf Katılım Genel Müdürlük İletişim (Resmi Sayfa)

Müşteri İletişim Merkezi’nde Sunulan Hizmetler

Vakıf Katılım Bankası çağrı merkezi aracılığıyla aşağıda verilen tüm hizmetleri alabilirsiniz:

 • Kredi Kartı İşlemleri
 • Banka Kartı İşlemleri
 • Hesap İşlemleri
 • Başvuru İşlemleri
 • Kâr Payı, Döviz Kuru ve Finansman Bilgilendirmeleri
 • Para Transferleri
 • Döviz İşlemleri
 • Fatura Talimatları
 • Şifre İşlemleri
 • POS İşlemleri

Ayrıca bu işlemlerin dışında sormak istediğiniz her şey için, öneri, talep ve şikayetleriniz için de Müşteri İletişim Merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası Şube ve Bankamatikleri

Vakıf katılım şube ve ATM’leri 2019 yılında Türkiye’nin 42 şehrinde faaliyet göstermektedir. en çok şube İstanbul ve Ankara’nın ilçelerinde bulunmaktadır. Katılım Bankaları arasında en genç üye olan Vakıf Katılım Bankası’nın hedefi daha fazla şehirde daha fazla şube ve ATM ile hizmet vermektir. Size en yakın olan banka şubesi ya da bankamatiği öğrenmek isterseniz internet sitesi üzerinde bulunan Şube ve ATM’ler bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Burada il ve ilçe seçimi yaparak bankamatikleri listelersiniz. Detaylı adres ve iletişim bilgileriyle beraber şubeler sizin için listelenecektir.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Faizsiz Araç Finansmanı

Vakıf Katılım Bankası Yönetim Birimi

Vakıf Katılım Bankası yönetim kurulu üyeleri, Vakıf Katılım Genel Müdürlüğü binasında hizmet vermektedir. Vakıf Katılım, tamamen yerli bir katılım bankasıdır. Diğer birçok katılım bankasının aksine yönetim kurulunda hep Türk çalışanlar bulunmaktadır. Kurulduğu 2015 yılından itibaren bu bankanın Genel Müdürlüğü’nü İkram Göktaş ve Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı Öztürk Oran yapmaktadır.

Vakıf Katılım Bankacılık Sistemi

Vakıf Katılım Bankası sistemi, katılım bankacılığı, yani faizsiz bankacılık sistemidir. İslam ülkelerindeki bankacılık sistemi olan bu faizsiz düzen, tamamen helal anlayışıyla yürütülmektedir. Katılım bankaları, kredi ya da diğer işler için faiz almazlar. Faiz yerine kâr payı oranlarıyla çalışırlar. Vakıf Katılım Bankası 2015 yılından beri bu düzende hizmet vermektedir. Bankanın vizyonu, katılım bankacılığı sektöründe referans kurum olmaktır. Misyonu ise, vakıf kültürü ve geleneğinden alınan güçle katılım bankacılığının ülkemizde gelişmesine ve büyümesine katkı sağlamaktır. Vakıf Katılım Bankası’nın değerleri:

 • Ekip Çalışması
 • Müşteri Memnuniyeti
 • Güven
 • Yenilikçilik

Vakıf Katılım Bankası Engelsiz Bankacılık

Vakıf Katılım engelsiz bankacılık, engelli müşteriler için özel tasarlanmış bir bankacılık modelidir. İletişim engeli bulunan müşteriler için Görüntülü Müşteri İletişim Merkezi ile kolayca ve güvenilir bir şekilde bankacılık hizmeti sunulmaktadır. İşaret Dili bilen müşteri hizmetleri, görüntülü olarak müşterilerle iletişime geçerek onlara her türlü bankacılık hizmeti vermektedir. Neredeyse tüm destekleri görüntülü bir şekilden müşteri hizmetlerinden alabilir, bu sayede banka şubesine gitmekten kurtulabilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası İnternet Şubesi

Vakıf Katılım internet şubesi, bankacılık işlemlerini yapabileceğiniz şubelerden bir tanesidir.  İnternet erişimi bulunan her yerden Vakıf Katılım Bankası’nın internet sitesine girebilir ve tüm bankacılık hizmetlerinizi görebilirsiniz. Zengin teknolojik altyapısı hizmetiyle işlemlerinizi hem güvenli hem de hızlıca yaparsınız. Yapmanız gereken tek şey kendinize internet şubesi için bir hesap oluşturmak bunun için en yakın Vakıf Katılım Bankası’nı ziyaret edebilir ya da detaylı bilgi için 0850 202 12 02 numarasını arayabilirsiniz. Vakıf Katılım Bankası İnternet Şubesi hem bireysel hem de ticari işlemlerinizi yapmak için oldukça uygundur. Girdiğiniz şifreyi yalnızca siz bilirsiniz ve her girişte onay koduyla onaylarsınız. Bu sayede oldukça güvenilir bir şekilde bankacılık işlemlerinizi her yerden yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma 2021

Vakıf Katılım Bankası Mobil Şubesi

Vakıf Katılım mobil şube, tüm bankacılık hizmetlerinize en kolay ulaşabileceğiniz şubedir. Cep telefonu ya da tabletinize indireceğiniz Vakıf Katılım uygulaması sayesinde nerede olursanız olun güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde bankacılık faaliyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Android ya da IOS işletmesi olan tüm cihazlar bu mobil uygulama için uygundur. Bu hizmeti alabilmek için yapmanız gereken tek şey uygulamayı indirmektir. Daha sonra internet şubesi için aldığınız kullanıcı bilgilerinizle (T.C. Kimlik Numarası ya da Müşteri Numarası) giriş yapabilirsiniz. Yine kendi şifrenizi kendiniz belirleyip kullanacağınız için oldukça güvenlidir. Tüm sorgulama, başvuru, limit görüntüleme, ödeme, havale, EFT,  gibi işlemleriniz için bu mobil uygulamayı kullanabilirsiniz.

Vakıf Katılım Genel Müdürlüğü ve şubelerinin iletişim bilgisi, Müşteri İletişim Merkezi gibi internet şubesinde bulunan bilgilerin tümü Mobil Bankacılıkta yani uygulamalarda da bulunmaktadır. Herhangi bir sorun ya da aksaklıkla karşılaştığınızda hemen yardım, şikayet ya da öneri talebinde bulunabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.