Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürlük Adresi ve Telefonu

19.06.2020
1.305
A+
A-
Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürlük Adresi ve Telefonu

Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürlük adresi ve telefon numarası kişilerin müşteri hizmetlerinden çözüm bulabilmelerine olanak sağlaması için hizmet sunmamaktadır. Bu adres ve telefon numarası ile müşteri hizmetleri arasında çok büyük ölçüde fark bulunmaktadır. Kişilerin herhangi bir problemle karşılaşması durumunda öncelikle müşteri hizmetleri ile iletişim kurması gerekmektedir. Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürlük kişilerin sorularını cevaplamak için hizmet veren bir kurum değildir. Bu kuruma başvuran kişilerin banka ile çok daha farklı bir durumda ya da problemlerin çözülememesi durumunda iletişim kurması için hizmet vermektedir. Bu sebep ile de kişilerin herhangi bir sorunda genel müdürlükler ile iletişime geçmeden önce Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetleri çağrı merkezi ile görüşmesi ya da kendilerine en yakın şubelere başvurması gerekmektedir. Kişilerin Ziraat Katılım Bankası’nın Genel Müdürlüğüne ulaşabilmesi için kullanabileceği bilgiler şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Adres: Hobyar Mahallesi Şeyhülislam Hayri Efendi Caddesi 12 Fatih, İstanbul,
  • Telefon Numarası: 0 (212) 404 10 00,
  • Faks Numarası: 0 (212) 404 10 99,
  • Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 (850) 220 50 00,
  • İnternet Sitesi: ziraatkatilim.com.tr olarak sıralanabilir.

Ziraat Katılım Bankası ile Nasıl İletişim Kurulur?

Ziraat Katılım Bankası ile iletişim kurmak isteyen Ziraat Bankası müşterilerinin ilk adımda müşteri hizmetleri çağrı merkezi ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Müşteri hizmetleri ile görüşme sonunda kişinin hedeflediği çözüme ulaşamaması halinde şubelere başvurması da geçerli bir çözüm yolu olacaktır. Fakat son zamanlarda Ziraat Katılım Bankası da dâhil olmak üzere pek çok banka müşteri problemlerini müşteri hizmetleri yolu ile çözmektedir. Müşteri hizmetleri ile problemlerini istediği biçimde çözemeyen kişi dilerse kendisine en yakın Ziraat Katılım Bankası şubesini ziyaret ederek bankadaki görevlilerden de destek alabilmektedir. Kişinin hala yeterli desteği bulamadığını düşünmesi halinde ise Ziraat Katılım Bankası genel müdürlük ile iletişim kurarak problemlerinin çözülmesi için başka bir yol izleyebilmektedir. Sorunların hala giderilmemesi ve kişinin bankadan yeterli desteği alamadığını düşünmesi halinde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) ile iletişim kurması mümkündür. Böylelikle problemlerin en tarafsız biçimde çözüme ulaştırılması adına çalışılmaya başlanacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Ziraat Katılım Cep Şubesi Giriş

Ziraat Katılım Bankası’nın Kaç Adet Şubesi Bulunmaktadır?

Ziraat Katılım Bankası’na ait şubeler Türkiye genelinde pek çok farklı şehirde görülmektedir. Ziraat Katılım Bankasına ait şubelerin büyük bir kısmı İstanbul içinde yer alırken ülke genelinde toplamda 80 adet Ziraat Katılım Bankası şubesi bulunmaktadır. Türkiye’de toplam 41 şehirde şubesi bulunan Ziraat Katılım Bankası ulaştığı kitleler ve verdiği hizmetler sonucunda Türkiye’deki bankalar arasında en büyük 19. Banka olarak kabul edilmektedir. Bunların yanı sıra gerekli bilgilere ulaşmak isteyen kişiler şubeler hakkında bilgi alabilmek için müşteri hizmetleri ile ya da Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürlük ile iletişime geçebilmekte ve detayları öğrenebilmektedir.

Ziraat Katılım Bankası’nın Nerelerde ATM’si Bulunmaktadır?

Ziraat Katılım Bankasına ait ATM’ler Türkiye’nin pek çok şehrinde aralarında fazla mesafe bulunmaksızın sık sık konumlandırılmıştır. Bunun sebebi, Ziraat müşterilerinin herhangi bir acil ya da anlık ihtiyacını karşılamak için ATM’leri ya da internet bankacılığını kullanmasıdır. Ziraat Katılım Bankası müşterileri herhangi bir para gönderme, para çekme, para transfer etme ya da diğer küçük işlemlerini şubelerden yapmamaktadır. Bu gibi anlık ihtiyaçların çok daha kolay hale gelmesi için kişiler ATM’leri sıklıkla kullanmaktadır.

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşılır?

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetlerine ulaşmak isteyen kişilerin 0 (850) 220 50 00 numarasına telefon etmeleri yeterlidir. Kişilerin müşteri hizmetleri yolu ile problemlerini halledememesi ya da yeterli bulmaması halinde Ziraat şubelerine başvurabilir ya da Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürlük ile iletişim kurabilmektedir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.